Fexplorer Za N 70

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
bosske63N70
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 15:22

Fexplorer Za N 70

Post od bosske63N70 »

Evo vec dva dana trazim verziju Fexplorer-a za moju N 70. Skinem je sa zvanicnog sajta, ali nece da se instalira. Prikazuje stalno da ima problema sa instalacijom. Ima li neka druga gruga adresa gde ga mogu naci i naravno da je besplatan. Unapred hvala. Caaoooooo.......

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

bosske63N70, jesi li siguran da je problem do sampg programa FExplorer?...Jesi li uspeo neki, bilo koji drugi, program da instaliraš...Možda je problem u podešavanju telefona ...proveri prvo da li ti je pod opcijom u Menu/My own/App manager/Options/Settings/...Software instalation/ON...a pod opcijom Online certif. check/OFF
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

bosske63N70
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 15:22

Post od bosske63N70 »

Ninolina hvala na savetu, samo je bila greska u podesavanju . Evo sada je sve u redu. Instalirao sam iz prve Fe. Puno hvala jos jednom.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Mislim da bi sad mogao LOCK...Slika
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Zaključana tema