LG G4

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

Yoht90, Mislio sam u narednom periodu, jer ce se truditi da ih potisnu sa trona, sto i zasluzuju. Samo jos da porade na update-ima i pa pa Samsung.

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: LG G4

Post od iKe »

Dobar je G4, ali ipak je S6 bolji telefon, i mislim da će se daleko više prodavati. Pogledajte samo kakav marketing ima Samsung.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od znemanja »

LG treba jos dosta da radi da prestigne Samsung. Svaki model im se priblizi konkurentnom Sansung modelu, ali ipak bude inferiorniji od konkurentnog Samsung modela. Tako je bilo sa G2 i S4, G3 i S5, a po onome sti vidim tako ce biti i sa G4 i S6/S6 Edge.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Ko kaze da je S5 bolji od G3,taj G3 nije video u zivotu
Ma pogresili svi strucni forumi proglasivsi G3 telefonom godine

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: LG G4

Post od drom »

Ovde na forumu je situacija postala takva da svaki ciga svoga konja hvali.
Ovo nije upuceno ni kutiji ni nemanji, vec generalno, puno subjektivnog unosite u ovo.
Da biste bili objektivni u poredjenju odredjenih modela, zaista je potrebno i da ste ih koristili. Ovde se dosta toga svodi na "cuo sam", "citao sam po netu", a najmanje se svodi na "koristio sam i znam".
Posto ste se dotakli S5 i G3, kao neko ko je koristio oba po mesec dana, ociscene i sredjene maksimalno - recicu da svaki ima i svojih prednosti i mana, pa sad u zavisnosti od vasih afiniteta odaberite sami. Ako biram izmedju ta dva, uvek ce to biti S5 zbog baterije.
Sto se tice G4, verovatno ce se ponoviti prica sa slabom autonomijom kao na G3 (doduse ne znam kako sad sa h verzijom, ali ja sam raniju verziju praznio od 7 ujutru do 3 popodne). Zaista ne znam zasto malo ne porade na tim kapacitetima baterija, QHD su strahoviti potrosaci.
Dakle, igra sa brojkama, i malo dizajn, to vidim novo na G4-nista specijalno. Jedino gajim nade da ce UX 4.0 napraviti boom i neku revoluciju, a takodje se uzdam i u kameru.
Srecno Lg...

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

drom, umem ja da porucim i Samsung kao brend :) Ima sve zabelezeno.
I jedni i drugi su zakinuli sa tim baterijama
N4 5.7 ekran 3220 mah
Lg G3 5.5 3000 mah
S6 5.1 2550 mah
G4 5.5. 3000 mah
Doduse uz sredjivanje,izdrzi to celi dan bas jakog koriscenja. Ali sta da radi neko ko ne zna da sredi telefon? Tu se namece pitanje

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G4

Post od Azimuth »

kutijagreha napisao:Ali sta da radi neko ko ne zna da sredi telefon?

Obicno vuce punjac za sobom :D Evo gledam mog kuma, covek uzeo nedavno G3 i baterija mu izgura radni dan, ali ako ne radi, onda ga puni doslovno 3 puta na dan..igra konj igrice.
Sustina je da nije sve ni u kapacitetu baterije, mnogo toga je i u nacinu koriscenja telefona.

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: LG G4

Post od drom »

Da, zakinuse ga.
Ne znam da li je to manjak tehnologije, ili sta je u pitanju, ali definitivno se mora to popraviti.
Da se razumemo, ja ne trazim 2 dana autonomiju. Trazim da izdrzi od 6 ujutru do 2 posle ponoci, uz moje zestoko koriscenje.
Tj ne trazim, nasao sam, a ovo sto sam nasao gura i mnogo duze od toga.
Uskoro post u odgovarajucoj temi, mnogi znaju o cemu se radi, a sad cu samo reci da sam najzad pronasao nesto apsolutno po svojoj meri, a nikada nisam ni sanjao da ce mi taj brend to pruziti. :)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Azimuth, bravo :wink:
Imam drugara koji vuce N4. Covek zeli da mu uvek ekran sljasti. Nikad ekran ne drzi na automatici. Uvek je tu negde oko 70-80% kada je negde u zatvorenoj prostoriji. Kada je napolju,to se podrazumeva ide na 100%. Uvek mu je ukljucen 3g,non stop przi viber,face,mail,messenger. Telefon od jutra do mraka mora da puni dva puta. Decko ne zna sta je root,knox.
Jos mi kaze pre neki dan,dao za telefon 600e a moram i drugi put da ga dopunim u toku jednog dana
@drom,Huawei je tata mata za bateriju. Tu im dizem kapu 8)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od znemanja »

