LG G4

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G4

Post od El Laki »

Bez brige. Lagan je to posao i jeftin. Svega par $ i 2min posla. E sad, ako imaš garanciju moraš ga nositi u servis jer ćeš u suprotnom izgubiti garanciju.

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G4

Post od Yoht90 »

Diogenes985 napisao:Ljudi,treba mi pomoc..odlepio sam ,ali mnogo..upravo sam video da sam ni sam ne znam kako,prosto je nemoguce,jer imam takvu futrolu da stiti sve,razbio sam staklo na kameri...radim u vrticu,i deci sam pokazivao nesto ,i vrv sam se spustio na pod i deo od dzepa,trenerke,je pritisnuo stako i uhh....odlepio sammmm...da li postoji mogucnost da se to zameni,ili da ga razbijem celog...ali bukvalno...5x mi ispadao na ekran,nista...pukne stako kamere...paa....

Edit: video sam..menja se sve...samo to cu kod nas da kupim ali za malo..moram da narucim
Imas na ebayu(komponentz radnja) za 9 funti-1400din...to staklo(plastiku) kamere i dugmice iza rezervne ( mislim da ti je lakse sve da promenis)i plus kompletic srafcigera za skidanje malih srafova..naručio sam prekljuce stiže do 1.3( uzeo bi sa alija al je mnogo sporija dostava a razlika je par stotina dinara)...nisi zeznuo staklo kamere nego tu providnu plastiku...samo lagano ne sekiraj se...

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G4

Post od El Laki »

Nisi valjda i ti sje*ao staklo? :D Ili si poručio što se kaže da imaš?

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G4

Post od Yoht90 »

El Laki napisao:Nisi valjda i ti sje*ao staklo? :D Ili si poručio što se kaže da imaš?
Hahaha, ne hvala Bogu :) imam onaj problem sa zveckanjem volume i/ili power dugmica prilikom jacih tonova na visokom volume- u... pa cu da ih zamenim :)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G4

Post od El Laki »

Da, da zaboravio sam na to. Svakako je korisno imati taj "set". Ne košta a može biti baš koristan.

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G4

Post od Yoht90 »

Da, bas korisna stvar. Nije sasvim besplatan- moze i bez seta da se uzme, ali vredi - mislim da je set 2 funte, dugmici i staklo 5 funti i postarina 1.95 funti.
Ps: britanski ebay je u pitanju, placa se paypalom - konvertuje se po njihovom kursu u dinare i dinare skida sa racuna. Mali off al moze nekome biti korisno

Diogenes985
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 106
Pridružio se: Sub, 16. Nov 2013. 02:19
:: LG G4
:: Tesla 6.1

Re: LG G4

Post od Diogenes985 »

Ma senzor nije ostecen,,samo ono stakoo,ili je plastika sta vec..pukla je skroz...rupa je sada,senzor mi je nezasticen...:S ..ako ti nije tesko,molim te sibni mi link ovde ili u pp...nasao sam ja nesto ali mozda je ovo bolje...ima iz kine DHK-om,za 40% sve za 3 dana....bojim se da mi se ne zaprlja senzor i onda ko da sredi to..ja sam g4 uzeo samo zbog kamere.Kada sam ga uzimao imao sam mogunost da biram..od iphone,samsunga i sl...ali sam uzeo njega iako je bio najeftiniji...nemam garanciju jer sam sjebao to prvi dan...iz telenora je mob,ali ja to unlockujem odmah..kakva garancija :)
Nemam garanciju da cu da budem citav sutra,a kamoli za mob :D .
Diogenes985

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G4

Post od Yoht90 »

Kapiram te skroz, ako si nasao iz kine brze da salju uzmi...evo sad cu link da ti posljem..a sto se tice senzora, znam da divlje zvuci ali sto ne zalepis selotejp preko napuklog stakla dok ti ovo ne dodje...bolje bilo kakva zastita nego nikakva...
Ps gledam sad ipak je običan ebay.

