LG E900 Optimus 7

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

LG E900 Optimus 7

Post od milann »

LG E900 Optimus 7

Slika

Slika

Izvor

gigidel
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 03. Apr 2011. 00:23

LG E900

Post od gigidel »

da li mozda neko zna kako se kod ovog telefona ukljucuje USB debugging? Da bi mogao da prebacujem sa kompa na njega, sve sam probao, nisam mogao da nadjem!!!!!?

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Jesi probao ovo? Samo mislim da fajlovi koji se prebace na taj nacin, ako uopste radi ovaj metod, ne mogu posle da se vide na telefonu. Ako hoces da prebacis muziku, video ili slike i to pregledas na telefonu moras da koristis Zune.

gigidel
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 03. Apr 2011. 00:23

Post od gigidel »

jesam probao sam tako ali moze samo muzika slike ja bi da ubacim IGO za navigaciju ali nevidi mi uopste tu njegovu memoriju aaaaaaaaaaaa :( :) tu sam nesto gledao po netu pise kao da trbam da ukljucim taj USB debugging gledao sam tamo u opcijama applications nema taj development kao tu se nalazi taj USB debugging....hvala u svakom slucaju!!!

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

gigidel, a kada je izasao Igo za Windows Phone 7 platformu? Ne pratim detaljno ali nisam cuo da se pojavio. Verzija namenjena Windows Mobile 6.x i 5.x platformi nije kompatibilna sa Windows Phone 7 (niti bilo koja druga aplikacija pisana za WM 5.x/6.x - Windows Phone 7 nije kompatibilan sa Windows Mobile platformom!).
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

gigidel
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 03. Apr 2011. 00:23

Post od gigidel »

negde sam procitao kao da moze, moguce je da neradi ali nije to toliko ni bitno ovaj usb......... me ubija :)

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

nasao sma u oglasima lik prodaje ovaj telefon i kaze pao mu sistem...krene da dize dodje do loga i restartuje se ili ugasi..nadam se da jest upitanju pad sistema..ili je upitanju sta drugo..moze li mi ko pomoci jer cjena je vise nego povoljna...al opet mi rizik malo. telefon star 15 dana i pao sistem, a kupljen u njemackoj...da li je neko flesovao ovaj telefon...ja sam imao KS20 pa ne znam je li isto sve se radi kao na njemu i na ovom telefonu?

HELP?

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Post od yocasylver »

ja bih ga odneo na servis da vidim da li mugu da ga srede i koliko pa bih onda razmislio
ovako,mozda je otisla memorija

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Uradi mu hard reset, tj. kad je ugašen (izvadi bateriju i vrati bateriju) onda pre nego pritisneš dugme za paljenje (power), pritisni "+" i "-" (volume) istovremeno i zajdeno sa njima dugme power, drži dok se ne pokrene, tada bi trebao, kao i na još nekim telefonima, prikazati ekrančić, tj, obaveštenje da se diže iz prve... Fabričko stanje... i obavezno mu odradi sve update preko zune...
Daj broj od lika... :)

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

posto sam jos uvjek na androidu pa ne znam bas ovaj win kako radi...na 6.5 nije bio taj zune...moze li ukratko sta je to..lik mi rece da mu se desavalo da padne vec sistem i nosio ga na servis. medjutim oni podigli i napisali da su ga dizali u garantnom roku..medjutim on je opet cackao po telefonu i on je radi 10 tak dana i sad opet ista frka :) tako da kontam da nije neki hardwerski kvar...da da i da su mu isto na servisu rekli da je prepunio memoriju...pa reko mozda je i to razlog...jel imao ko slicnu problematiku da znam dal da ovo uzimam ili ne
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Ako je u garanciji, ako ima samo software-ski problem, to se da rešiti, ako "zabada", prvo probaj da uradiš update u noviju verziju WP7 v7008 ili posle toga v7389... 15 septembra sledi mango, što je 7.5... Sad, treba videti šta je "on" radio, mislim na podešavanja, nekad se zna desiti, da promenom jezika dođe do problema, to rešava update iz 7004 u 7008. Ti uvek možeš tražiti zamenu uređaja, jer ako "ti trebaš za svaku brljotinu" uraditi hard reset, a time se gubi svaki podatak na telefonu... To je dovoljan razlog za zamenu uređaja, zamisli imaš nešto važno samo na tom telefonu, a ne može se izvaditi kartica (SD)... uradiš H. Reset i šta onda? To je po meni dovoljan razlog za zamenu uređaja... dakle... trebaš znati šta čačka, kad mu se zabode... da bi znao dalje, a a ko ima garanciju (još ako je od operatera), može tražiti zamenu...
Čak i da je prepunio memoriju, telefon se ne sme zabosti, to što su mu rekli je čista glupost, šta to znači, da se sd kartica naduvala zbog podataka, te da višak ispada preko USB konektora... po ulici... Taj nije baš bistar ili te "radi"... Koliko traži para za njega...?

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

80evra

vidjecu u srijedu ga donosi.... djeluje naivno ne kao neki svercer i sl

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Vid i javi šta si napravio, baš me interesuje... Naivni su najgori... :wacko:
Šalim se!
Uostalom, vidi koja verzija WP7 je u njemu...

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

Ja radim u servisu i isto smo imali jedan takav i nije bilo nacina da se uradi tako da nam je covek poklonio jedan takav fon. Inace ja imam isti i extra sam zadovoljan a i plus mi ovaj dobro dodje za delove jer jos za ovaj model nije moguce naci nista.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

jel hoces reci da mu nema pomoci ...do cega je? sta je uzrok tog resetovanja stalno? kako da znam da nov nece tako da se ponasa?

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

Pazi ovaj lik donosi telefone od preko i takvog ga je kupio novog sa tom greskom i uzeo ga za neke smesne pare i nadao je se da cemo moci da mu odradimo to ali nema nista od toga. Tako da ja ne bi nista experimentisao.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

pa sta mu je? sve zivo se moze popraviti.....jeste otvarali ga.....mora biti razlog....on rece da mu se to desilo jednom i nosio ga u servis i onda radio par dana ne znam tacno koliko i onda opet to...al kaze da ga je on cackao nesto sto nije znao...pih..sad ne znam sta bi radio skroz si me prestrasio
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

zeznuta mu je boot zona koju ni jedan box za sad ne moze da uradi pa ni cuveni riff box tako da ne bi se zezao :D

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

a reci mi care ovo, jel mogu ja nesto da probam , tj kako da istestiram da nije taj problem mozda je nesto drugo upitanju??ima li neka cakica kako da to provjerim?
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

samo ako radis u servisu. Ako ga nakacis i ako prodje onda je ok a ako ne prodje onda si ga ubio kao zeca! I jos nesto meni je sumnjivo to kao uradio ga pa se opet zeznulo pa ne moze to tek tako da se zezne. Bezi ti od toga kad ti ja kazem.

Odgovori