LG G4

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
bojanra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Ned, 06. Maj 2012. 20:10
:: G2
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G4

Post od bojanra »

Momci izvinjavam se sada mi vise ni jedna pomoc sto se tice ovog telefona nije potrebna. Hvala jos jednom ali uspeh ga se osloboditi. Ljudi ne kupujte ga poslusajte me, bateriju morate puniti minimum tri do cetiri puta u toku dana znaci katastrofa. Ne slusajte one glupave predloge tipa smanji osvetljenje, iskljuci internet i ostalo da bi izdrzala baterija bar do podneva. Pa sta ce Vam onda pametan fon kada mu sve poiskjucujete?
Ljudi ne kupujte ovaj telefon zajebacete se 100%.
Uzeh note 4, bateriju ne mozes da skrljas, vidi guslam ne ispustam ga iz ruku, ovo je savrsenstvo od telefona...

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Bojane,ajde da uzmemo neku srednju vrednost trajanja baterije. Neka bude 2 ipo sata SOT-a.

Ako je u toku dana 'skrljas' 3-4 puta,to mu dodje da u telefon gledas dnevno 8 sati.

Mislim da je podhitno ovoj nasoj omladini potreban obavezni prinudni rad

McSkiltron
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Uto, 16. Jul 2013. 12:44
:: Galaxy S7 g930f
:: Huawei medpad T1 8.0

Re: LG G4

Post od McSkiltron »

ja ne znam ljudi ste je sa baterijom na vasim telefonima ali ja ga imam i baterija ladnonizdrzi jedan dan. I to jos idem na internet i nista ne isklkucujem. Moguce je da su na novijim modelima uradili nesto povodom optimizacije. Ovaj moj je proizveden 2016.
- "Za svako resenje postoji problem!" True story

Chained
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 118
Pridružio se: Sre, 24. Jul 2013. 15:34
:: LG G4 Black Leather

Re: LG G4

Post od Chained »

meni baterija izdrži jedan dan uz 3,5h SOT 3g interneta da bih ga uveče stavio na punjenje na 10%
i to je malo
lako izmenjiva baterija je jedini plus što se toga tiče
McSkiltron, moj je proizveden takođe 2016, čitao sam da treba malo vremena dok se baterija "ne razradi" ali znam da ne očekujem više od 3,5 - 4h SOT
iskreno to je smešno u poređenju sa mojim G2, dobra stvar je što g4 ima quick charge 2.0, ali opet loša stvar je što LG nije uz telefon uključio i takav punjač nego onaj standardni pa moram posebno da kupujem...
kutijagreha, verovatno preteruje ili igra igrice, ali za power usere minimum 2 punjenja dnevno
instagram.com/irreversible92

bojanra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Ned, 06. Maj 2012. 20:10
:: G2
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G4

Post od bojanra »

Игрице не играм а искрено нисам их ни видео да их имам, можда грешим али стварно се не сећам да сам видео и једну. Мени телефон служи искључиво и само за телефонирање, сликање и слање меилова. Од осам ујутру када дођем у фирму већ креће лудило са позивима итд а већ око 11h је морао на пуњење да иде... да у праву си за 8 сати али не гледам у њега већ га користим како сам горе и рекао. После пар дана да бих проверио батерију вратио сам картицу у г2 који ме је две године служио врхунски а г4 сам оставио напуњеног и наравно упаљеног у фиоци, увече када сам га узео мислим да ми није ни 5% батерије потрошио те ми је то било довољно да закључим да није нека фабричка грешка са њом јер да јесте испразнила би се далеко далеко више. И на крају преврнем мало по нету неке стране форуме и наиђем на гомилу једне те исте информације где се људи масовно жале на трајање батерије тако да Ви паметни шминкери који устајете у подне и тада тек крећете да као нешто користите телефон Вама и издржи батерија до увече. Дакле да поновим одличан телефон са врхунском камером ал џаба када мора три до четири пута минимум дневно да стоји на пуњачу.
И као што рекох људи не купујте овај телефон зајебаћете се 100%.