Diogenes985
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 106
Pridružio se: Sub, 16. Nov 2013. 02:19
:: LG G4
:: Tesla 6.1

Re: LG G4

Post od Diogenes985 »

Narucio sam,gotovo...ma ako prasina upadne u senzor,to ima da mi bude ludilo oko ciscenja...pipkavo u pm....a tako je puklo da ko da ga metak udario po sredini,pa sve oni sitni parcici unutra usli..jedva sam ocistio..e sad...dok ne stigne ovo,a kao do 4.marta je rok,moracu da smislim nesto...koliko god da zvuci divlje,ja sam taj mob uzeo zbog senzora,tako da...moram da pazim...kazem,zamisli koliki maler moras da budes da uzmes mob bar zbog senzora kamere,i da ti se bas to sjebe,od celog telefona hahah..majko mila...ovo mi je prvi fail,od 2009. kad imam andriod ,a da je fizicke prirode...ali dobro...hvala na linku jos jedno..a kad tebi signe,javi kakvi su utisci,posto ne verujem nista dok neko ne proba ili ne vidim sam :)
Diogenes985

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G4

Post od Yoht90 »

Ma razumem te potpuno, dešava se, sta da se radi... Smislices nešto do 4.marta..Javljam utiske kad stigne

EchoOne
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 23. Jun 2015. 08:46

Re: LG G4

Post od EchoOne »

Joxy napisao:Sve pohvale i od mene, vidi se da je puno truda uloženo u ove recenzije, šteta što nisu malo duže ali meni se i ovako dopada, kratko, jasno i sažeto, sve što je bitno. :)
Sad sam tek vidio, izvinut ćeš me :)

Ugl, imaju fotke uvijek u pisanoj recki, možeš svaku skinut i pogledat i proučit naravno..

bude dosta privatnih fotki koje inače analiziram, ali naravno s njima ne volim ić u javnost, vjerujem da me shvaćate ;)

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G4

Post od Yoht90 »

weska88 napisao:Pa koristim sve to jer mi treba zbog posla. Evo sta imam istalirano pored fabrickih apk
[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016021 ... 83a242.jpg[/img]
Jel si na 6.0 androidu?

weska88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1093
Pridružio se: Pet, 18. Okt 2013. 21:59
:: iP11pro

Re: LG G4

Post od weska88 »

Da 20d

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G4

Post od Yoht90 »

weska88 napisao:Da 20d
Pogledaj u gsam da li ti logd proces jede bateriju? Ako jede obrisi gsam, fb i messenger i restartuj fon...i sutra vidi rezultate...evo sad i mene zeza baterija na MM. Verovatno cu da se vracam na 5.1.1

rudulan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 232
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 15:19

Re: LG G4

Post od rudulan »

Pozdrav narode. Imam par pitanja za vas, posto sam ja nov sa Androidom i LG-ijem.

Od danas sam vlasnik ovog telefona za AT&t mrezu H810, 5.1 lollipop. Interesuje me koji je najbolji nacin za rootovanje i da li smijem da ga updatujem na 6.0, pa onda da radim root ili je za root samo bitno koji je model telefna a verzija sistema nije bitna?

Takodje imam par lagova na ekranu, ponekad sam pocne da zvrlja, klikce sam ikonice, zove ljude, jednostavno poludi 15 sekundi i to ga prodje. Skinuo sam multi touch aplikaciju da testiram ekran i do tri prsta radi odlicno, cim stavim cetvrti prst totalno poludi i izadje i aplikacije, udje u neku drugu i posle 15 sekundi stane :)

Ima li kakvo resenje za ovaj problem i postoji li mogucnost da se on rijesti putem root-a ili updatea na 6.0 verziju sistema?

Hvala unaprijed

Diogenes985
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 106
Pridružio se: Sub, 16. Nov 2013. 02:19
:: LG G4
:: Tesla 6.1

Re: LG G4

Post od Diogenes985 »

Druze,ja mislim da ti je to hardverski problem...touch ti je otiso....nema to vese za os.... :S ako imas garanciju,idi trazii zamenu.i ne cackaj oko softvera nista do tada...
Diogenes985

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od Dexter »

Da nemas mozda foliju koja ide preko senzora? Zna da brljavi zbog toga..

Diogenes985
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 106
Pridružio se: Sub, 16. Nov 2013. 02:19
:: LG G4
:: Tesla 6.1

Re: LG G4

Post od Diogenes985 »

Upravo je stigao G5...sa dodatkom za fotografiju bice to dzepni dslr... samo jos da vidim kakva je optika...marketing su odragili bruka dobro :)... e da ,zanima me i novi snapdragon kako ce da sljaka...nahvalise ga samo tako..
Diogenes985

nesta
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Sre, 19. Dec 2012. 21:50
:: Note 2
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od nesta »

Verovatno je dobar telefon, ali odpozadi ružan nema dalje :)

rudulan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 232
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 15:19

Re: LG G4

Post od rudulan »

nemam foliju, ali sam video da mnoge motoreole, samsung i lg telefoni imaju taj problem, pogotovo ako se pune na los punjac, moj punjac je od njega original, valjda je dobar. I takodje kazu da nema tu pomoci.

Moze li kakva pomoc oko roota?

Odgovori