To sto je G3 proglasen telefonom godine ne znaci apsulutno nista. Po meni samo onaj koji ne zeli nece priznati da je S5 u svakom pogledu superiorniji uredja. O ekranu na G3 ne zelim da trosim reci, tuga koliko je taman, posle xperie z nisam video losiji ekran na nekom flagship modelu.
A sto se tice S4 i G2, osim baterije sve je na strani s4. Da bi kamera na G2 bila pristojna treba fix. Jednostavno, Samsung pravi kompletnije uredjaje i kraj price. Zato je Samsung tu gde jeste na prvoj poziciji a LG je iza njega.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G4

Post od Behemoth »

G2 radi bolje od s4 i tu nema dileme.A vi ste kao deca
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od Zile995 »

Haha lepo rece drom [emoji106]
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od znemanja »

Samo se vi tesite i zivite u zabludi.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G4

Post od Yoht90 »

znemanja napisao:To sto je G3 proglasen telefonom godine ne znaci apsulutno nista. Po meni samo onaj koji ne zeli nece priznati da je S5 u svakom pogledu superiorniji uredja. O ekranu na G3 ne zelim da trosim reci, tuga koliko je taman, posle xperie z nisam video losiji ekran na nekom flagship modelu.
A sto se tice S4 i G2, osim baterije sve je na strani s4. Da bi kamera na G2 bila pristojna treba fix. Jednostavno, Samsung pravi kompletnije uredjaje i kraj price. Zato je Samsung tu gde jeste na prvoj poziciji a LG je iza njega.
Koliko te placa samsung da pises ove gluposti?

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: LG G4

Post od bata bogdan »

Opet čuvena rasprava, koja nema kraja, uglavnom, zanimljivo je ipak čitati sve komentare
:) :) :)
Huawei

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G4

Post od Yoht90 »

Mali off: jedna "nepristojna"slika sa g2 bez fixa, kao dokaz da covek pise gluposti za koje nema argumente....
[img]http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/03 ... 560782.jpg[/img]

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od znemanja »

Yoht90, ne brini, ne placa me Samsung, jednostavno za svoj novac zelim najbolje a to je trenutno Samsung i iPhone, mada sve vise obracam paznju i na Huawei.
Ne znam zasto vam je tesko da shvatite da je LG iza Samsunga, ako vama ti modeli odgovaraju, koristite ih. Sto se slike tice, nisam rekao da je kamera na g2 losa, vec losija od kamere na S4, fix to resava.

Uskoro ce nas admini opomenuti i mislim da ne treba u ovoj temi da idemo u off.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Professional
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 395
Pridružio se: Sub, 26. Jul 2008. 02:53
:: Samsung A5 (2017)
:: Nokia 6310i
Lokacija: Podgorica
Kontakt:

Re: LG G4

Post od Professional »

A, ja ne znam zasto vi ne shvatite da je LG postao dobra konkurencija Samsungu? I da su mozda malo i bolji.
U mraku probao kameru na S5 i na svom G3. Sa istog mjesta slikano, isti objekat, mogu ti reci da je slika na G3 mnogo, mnogo bolja nego na S5. Na S5 mutna, u ogledalo koje je bilo dosta iza, vidi se odsjaj i kvari sliku, na G3 cista slika bez ikakvog odsjaja. Moguce da su podesavanja bila poremecena, nisam gledao jer nije bio moj tel, dok moj G3 nema nikakav fix i postavljen je na stock podesavanjima...
Currently at use: Samsung A5 (2017)
Currently at Stand By: Nokia 6310i V5.22, Nokia 6310i V7.00, Nokia N82 black + 8GB Kingston V31.0.016, hakovan & Ericsson R380s Smartphone (Symbian Ltd, 1998-2000)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG G4

Post od Evindzer »

Pa šta i ako vas opomenu, imate pravo da pljujete po tuđem izboru. :D
Šalu na stranu, kao što neko reče, svako treba da koristi ono što mu odgovara, ali i da bude objektivan i da ne hvali svoj uređaj ako uoči da postoje falinke.
Ali, da ovakve rasprave nije super čitati - jeste. ;)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od znemanja »

A zasto vi ne shvatite da smartphone nije samo kamera. Kamera na G3 je jako dobra, meni licno bolje slike pravi s5, ali kvalitet kamere je neosporan na g3. Medjutim sve ostalo je na strani S5.

Nego da se vratimo na temu, nisam ispratio kada se G4 ocekuje u ponudi operatera kod nas?
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori