Lifetimer kod winmobile?

Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson
Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Lifetimer kod winmobile?

Post od Masterokrata »

Kako proveriti ukupno vreme razgovora kod telefona sa windowsom? Da li to zavisi od vrste(03, 05, 06) ili ima neka univerzalna opcija? Zanima me posto palniram da uzmem nekog Qtek-a koji je navodno nov pa zato pitam.
5130+Koss the plug....

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Nije valjda da niko ne zna kako se proverava lifetimer na WM? Ne mislim na onaj koji se moze lako resetovati nego na onaj drugi, sakriveni, onaj do kojeg se kod Nokije stize kad se pise *#9270.... Interesuje me posto i ja imam u planu da uzmem u skorije vreme neki WM aparat a posto sam previse gledao Skali i Moldera drzim se onog sto im je jedan od dousnika rekao, "trust no one" ... :D

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ne može da se proveri nikako :P :P :P :P :P :P :P :P
svaki put kada se uradi reset moba sve se briše a da ne govorimo o ubacivanju drugog roma.
to su videli oni gejevi sa uiqa pa uveli isto da ne može da se proveri.
jedini način je očuvanost moba
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

VeNoM napisao:ne može da se proveri nikako
OMFG :o ladno..... e bas lepo, evo jedne od prednosti dumb phone-a. Nista snacu se nekako (kupiti od nekoga kome verujem).
5130+Koss the plug....

Odgovori