Kako ukloniti nepofrebno iz smart tel.

Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson
prima
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 03. Dec 2006. 12:12

Kako ukloniti nepofrebno iz smart tel.

Post od prima »

Imam smart telefon sa windows OS.Uzeo sam ga jer ima opciju za SKYPE(wifi),i GPS .Postoji jos stotinu stvari koje mi ne trebaju.Da li moze i,kako da izbacim iz menija nepotrebno.Gledanje slika,mp3,inernet(osim skype),ili da ih sklonim u neki podmeni koji se teze otvara. Ovo pitam zbog toga sto mislim da mnogi kao ja kupuju smart tel zbod dve ili tri opcije.Pozdrav Prima[/b]

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

prima, ne shvatam zasto bi "uklonio nepotrebno", odnosno na koji nacin te to ometa. Softver koji si sam instalirao mozes da uklonis iz Settings->Remove programs. Ono sto je doslo sa firmverom telefona ne mozes deinstalirati, ali mozes da uklonis precice start menija tako sto ces prvo instalirati Total Commander za Windows Mobile pa pomocu njega obrisati nepotrebne precice u Windows/Programs folderu.

[edit]Nastavak price u temi o tvom konkretnom modelu ili Windows Mobile softveru zavisno od prirode pitanja.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Zaključana tema