Fize94
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Pet, 03. Jul 2015. 22:37
:: 0694448087

Re: LG G4

Post od Fize94 »

Znači za 3h ode cela baterija od 100% do 0%? [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND COLD SWEAT]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Chained
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 118
Pridružio se: Sre, 24. Jul 2013. 15:34
:: LG G4 Black Leather

Re: LG G4

Post od Chained »

otprilike
Slika
instagram.com/irreversible92

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od Dexter »

Kad radis sa telefonom, ne dopustas sebi da ide do 0%, ako ti svuce za prepodne preko 50% odmah ide na punjac kako bi izgurao dan.

Meni G3 izvlaci 4h sot, ali to mi je malo tako da ga isto punim barem jos 1 u toku dana. Jedino sto je dobro sto je baterija zamenljiva, tako da jos 1 baterija i onaj njen punjac bi mogle da rese problem.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

bojanra napisao: тако да Ви паметни шминкери који устајете у подне и тада тек крећете да као нешто користите телефон
Kamo lepe srece. Ali tesko. Shvatices vremenom kako je raditi,a tek imati kontakt sa telefonom za to vreme ;-)

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

dejaxy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Pon, 25. Avg 2014. 22:05
:: Lg G2

Re: LG G4

Post od dejaxy »

Ispade da Note 4 ima 3-4 puta bolju bateriju? Malo nerealno.

Poslato negde iz svemira

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Ma note 4 ima 5 puta bolju bateriju od G4

Svasta ima da se ovde procita. Ali bar mi lepo bude kada ovde navratim,slatko se nasmejem

nesta
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Sre, 19. Dec 2012. 21:50
:: Note 2
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od nesta »

Teško je komentarisati bateriju bez dijagrama, bez procesa, možda ga nešto drži budnim sve vreme....

Sent from my SM-N920C

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Svejedno,ali kazati da N4 ima 4 puta bolju bateriju od G4 je u krajnju ruku smesno

kizami88
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Sre, 13. Nov 2013. 11:09
:: samsung galaxy s4

Re: LG G4

Post od kizami88 »

Sada me malo pokolebaste, posro planiram da uzmem G4.
Sada ne znam sta mi je ciniti. Pomozite :)

weska88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1093
Pridružio se: Pet, 18. Okt 2013. 21:59
:: iP11pro

Re: LG G4

Post od weska88 »

Ja sam sa G4 pobegao zbog baterije.Ona je katastrofa. Ja sam telefon koristio tako da je 3g uvek radio i sve popaljeno. Retko kada bi presao 3h SOT , obicno sam se vrteo oko 2,5h SOT. Telefon je babaroga al baterija tuga!


Sent from my iPhone using Tapatalk

McSkiltron
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Uto, 16. Jul 2013. 12:44
:: Galaxy S7 g930f
:: Huawei medpad T1 8.0

Re: LG G4

Post od McSkiltron »

weska88, sta si sad uzeo. Ne znam gde sam procitao na kojoj temi neko je rekao da svi proslogodisnji modeli nisu ni za sta. I da ih treba zaobici u sirokom luku. I sabtim se slazem.mislim da lg nikad nece napraviti tel kao sto je bio g2.
- "Za svako resenje postoji problem!" True story

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG G4

Post od Green »

bojanra napisao:Pa sta ce Vam onda pametan fon kada mu sve poiskjucujete.
Eto tako, cisto fore radi i za na sto u kaficu. :roll:
Ti izgleda ne kontas sta predstavlja termin smartphone.

weska88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1093
Pridružio se: Pet, 18. Okt 2013. 21:59
:: iP11pro

LG G4

Post od weska88 »

McSkiltron napisao:weska88, sta si sad uzeo.
Sada sam uzeo iphone 6s. Moje licno misljenje kolko god kukali na samsung mislim da je najbolji!

McSkiltron
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Uto, 16. Jul 2013. 12:44
:: Galaxy S7 g930f
:: Huawei medpad T1 8.0

Re: LG G4

Post od McSkiltron »

[/quote]kolko god kukali na samsung mislim da je najbolji![/quote]
Ja sam sad uzeo s6 kao primarni pa nije bas, baterija je za nijansu bolja od g4 i hladniji je pri pokretanju zahtevnih igrica( ne igram igrice nego cisto zbog testa)!
- "Za svako resenje postoji problem!" True story

weska88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1093
Pridružio se: Pet, 18. Okt 2013. 21:59
:: iP11pro

Re: LG G4

Post od weska88 »

Baterija za nijansu bolja a manja, sta znam. Moje misljenje je da je Samsung tata za android.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odgovori