nokia 6600 da ili ne

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Negde sam vec pomenuo super sajt za krekova, ali napisacu ga opet:
http://crackspider.net/

On ne hostuje nikakve krekove, ali sa njega cete moci da nadjete bilo shta shto vam je potrebno (dodje mu kao google, samo shto pretrazuje samo krek sajtove). :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ima i http://astalavista.box.sk/
ali mora strogo :!: :!: :!: da se vodi računa jer su neki sajtovi sa crackovima puni virusa, dovoljno je da im se pristupi pa da se virus pokupi i pokrene, ne mora da se radi nikakav download. Zato, oprezno, i nikako bez nekog antivirus programa. (AVP rules :!: ) :wink: :mrgreen:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Evo miskoni upotsetio si me da napishem da gore navedeni sajt crackspider.net ima garanciju da nema viruse, tako da ste shto se tiche toga bezbedni :!: :D
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Pa, sada uvek naidje po neki, a neće ti oni popravljati komp ako ti nešto rikne ili izgubiš sve podatke... :(

No, verujem da smo do nekle bezbedniji na crackspideru nego na nekim drugim sajtovima... Bez obzira na sve treba imati instaliran bar AVP. :D
Poslednja izmena od Ludak u Čet, 26. Avg 2004. 22:00, izmenjeno 1 put ukupno.
U susret novim izazovima...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ne bih da pochinjem prichu oko najboljeg antivirusa, ali Panda Titanijum je najbolji :!: :mrgreen:
A za to imam i dokaze, koje cu izneti ako bude bilo preke potrebe.
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Nemoj, nema potrebe, svako koristi ono što mu najviše odgovara ili što mu se pokazalo (i dokazalo) kao korisno. Ipak se ovde diskutuje o mobilnim telefonima, pa da ne ulećemo u OFF. :wink: :mrgreen:

vitas
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 28. Avg 2004. 15:12

Post od vitas »

Moze li neko da mi kaze kako da primljeni MP3 preko bluetoth-a prebacim u folder Digital sounds, posto sam apsolutni amater i probao sam sve sto mi je palo na pamet. Inace to sve radim posto sam iz uputstva shvatio da MP3 samo radi ako je u tom folderu. Hvala

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Pa nije vam mishkoni ovde dezurni E-mailer, on to radi iskljuchivo iz dobre volje i zahvalan sam mu na tome. Bolje prvo potrazi malo po internetu pa tek onda se njemu obrati. :wink: :mrgreen:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Zaključana tema