LG U8360

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
lepi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 20:58

LG U8360

Post od lepi »

Postupak koji je opisan na ovom sajtu za 8330 i koji navodno radi na 8330 na 8360 ne radi! Ko zna kako da igrice rade na ovom fonu? Reimenovanje .jad i .jar fajlova nije dalo rezultata a tel ne vidi igrice iako menager prikazuje java folder koji se prikazuje sa 3698#*#

deki999
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 13. Maj 2005. 10:44
Lokacija: beograd
Kontakt:

Post od deki999 »

ubaciš igricu kao i svaki file u fon. startuješ i on te pita hoćeš li da ga instaliram, potvrdiš i on ga instalira u applications...prosto
deki-lee

Dushan_87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 02. Avg 2005. 09:07
Lokacija: negde u evropi, ali nisam u Evropskoj Uniji
Kontakt:

Post od Dushan_87 »

nije tako deki999 :uhuh:
ne znam kako ne radi, ja sam probao i na 8130 i radi
probaj ponovo, tacno kako tamo pise...

deki999
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 13. Maj 2005. 10:44
Lokacija: beograd
Kontakt:

Post od deki999 »

meni radi phone manager, ali samo kad ubaciš igrice na mem.karticu u folder others. kasnije startuješ igricu i ona se instalira na foh u folder aplications.
ako se koristi gthing onda ubacim igru u java folder i gthing prekine vezu. međutim RADI!!! kad uđem u fon, igrica je tu, prebačena je. ima ikonicu G i raspakovana je i spremna za pokretanje. RADI!!!
deki-lee

monstrum
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Ned, 20. Nov 2005. 15:12

Post od monstrum »

Ljudi cemu sluzi taj GThing? :smutny: Inace na 8330 onaj postupak radi ALI pod uslovom da se igrice ( ili aplikacije ) reimenuju brojevima, 01, 02, 03... itd. to je bilo obavezno.

Dushan_87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 02. Avg 2005. 09:07
Lokacija: negde u evropi, ali nisam u Evropskoj Uniji
Kontakt:

Post od Dushan_87 »

GThing ti je program pomocu koga mozes da prebacujes fajlove na mob... Mnogo bolji od Phone Menager-a, ali jako je tesko naci verziju koja je ispravna

pavlex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 14. Okt 2005. 13:43
Lokacija: Kac,Novi Sad,England
Kontakt:

Post od pavlex »

Pozdrav Dule ;)

E brate, nisam znao da i ti imaÅ¡ LGa... Ja sam nedavno kupio, pa nisam skroz ovladao njime. Dakle, da li moram da imam externu memoriju (TransFlash) da bih instalirao aplikacije? I Å¡ta mi je uopÅ¡te potrebno da bih mogao instalirati aplikacije na mob? Već imam PC manager, priliÄ
Ohoy ye mates :)

dragann
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 27. Jul 2006. 08:00

Post od dragann »

ljudi ja imam u880 pa me interesuje gde da nabavim igrice za njega i kako da ih instaliram tj. ubacim u fon?

vdavor
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 08:22

LG U8360

Post od vdavor »

Pre par sati sam kupio fon mojoj necakinji za rodjendan,ali sad vidim na cd-u uputstvo je na zabarskom(talijanskom) :? jel ima negde da se nadje uputstvo na srpskom(znam da ima na eng na netu,ali nemogu fizicki da stignem da prevedem jer joj je rodj za 3 dana).Upravo sad vidim,dok se fon prvi put puni,da je i meni na zabarskom,kako da dodjem do engleskog(kad bi ovi iz LGa znali koliko kupujemo njihove proizvode,bilo bi sve na srpskom :D )

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

problem je sto je vecina tih LG skidana sa italijanskih mreza pa je zato kompletan paket sa uputstvima na itlijanskom a neretko je i sam fon kad ga upalis podesen na italijanski!srpski sam skoro 100% siguran da neces naci,engleski je jedino resenje

janker
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 16:51

LG8360 cena?

Post od janker »

zanima me kolika je cena ovog tel, zelim da ga prodam, a ne znam po kojoj ceni....

misast
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 17. Mar 2007. 12:06

Post od misast »

U prodaji ga nema a ja sam ga kupio pre mesec dana polovnog star 1 godinu za 70€...

solle
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 07. Feb 2008. 19:20

LG U8360 pomoc

Post od solle »

Skoro mi je pukao flet kabl sa sve maskom i u servisu je jos cekaju jer nema da se nadje nigde :( .. probali smo da prebacimo podatke preko USB-a i lg phone managera, jer donji deo radi normalno i dostupan je telefon, ali pri konekciji daje obavestenje da je ekran idle i da ne moze da se poveze :(
Imam bas jako vazne podatke i ne znam kako da ih izvucem, ima neko ideju? Na telefonu su, ne na kartici.


p.s.-Jel neko mozda zna gde moze da se nadje ovakav polovni telefon?

ZokyDin
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2008. 02:26
Lokacija: Kragujevac

Post od ZokyDin »

Brate, u istom sam sosu kao i ti. Ako budem negde nesto cuo ili video, javicu ti, ali mrka kapa... Cak su mi i na forumu odgovorili da su sanse da nadjem masku i delove za ovaj telefon skoro ravne nuli :cry:
Ja sam se otprilike pomirio da leka nema i da jedino mogu da izvucem neku kintu ako ga prodam za delove. Pozdrav!

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

To se i ne isplati menjati jer je ispravan polovan vrh 60e a sad sracunajte koliko bi vam uzeli za flet+maska+ruke :wacko:

Predlog ako vam nije za kolekciju i prirastao za srce prodati u delove, mada je fon ok samo malo spor i glomazan 8)

solle
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 07. Feb 2008. 19:20

Post od solle »

Joj boze :(
Ne znam ni sta bih dobila za delove .. ipak cu da pokusam da nadjem neki polovan, ali opet imam neke podatke tamo na telefonu :(
Inace, ne da mi je prirastao za srce nego .. telefon je extra, ko ga je imao razume o cemu pricam

blitva
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 26. Nov 2009. 14:52

Post od blitva »

ja ga imam i ne znam kako da bekapujem imenik iz njega?
lg manager koji sam dobio na cd_u radi al samo kad je fon konektovan
inace ne mogu da snimim konakte ni poruke ni u kom formatu, tipa csv, html...txt...excel...ni u kom formatu i ni na koji nacin ne mogu se extrakovati.

i meni je prirastao za srce, i nikad izneverio
toliko pouzdan
nikad se flashovo nije ni u najtezim trenucima extremnih temp, koriscjenja itd...

ali mi je zato flat na u8380 isto otisao odmah 2 meseca nakon koristenja
i isti problem imam sto ga ne mogu nabaviti vec pola godine..

pozz.

Odgovori