SE P990i -ne mogu da isključim alarm - pomoć !

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
dusan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 07:41
Lokacija: Beograd

SE P990i -ne mogu da isključim alarm - pomoć !

Post od dusan »

Uzeo sam od prijatelja P990i u nadi da cu mu pomoći ali ne vredi.On je pre izvesnog vremena nesto cackao svoj P990i i od tada mu se svaku noć u 01:00 aktivira alarm.Napominjem da sam iz kalednara obrisao sve stavke(mada je i bio prazan) a kod pomenutog modela moguće je aktivitari 3 alarma odjednom,oni se nalaze u dnu levog ćoska ekrana,pored njih je kvadratić i oni se sa kvrčicom aktiviraju ili deaktiviraju.Napominjem da nijedno vreme od ta 3 vremena nije 01:00
(već 06:00,12:00,21:00).Sva 3 alarma sam daektivirao ali i dalje mo pored sata stoji ikonica alarma.Uredno mo je noćas u 01:00 zvonio telefon sa nekom melodijom koja je definisana za video pozive i pisalo je alarm 01:00.Ako imate neki predlog javite se.Pozdrav

Svemir
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 13. Mar 2007. 12:07

Post od Svemir »

izvini sto idem off-topic reci mi da li mozes da podesis da se alarm aktivira kada je fon iskljucen? meni alarm ne radi kada je mob iskljucen!?

Jesi probao da ubacis poslednju verziju preko live update-a?

corado
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 29. Jun 2005. 11:04

Post od corado »

kada ukljucujes alarm, moras da izaberes u opciji WHEN: once
a ne daily, jer ce svaki dan da te budi. Meni se isto desilo nepaznjom.
I nisam mogao neko vreme da ga iskljucim. E kako sam ga na kraju iskljucio, ne znam ..... :unsure:
Probaj da sacekas 00.15 i trebalo bi da ti se prikaze alarm, tad udji i iskljici ga. Ako ti se posle toga ono zvonce skloni sa displaya, sve je ok. Ja mislim da sam tako to sredio.... :unsure:

Odgovori