SE M600i

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
Zgib
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 03:40

SE M600i

Post od Zgib »

Pitanje je jednostavno...Gde ga kupiti?

U opisu stoji da ga ima trenutno samo prodavnica Marvel Duo u Despota Stefana koju kako vidim po forumima (doduse starijim po par meseci pa i preko godinu dana) svi teeesko kude i predlazu obavezno zaobilazenje iste.

E sad cenim da je nemoguce da ga samo oni imaju,a posto nisam iz Bg pa bi mi pomoglo ako neko zna da ne lutam po svim prodavnicama u gradu.Ili da jednostavno odem tamo... :?

Hvala vam ljudi

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

pa u nekim prodavnicama jednostavno možeš naručiti telefon i oni ce ti ga nabaviti... idi u one bolje i veće nabavićeš ga sigurno
Nokia N73

Zgib
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 03:40

Post od Zgib »

Hvala ti na informaciji...Imas neke prodavnice u glavi? Puno ih je.
Za sad sam nasao Tehnomobile koji me klempa za skoro 400e za ovaj tel??

Milanokos
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 190
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 22:55

Post od Milanokos »

Zgib, u svako bolje opremljenoj radnji u nekom malo vecem gradu rade po narudzbini...ne bi trebalo vise od 110 evra za ovakav nov model da kosta...znaci porucis i sacekas,a sto se tice 400evra to je soludo... :wink:
Iphone 3GS 16 Gb
SE K850

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Pa sto ne okrenes broj doticne radnje i sve proveris....
A cena od 400e je sigurno formirana na bazi poslednjeg ulaza,pa je prema tome i odredjena prodajna cena...
D500&E71

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Zgib
Зашто би куповао нов м600?
Колико новца имаш за куповину телефона?Може нешто боље да се нађе. :wink:
Слобода или смрт

Zgib
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 03:40

Post od Zgib »

Ne,hvala ti ali ne treba mi bolji...Ovaj mi se spolja jako svidja sto mi na kraju dodje jedan od glavnih repera kad kupujem tel i ima sve sto mi treba,nema ono sto mi nizasta ne treba(kamera) itd..

@loki13 hvala provericu,nisam imao pojma da to tako ide..

Sve u svemu nisam ocekivao da ce biti toliko tesko naci m600

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

Zgib, ako ti ne treba kamera uzmi u obzir i sony ericsson g700 business edition(valjda sam dobro napisao)

noviji je telefon i isto nema kameru cena se kreće ispod 200 evra, neznam samo jel ga ima kod nas, a inače ja nisam iz bg nego iz sm pa neznam tamo nijednu prodavnicu
Nokia N73

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

Zgib napisao:Ne,hvala ti ali ne treba mi bolji...Ovaj mi se spolja jako svidja sto mi na kraju dodje jedan od glavnih repera kad kupujem tel i ima sve sto mi treba,nema ono sto mi nizasta ne treba(kamera) itd..
Samo napred, m600i je odlichan telefon.
Pogotovo u beloj kombinaciji je mnogo lep.
Nema ga, zato sto je to model koji je star preko 3 godine, sto je u "telefonskom" vremenu barem pola veka.
Mene jedino sto je smaralo na njemu(a to je karakteristichno i za m600 i w950) je sto mu se slabije chuje zvuchnik(za razgovore), osim toga je bio super.
Ako ne uspesh da locirash m600i vidi p1 kako ti se svidja...

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Slažem se sa cebzab-om, imam M600i 15 dana i ispunio mi je sva očekivanja, ako želiš još malo para da dodaš pogledaj polovan P1 (oko 140 evra) ili polovan G900 (oko 160 evra). :wink:
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Zgib
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 03:40

Post od Zgib »

Hvala svima na predlozima..Nije do kesa platio bih m600 i vise samo da ga nadjem.Nov, polovan ocuvan,svejedno mi na kraju krajeva...

Ako ga ne nadjem necu nista ni kupovati.

Jednostavno ostali telefoni tog tipa su bar meni ocajno ruzni pogotovu ova dva p1 i ovaj drugi...Al hvala vam

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

cebzab, jos jedna velika mana m600/w950 je bila jako losa vidljivost pri suncu,to mu se jako tesko oprastalo,p1 je malo unapredjen u tom smislu,ali daleko je to od nekih Nokia iz tog doba!

Zgib, sto se tice polovnog moj savet ti je da barem jednom dnevno procesljas male oglase ovde na MS,verovatno ce neki da naleti!
D500&E71

Odgovori