Poludio mi je log na N70!

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Poludio mi je log na N70!

Post od Vincent »

Log mi ne biljezi ni jedan poziv danas od dva sata popodne. Poruke idu sasvim normalno, sve se biljezi. Any idea what the problem might be? Nisam instalirao nikakve nepouzdane aplikacije, zadnje LCG Jukebox. Doduse, juce sam na karticu, koju koristim kao fles memoriju, stavio NOD32 antivirus i nisam ga skinuo sa nje, mada mislim da to nema veze. Molim za pomoc!

Pozdrav! ;)
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

vizi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Sre, 17. Avg 2005. 22:01

Post od vizi »

proveri da ti nije ostao ukljucen filter u Log-u. Verovatno si filtrirao da se samo poruke vide .
"Cuda nisu u suprotnosti sa prirodom, nego sa nasim saznanjima o prirodi."

bigmag
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Čet, 09. Feb 2006. 03:51

Post od bigmag »

Vincent, i ja sam malopre primetio da mi ne beleži propuštene pozive, ne znam u čemu je fora ali kad sam ugasio pa upalio telefon sve je bilo ponovo u redu stvarno mi nije jasno šta se dogodilo ali probaj i ti da ga vratiš u normalu na ovu "foru", ako već nisi rešio problem na neki drugi način!.... :wink:

Pozzzzz....... 8)
.::HTC Desire Z::.

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Nakon restartovanja sve bilježi bez problema... Nemam pojma šta je to moglo da bude, sam da se ne desi ponovo nešto slično!

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Zabagovao se softver iz nekog razloga. Meni se 2. dan posle kupovine E61 i ubacivanja Alarm Managera desilo da nakon alarma ne radi E-mail dugme. Restartovao sam i sve je lepo radilo, ali nakon svakog sviranja alarma, ista pricha.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori