WP7 Jaibreak

Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson
rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »


90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

Ja sam odradio jaillbreak na lge900 windows manog. Postoji video klip na yt. Ne treba nikakav program sve se radi preko mfg-a. E sad imam drugu muku ne dize mi se win7 na kompu jer nije neki jel postoji neki program da radi na xp sp3 da mogu xap fajl da instaliram?

colossus1167
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 11. Okt 2007. 23:34
Lokacija: The Zone

Post od colossus1167 »

Pozdrav ljudi, uzeo sam Mozart pre 3 dana, prvi telefon sa WP i blago receno dosao je kao osvezenje elem ako bi neko bio voljan da mi pomogne sa uputstvima kako da ga otkljucam tj odradim jailbrake, telefon nije radio update, cak nije bio ni konektovan na moj pc jos... citam na ovom forumu teme vezane za JB, puno varijanti, postovi od prosle godine i interesuje me da li neko moze konstruktivnim postom pomoci :wink:
Qui desiderat pacem praeparet bellum

rudulan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 232
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 15:19

Post od rudulan »

zna li neko kako da se hakuje lumia 800 w 7.5? :)

Dr_Beat
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2008. 06:01

Post od Dr_Beat »

@rudulan , jos ne ,pratim svakog dana xda ali nista , heatcliff je rekao da ga nesto zeza tacnije da su telefon odlicno kodirali :)

@ colossus , pokusaj windowsphonehacker, ili pogleday na yt ,ako ne pogledaj na xda forumu ,


@ knele , imas programcica koji rade deploy xap , jedan mislim da je microsoft silverlight ali imas i sitnijih ,samo treba naci i to na xda forumu .

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: WP7 Jaibreak

Post od skar »

momci da li je neko instalirao custom rom,na svom aparatu,zivo me zanima,ja upravo skidam rom,i hspl i rspl...
jednostavno moram da imam angry birds,i fruit ninja za dz :D :D nece mene neki Balmer da keca :D
ako je neko radio podelimo utiske i sredimo masine!

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Re: WP7 Jaibreak

Post od rotkod »

Ja nisam... Možda neko jeste... :)

Šta bi sa onim da će se kroz "čevron" moći otključati, ali da se plaća... :(

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: WP7 Jaibreak

Post od skar »

JA sam uradio :D:D doduse dva puta sam halfbrikovo tel ali i vracao u zivot 8)
sada imam full otkljucani Tango rom,sa svim mogucim aplikacijama...i telefon radi brze nego na mango-u,
browser mi je po defaultu Google,Nokia drive i dosta,dosta toga...mogu napisati i tut ali vazi samo za prvu generaciju HTC!

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Re: WP7 Jaibreak

Post od rotkod »

skar, možda da ipak napišeš, da te ne smaram preko PM-a, a i mogu videti ostali...!

:)

liverpool_hooligans
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Sub, 10. Sep 2011. 15:47
:: Nexus 5
Lokacija: Novi Sad

Re: WP7 Jaibreak

Post od liverpool_hooligans »

skar, stvarno bi mogao neki tut da napises :D interesuje me sta donosi jailbreak kod wp7? koje mogucnosti se ostvaraju?
SE K800i, LG GT540, Motorola Pro, HTC 7 Pro, BB Bold 9780, Samsung Galaxy Ace S5830i,
Apple iPhone 5, BB Q10

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: WP7 Jaibreak

Post od skar »

imas,napisao sam u temi,za custom romove,posto mango nije moguce jailbrekati,osim da ne platis licencu MS od 99$ na godisnjem nivou!

Odgovori