Kako spakovati DivX za Symbian telefon

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Odgovori
bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Moze i sa Xilisoft 3GP Video Converter 3 sa (avi,bitrate 150) ispadne bolje od smartm. ali ne moze da se stavi titl...A ceo ekran ide na 5! ...:lol:
Слобода или смрт

dentomaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sre, 26. Jul 2006. 19:18

Post od dentomaster »

MyVideoConverter v.1.27 mnogo je prosto za rad,najjednostavnije, samo osnovna podesavanja tipa broj frejmova i velicina. Jedino ne znam kako da ubacim titl :( :(

Dovla_84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 23. Feb 2007. 14:32

Post od Dovla_84 »

Pozdrav svima! :D Evo jedan konvertor koji ce vas sigurno oduseviti:
http://rapidshare.com/files/3126089/SUP ... 9,rar.html
Zove se Super i stvarno opravdava svoje ime :).Potpuno je besplatan a podrzava skoro sve meni poznate formate (rm,rmvb,ram,mp3,wav,wma,3gp,svf,flv,mov,3gp2,ogg,mpg,avi,.......).Tezak je 25.7Mb

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Dovla_84, Zašto taj na Rapidshare (sa potencijalnim virusima) kada ima sasvim LEGALNO , BESPLATNO i sa update ovde:
http://www.erightsoft.com/SUPER.html
Program je vec opisan i objašnjen ovde na forumu:
viewtopic.php?t=9190
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Dovla_84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 23. Feb 2007. 14:32

Post od Dovla_84 »

Izvini nisam video.Registrovao sam se tek danas i nisam stigao sve da pogleda, a video sam temu pa sam morao da obavestim ostale o ovom konvertoru jer sam prosto odusevljen.
Izvinjavam se zbog zastarelosti mojih informacija
Pozzzzz

NoBodyAsAleksa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 224
Pridružio se: Ned, 12. Nov 2006. 14:43
Lokacija: New Belgrade

Post od NoBodyAsAleksa »

da li postoji i smart movie i za komp i za mob ako neko ima link za smart movie za pc neka mi posalje na pp!?!?!?!
Nokia N8 + 4gb Sandisk + Sennheiser CX300-II

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

NoBodyAsAleksa, ne postoji Smart Movie player za PC, već samo za mob. Za PC postoji samo konverter i uglavnom sve ide zajedno u paketu.

draganche
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 24. Jun 2005. 18:27

Post od draganche »

Kako da registrujem Smart Movie? Instaliram ga na fonu i kompu, ali kad kompresujem film cesto se preko filma pojavljuje DEMO crvenim slovima. Ma to bih i progutao nekako, ali na fonu mogu da pustam filmove samo sat vremena, kad se odgleda sat vremena filmova, klipova... posle toga nece da pusta nista. Molim nekog za pomoc.
draganche@verat.net

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

draganche, nema potrebe da postavljaš isto pitanje na više mesta, tako nećeš brže dobiti odgovor. :uhuh:

Postoje dva načina za registraciju - prvi je da kupiš program, drugi je da pronađeš verziju koja je već registrovana. Broj za konverter se generiše u samom plejeru na telefonu. Kada je plejer registrovan, pojavi se opcija "unlock converter". Poslaću ti info na PP...

draganche
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 24. Jun 2005. 18:27

Post od draganche »

Miškoni: U pravu si. Briga ostale sto ja lupam glavu i sto sam se umrsio USB-ovima i ostalim kablovima. Izgleda da samo ti citas ovo... :ohmy:[/b]

Sondri
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 07. Sep 2007. 12:49
Kontakt:

Post od Sondri »

Evo šta je moj problem. Imam 6630 i želim da prebacim par clipova koje sam snimao Cannon digitalnim aparatom na mob i da mogu te clipove gledati na njemu!!! Ovde sam čitao da je najbolji neki Smartmovie player pa sam ga skinuo i instalirao, ali mi je instaliralo samo na komp neki konverotr video fajlova. Kad konvertujem fajl pomoću tog programa i prebacim na mob, on ga opet ne prepoznaje, čak ga uopšte ne pročita kao postojeći. Zanima me da li treba, i kako, da instaliram Smartmovie i na telefon??? Link poželjan, hvala!!!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Sondri, moras da prebacis i smartmovie na telefon(kako mislis da pustas klipove bez odgovarajuceg player-a :chytry: ).
Smart movie za telefon si trebao da dobijes uz smart movie za komp. Prebacis ga na telefon i jednostavno instaliras(nadam se da znas kako se instaliraju programi na telefonu).
evo ti link h**p://www.lonelycatgames.com/?product=smartmo ... g_3_41.zip

kad skines udji u fajl koji si skinuo pa onda u folder Player pa onda S60 pa onda fajl koji se nalazi tu prebacis na telefon i istaliras i tek onda mozes da pustas fajlove koje si prethodno konvertovao preko SmartMove-a na komp. I to je tebi predsavljalo problem?
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Sondri
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 07. Sep 2007. 12:49
Kontakt:

Post od Sondri »

Hvala ti, ali već sam uspeo pre nego što sam pročitao tvoj odgovor. Nisam bio ni pogledao u onaj drugi folder gde ima S60 setup :D

LW_N73
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 02. Jul 2007. 11:55

Post od LW_N73 »

hmmm... imam problem... skinem film i nadjem titl, al na svakom sajtu je iz 2 dela! podelim film na SM-u, konvertujem prvi deo sa titlom, onda pre konvertovanja drugog ubacim titl za njega i kad ga konvertuje - titla nema! 2x sam radio, ne gresim nigde, u cemu je fora?

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

LW_N73 skini neki subtitle works pa lepo spajaj titlove u jednom i rešićeš svoj problem
program koji ja koristim je timeadjuster
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

gilaxia
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 09:36

Post od gilaxia »

pozdrav svima!
desava mi se da mi se smart movie converter zapucava cim loadujem fajl.....i to SVAKI put :wacko:
jel nek zna u cemu je stvar

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

gilaxia kako se ogleda to zapucavanje?i moraš da znaš da postoje neki fajlovi koje nije moguće konvertovati
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

gilaxia
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 09:36

Post od gilaxia »

pa evo ovako.....prvi fajl koji sam ubacio je bila pilot epizoda "vesele 70-e" ,i to je odradio sasvim lepo.posle sam ubacivao mucke i nijednom nije moglo..uvek izbaci CRASH-DEBUG, BLA BLA BLA. e sad ,imam jos jedno pitanjce:da li za ovu namenu moze da posluzi i xilisoft converter i ako moze ,koji output format da stavim? mene to zesce buni,ja u stvari ne znam sta je divx i xvid.. :oops: prilicno zacudjujuce,s obzirom da se raspitujem oko convertovanja filmova ,a li tako je...jbg

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

gilaxia problem ces resiti ako snimis nove codece za video, onda ce smart movie moci sve da konvertuje, tako sam ja uradio.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

stefank napisao:Moraju da ti budu u .3gp formatu, sto znaci da nema titlova i da je losiji kvalitet. :mrgreen: Ali bi trebalo da moze. (jesi ti onaj Astral_Projection sa irc.cg.yu chata? :lol: )
a zasto mora biti u 3g??na samsungu d600 moze i u mpeg,a na nokia-i n95 moze valjda isto mpeg??i jedno 23 fps??ako sam dobro razumeo,i jel mora rezolucija videa da se podesi na rezoluciju ekrana,ili moze i na 640x480 jer toliki je standard snimak tog telefona??

Odgovori