LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
technoboy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2012. 16:48
:: LG G2
:: Nokia 7110
Lokacija: Novi Beograd

Re: LG G2

Post od technoboy »

Koristim G2 zato sto me je nerviralo kad mi uspori ponekad L9, a i devojcina Xperia Sola je krs pa sam izmedju ostalog i zbog toga uzeo G2 da bih joj dao L9. Azimuth, to za slikanje u mraku si u pravu, svasta ljudi rade :-D

Flying_man
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 01:20
Kontakt:

Re: LG G2

Post od Flying_man »

Meni najcesce treba kamera nocu i ovo mi je veliki nedostatak. Ostaje da sacekamo kk, ako ne resi fix sa xda...
LG G2, LG G4, HTC Tattoo, Nokia 6630; HTC WildFire S; http://flyingman.net

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2

Post od kutijagreha »

Fix sa xda resava stvar,kome se ne zuri neka ceka KK,i da ne bude kojim slucajem kroz update,ima na xda resenje

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: LG G2

Post od Martin Mystere »

Kome je baš do snimanja trave a ne može da dočeka KK može da proba sa XDA fiksom...

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Ja i onako slikam preko dana,uglavnom dzukca kad smo u setnji.
Za noc imam digitalac,i tu nema diskusije.
A nemam praksu da se slikam po diskotekama,tako da mi taj fps drop i ne igra neku ulogu,kao ni nocne slike.
Baterija ljudi,baterija :)
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

technoboy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2012. 16:48
:: LG G2
:: Nokia 7110
Lokacija: Novi Beograd

Re: LG G2

Post od technoboy »

Kamera i nije toliki problem, mene nervira i nadam se da ce ispraviti to sto je slab zvuk na slusalicama/zvucniku koji ulazi u dzek za slusalice.. L9 dosta glasniji, valjda ce to popraviti..

Nennad
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 634
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 19:01
:: LG G2

Re: LG G2

Post od Nennad »

Ne verujem da će ispravljati jačinu zvuka, to je namerno ograničeno, bar što se tiče slušalica. Ali to se može srediti pomoću viper for android mod-a, ima puno nekih podešavanja za audiofile.

technoboy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2012. 16:48
:: LG G2
:: Nokia 7110
Lokacija: Novi Beograd

Re: LG G2

Post od technoboy »

Nennad, kapiram da ima modova ali svaki put do sad kad rutujem telefon on pocne da baguje, svi ti modovi kao da zeznu nesto drugo... Moracu da naucim sa tim da je tih zvuk..

Nennad
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 634
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 19:01
:: LG G2

Re: LG G2

Post od Nennad »

Meni nije tiho, obično slušam radio i mp3 sa zvukom pojačanim jedan do dva stepena do maksimuma, na maksimumu mi bude puno. Ali kapiram da ima ljudi koji vole glasnu muziku. Ne znam, ne bi trebalo ništa da baguje zbog ruta i modova, možda je bilo do telefona. Ja imam root i twrp, xposed framework i module instalirane, zatim custom kernel i sve prateće alate za podešavanja i 125 Instaliranih aplikacija i ništa ne baguje.

Aleksandarr
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Ned, 19. Jan 2014. 18:05
:: lg g2
:: Huawei p1

Re: LG G2

Post od Aleksandarr »

Meni je na sluskama zvuk full pa cak i sa quad beat 2,ali sam onda kupio dr.dre beats monster bubice i ne mozete da verujete sta se dobija onda,ili ako ste jos audiofil kao ja pa pesmu konertujete u wawe 96000 i pesma zauzima 250mb e onda nastaje cudo :) dubina,cist britak bas,visokotonci ubijaju ,ptobajte.

POTREBAN JE 4.4 DA DA!!!!

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Meni je zvuk bolestan,ne znam koju vrstu muzike slusate,ja peglam metal i to najvise u 320,onda ne smem da pustim do kraja inace mi odose bubne opne.
A ovo je mnogo 250mb pesma,pa dok odem do centra i nazad da preslusam jedan album to je puna memorija :lol:
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

technoboy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2012. 16:48
:: LG G2
:: Nokia 7110
Lokacija: Novi Beograd

Re: LG G2

Post od technoboy »

Kvalitet zvuka je odlican, tu nema sta da se prica. Glasnoca mi je problem.. Mozda telefon nije toliko tih kao sto se meni cini, posle 10 godina elektronske muzike svaki dan glasno moguce da da slabije cujem :-D Inace i sva moja muzika je u 320. Cekam kk pa ako se to ne popravi pasce root i modovi iako to ne zelim da radim..

Aleksandarr
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Ned, 19. Jan 2014. 18:05
:: lg g2
:: Huawei p1

Re: LG G2

Post od Aleksandarr »

Behemoth, Ma uzas :) a kad volim, imam 10 -12 pesama i to mi je oko 4 gb :)

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Probaj pa ovo odvali do daske
http://www.youtube.com/watch?v=IXhyzGc7_pc

:lol:

Inace u pocetku mi je zvuk bio nekako ispran,al sam kontao da nisam dobro stavljao slusalice.
Iako mi je najbolji zvuk od svih telefona imao HD2.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Aleksandarr
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Ned, 19. Jan 2014. 18:05
:: lg g2
:: Huawei p1

Re: LG G2

Post od Aleksandarr »

Ma i ovo moje kad pustim nije mi dobro :) , a ovu stvar kad bi konvertovao i pojacao do kraja izludeo bi.

Znas kako ,ja ti testiram zvuk ovako:Udjem u zelezniku u 511 i ako ne cujem raspadanje starog busa zvuk je ok i jacina :lol:

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

:lol:
Dobro je dok je tako,ja sam jednom napicio muziku do daske u 83 kad se zapalio na kruznom toku kod Zemuna :lol:
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG G2

Post od Baraba »

technoboy napisao:Kvalitet zvuka je odlican, tu nema sta da se prica. Glasnoca mi je problem..
Jeste problem, tih je prema drugim modelima, to me baš nerviralo jer slušam muziku dok trčim. Ako hoćeš vrh za muziku iphone 5s (najbolji zvuk na sluškama od svih iphone, bolji i od htc one), htc one i lumia 520, oni kidaju sa zvukom. Naravno i S3 sa boeffla kernelom, ali nije bolji od predhodna tri.

don Alberto
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sre, 29. Jan 2014. 09:53
:: LG G2

Re: LG G2

Post od don Alberto »

a kad izađe KK za G2 da li će tada kod operatera uG2 već biti instaliran KK ili ćemo mi to sami u svojoj režiji morati da obavimo kad uzmemo telefon kod njih?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G2

Post od Azimuth »

Odgovor je vrlo logičan. Ako su telefon dobili pre nego što je izbačen KK onda ćete morati u svojoj režiji tj moraćeš da ga pustiš da se apdejtuje sam. Dakle, trebaće ti net. A ako su telefon dobili posle izbačenog KK-a onda nećeš morati ništa sam.
Nego, zar ti nisi napisao kako već imas G2?

Aleksandarr
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Ned, 19. Jan 2014. 18:05
:: lg g2
:: Huawei p1

Re: LG G2

Post od Aleksandarr »

file:///storage/emulated/0/Android/data/.cliptray/1392034344971.jpg. Slucajno volume stisnuo ali bez root odlicno

Odgovori