LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2

Post od kutijagreha »

Sta kaze ovaj update na 20f,jesi ga ubacio?

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

nisam imam malih problema sa netom jako sporo mi skida :chytry: a imam wireless

da li je neko skinuo OptimusG3 Rom V1.1 posto vidim je uradio neke izmene kao i cloudyfa

coklina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 01. Jul 2014. 23:31
:: LG G2
:: Nexus 5

Re: LG G2

Post od coklina »

Ako neko hoce cloudy sa radiom ;-) Sve isto kao cloudy1.1, dodat FM radio, 24x24 navibar, ostavio sam samo za d802 sto nama i treba samo.. Slobodno dirty flash, znaci samo wipe dalvik i cash preko cloudy 1.0 ili 1.1

(u aromi tokom instalacije pise da ima i druge verzije ali nema tako da neko ako mu treba druga verzija neka pise)

https://mega.co.nz/#!8QZFTboR!hBUs4_xY ... yCYiJL_tgk

p.s. Ja dosta pesacim u toku dana i mnogo mi znaci fm radio tako da nisam mogao da cekam da cloudy izbaci update sa radiom :) :) :)
podrav i sa srecom!

djukaccc
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 27. Jun 2014. 22:20
:: G2
:: note3

Re: LG G2

Post od djukaccc »

Bag kod pop-ap dolazeceg poziva nekad hoce da se javi nekad pritiskam nece da odreaguje .. ima fora da se sredi za par sekundi da li neko zna za to ??? pozz

ilex
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Čet, 04. Apr 2013. 16:08
:: Lg g2 Asus memo pad7

Re: LG G2

Post od ilex »

jako se neckam oko lg g2 32gb i galaxy s4.. zanima me koliko je potrebno g2 da mu se baterija napuni od 0 do 100% na fabrickom i g3 romu? :)

djukaccc
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 27. Jun 2014. 22:20
:: G2
:: note3

Re: LG G2

Post od djukaccc »

imao sam s4 , sad imam g2 16 bg .. razliciti su telefoni ..neko voli samsung nego gotivi sad i lg .. lg je drugaciji , brzo se naviknes lepo radi brz je ... duze traje baterija nego na s4 .. kamera super ... i ima brdo ovih rutova i gluposti , ja bi voleo kad bi mi neko objasnio da jos ubrzam telefon i da podesim nedostatke koji mi smetaju ...prica se o nekom DorimaX .. pogledao sam kako sta al da li mi se to isplati raditi , da li bi mi neko ovde pomogao oko toga korak po korak download linkove itd.. voleo bi dobiti te odgovore. . .
inace dvoumio sam se izmedju g2 i note 3 ..posto s5 je bzvz ... tako da g2 je solidan telefon ...al ima nekih bagica zbog kojih me smori ...baterija mu se napuni za 2,3 sata na fabrickom ...pozz

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: LG G2

Post od Zile995 »

Eh sad voleo bi da ubrzas... Brz je on dosta.

Iskreno ako hoces da ubrzas fon onda flesuj DorimanX i overklokuj uredjaj. Stavi veci CPU clock, cak mozes undervolt-ovati. Pazi da ne dodje do SOD-a... Imas ulutstva na XDA forumu. Dori koristi G2 trenutno tako da bi to sve trebalo da bude stabilno.
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

djukaccc
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 27. Jun 2014. 22:20
:: G2
:: note3

Re: LG G2

Post od djukaccc »

za mene ovo sto si napisao , spaaaansko selo :D ajde dobro malo preterujem ne treba mi brzi ..ali samo bagova da se oslobodim ! ! ! mirno cu da spavam ..razumes me? jel koristis G2 i jesi li to uradio pa tako dobro sve poznajes??

