Diskusija o UIQ3 telefonima (M600, W950, P990 i P1i)

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
Odgovori
VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Jones ovako
svetlo smanji na 50% ok se vidi ja ga koristim tako
bt off
u pozadini samo neka rade poruke imenik file menager i kalendar mada može ii bez njega
umts off gsm only
vibro možeš da ugasiš ali meni je upaljen.
to bi bilo to
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Done!!!Ostavicu brightness na 100% cisto da vidim koliko ce da izdrzi sa 100% a koliko sa 50%...Skontao sam da je 45% dovoljno meni!!!

Hvala...nisam ni skontao da mi je UMTS na ON...a bt sam iskljucio ono PAN something
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

exotic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 18:45
Kontakt:

Post od exotic »

postoji dve vrste 3gp video klipova ti pokusaj da na kompu convertujes pomocu nekog convertera ostalo procitaj u pp
exotic

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Ok :? :?

Nego zanima me nesto...Instalirao sam PSP temu na m600 e sad sa njom sam dobio i folder sa ikonama kojih ima na slici teme sa sajta odakle sam je skinuo ali ne i na mojoj temi...znate one stand-by ikone na home screen-u

E sad kontam ja da treba ove da ubacim negde na fon ali sam glup ne znam gde pa ako je neko to vec radio bio bih zahvalan za pomoc
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

E ljudi imam problem.
Jednog dana mi je bilo potrebno da mi zovni alarm oko 5h. Navio sam ga i on nije zvonio. Ok to mi nije zasmetalo. ALI kad udjem u onaj meni sa 3 budilnika, nijedan nije oznacen da zvoni( svi su bledi). Dok na desktopu se pokazuje zvonce, i svaki dan mi zvoni. Vreme mogu da promenim kada ce, ali nisam uspeo da ga ugasim. Imate li ideju kako bez formata da prodjem?
Black Sabbath!!!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Kuzman uradi upgrade sw jer su neki baš imali problema sa time tako da ...ili pak nadji neki home made alarm.
Jones po nekada ono što prikažu nema baš veze sa onim što se instalira.dešavalo mi se na dve teme ta fora
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

E uuuu ******pip Nema veze moram nesto sam da odradim...Malo cemo da se pomucimo da dobijemo ono sto zelimo ali sta da se radi...
Vazno je da M3 konverter radi kako treba!!!
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Jones, koji mp3 koverter, misliš na disc2phone? Dobar je ali spor, bolje to raditi preko neke PC app.
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

M3 konverter za Klipove...Free program na netu(najbolji za SE i stvarno daje najbolje rezultate videa) a disc2phone ne bi koristio pa ni da mi plate :uhuh:
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

uskoro bi trebao da postanem vlasnik p990 a možda i ne.ako prodje posao.e sada pošto bih uzeo nov zanima me šta sve ide uz njega znači full pack
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Ja moj kad sam uzeo dobio sam dve olovke,vratanca,srafciger,usb,slusalice i memorijsku...e od cradle ni traga ni glasa tako da kontaj samo ovo osim cradle...Ako kupujesh bash originale onda bi i cradle trebao
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Stigao sam iz Madjarske, tamo su telefoni dosta skuplji nego ovde, na primer:
polovan p910 - 185 evra,
polovan p990 - 240 evra, (nije nesto ocuvan),
Nokia N95 nova - 640 evra,
iPhone nov radi na svim karticama i radi konekcija na iTunes - 640 evra(neznam tacno cenu, cena je otprilike).
Budimpesta je vecim delom pokrivena sa wi-fi om. conectovao se ja na neki server al neznam kako to da koristim.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Jones a fotrolicu neku ????
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Ne nije cak ni to bilo...za neverovati....Ali opet to je NS neznam za BG ali sumnjam da je situacija i tamo bolja...Vidi ti neki polovan ali super ocuvan....Ti ljudi su sigurno kupili futrolu 8)
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

luka
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 21. Feb 2005. 12:53

Post od luka »

Gde da instaliram aplikacije ( na phone ili na media memory)? Imam w950 jedno dve nedelje i odlično me služi jako mi se svidja tel!!!

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Apsolutno nista nemoj stavljati na phone, jer ces ga usporiti... S obzirom da imas 3,5gb memorije, stavi na media memory, i uzivaj...
iPhone + CX300

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Ovoj Temi fali link ka verzijama softvera za UIQ, ali dobar i siguran, ja imam neke i mogu da pastujem ali teško će bilo ko šta razumeti :wink:
Moje omiljeno "sanduče"
SlikaSlika:) Slika :)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Ha nasao sam i kako se ikonice menjaju tj njihov izgled!!!!Mozda ste i znali ali ako nekog bude interesovalo...Jog dial stanite na jednu od 5...idite na edit pa ce vam se pokazati shortcut image pa na browse i odaberete...ja sam naravno sve iphone ikonice postavljao...

Sad vec lici na nesto.... :D
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

izasao po meni jedan od najkorisnijih programa ikad za ovaj OS - Link Boy

Slika

LinkBoy provides up to 15 shortcuts to frequently used tasks, that can be displayed as executable icons on the standby screen. Shortcuts are available for the full range of applications, phone settings, multimedia files, web pages, contact actions, and common tasks. All key functions of the built-in standby screen are left intact by LinkBoy.
While it is most useful on the P990, LinkBoy can also be used on all other UIQ3 phones, either over the Standby screen, or as a self-contained collection of highly customizable shortcuts
Major features: Up to 15 customizable shortcuts that can be displayed on the standby screen (SonyEricsson phones only). Customizable number, position and arrangement of shortcuts. Supported shortcut types include installed applications, Control panel settings, all multimedia file types, and web pages. Shortcuts are also available for communications with individual contacts (like sending MMS to Jane Doe). Shortcuts are also available for adding new entries of major built-in applications, like Calendar, Notes, Sound recorder, and more. Shortcut icons can be replaced with custom images, including BMP, GIF, JPG, PNG, SVG. Customizable captions for shortcuts. Adjustable transparency setting for the icon panel. Display functions of the standby screen are preserved, including operator, area message, media player and timer. Keypress functions of the standby screen are preserved, including silent mode, phone lock, and selection of default shortcuts.
Ex Sir_Oliver

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Mikele jel imas neku adresu odakle bi se moglo skinuti ovo cudo od programa?
I da li je program free ili se placa?
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Odgovori