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: Одг: LG G2

Post od Zile995 »

Koristio sam lg g2 na 2 dana i delimicno sam ga skapirao. S2 koristim, mogu od njega da napravim s4 ;)

Koliko citam i koliko drugi pisu ovde, taj DorimanX otklanja sve bug-ove.
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG G2

Post od Baraba »

coklina, hvala za verziju sa FM. Imaš li bagova na ovom sa kamerom?

djukaccc, ima kašnjenje prilikom dolazećeg poziva, ne pali se ekran odmah... ako na to misliš rešenje je ubacivanje nekog kuvanog roma, npr. G3 port. Ako je za tebe sve ovo što je napisao Zile995, špansko selo, onda nemoj bolje ništa da čačkaš, zajebaćeš nešto. Ako se rešiš da se upustiš, moraš dobro da iščitaš neke stvari, pa kreni redom rom, kernel, flash custom rom G2...

ilex, stvarno nisam gledao na sat, jedino kada se bude punio mogu da bacim pogled.

coklina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 01. Jul 2014. 23:31
:: LG G2
:: Nexus 5

Re: LG G2

Post od coklina »

Baraba napisao:coklina, hvala za verziju sa FM. Imaš li bagova na ovom sa kamerom?
Nista nisam dirao kameru ;-) Msm ista je kao na cloudyG3 1.1

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG G2

Post od Baraba »

Ne, pitao sam tebe, da li se tebi dešava? :)

djukaccc
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 27. Jun 2014. 22:20
:: G2
:: note3

Re: LG G2

Post od djukaccc »

posle par minuta razgovora cuje se neko seckanje , vec su se zalili ljudi i evo i ja ... lg g2 vise ... :angry:

ilex
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Čet, 04. Apr 2013. 16:08
:: Lg g2 Asus memo pad7

Re: LG G2

Post od ilex »

djukaccc, hvala na info :)Baraba, pa vidi onda koliko je potrebno da se napuni,. jbg to mi je bitno, posto tel cesto koristim. A vise mi se g2 svidja od s4 samo steteta sto mu se baterija ne menja lako kao kod s4, jer kad bi s4 uzeo,. nabavio bi jos jednu bateriju pa kad jednu isparaznim ubacim drugu i sve tako... ah na mukama sam :D

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G2

Post od AnGeL oF LoVe »

djukaccc napisao:posle par minuta razgovora cuje se neko seckanje , vec su se zalili ljudi i evo i ja ... lg g2 vise ... :angry:
Nema ti pomoci za taj problem.Pazi kako drzis telefon.Svaki je takav.
LG G2 Black,16GB

djukaccc
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 27. Jun 2014. 22:20
:: G2
:: note3

Re: LG G2

Post od djukaccc »

angel of love
Ni dorimanX tu ne pomaze ? koja je to glupost za ovakav telefon ..bzvz

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G2

Post od AnGeL oF LoVe »

djukaccc.Ne pomaze nikakvo flesovanje,jbg,tako je napravljeno.Isti propust ima i Nexus 5.Nema idealnog telefona,nije veliki problem.
LG G2 Black,16GB

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG G2

Post od Baraba »

AnGeL oF LoVe, nemam to seckanje? Kakvo sad seckanje? Odmah bih prodao da me zeza tokom osnovne primarne funkcije, poziva.

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G2

Post od AnGeL oF LoVe »

Baraba,niko ti nikad nije rekao da te lose cuje?Kad malo pomeris telefon i odmaknes od lica sagovornici ce te cuti isprekidano.Mozes ublaziti problem ako pazis kako drzis telefon i ne pomeras ga tokom razgovora.Ima mnogo zalbi na netu u vezi ovog problema.
LG G2 Black,16GB

cverglancina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 26. Jun 2014. 20:29
:: lg g2 32gb

Re: LG G2

Post od cverglancina »

Ovo se meni nije desilo za 8.meseci. :uhuh: Po meni je najveca mana ovog telefona njegova maska na kojoj se vidi svaki dodir i koja je toliko klizava da me je strah da ga koristim bez futrole.

Odgovori