LG G2 mini

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
Lazar2212
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 224
Pridružio se: Uto, 17. Jun 2014. 23:20
:: Capriolo Adrenalin

Re: LG G2 mini

Post od Lazar2212 »

Nema Lino,slobodno ga kupi,neces pogresiti,stvarno dobar telefon za oko 180 evra :)

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: LG G2 mini

Post od Apolo »

Kakav je ekran na ovom telefonu? Procitao sam da nema oleofobski sloj i da vrlo brzo biva prekrivan otiscima prstiju, a takodje me interesuje je l' sljaka ovaj Gorilla Glas protiv ogrebotina? Imam trenutno Lumiu 520 sa nebrendiranom zastitom vec 10 meseci bez ijedne ogrebotine na ekranu pa zato pitam posto mi je mrsko da stavljam folije po ekranu.
Festina lente.

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Re: LG G2 mini

Post od snenad »

Ostaje gomila otisaka po ekranu. A za dva meseca nemam ni jednu ogrebotinu ni na ekranu ni na plastici. Naravno ne koristim nikakve folije, futrole ili bilo šta drugo

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: LG G2 mini

Post od Apolo »

A da li je situacija sa otiscima ista i kod L90? Dvoumim se izmedju ova dva modela.
Festina lente.

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: LG G2 mini

Post od Zile995 »

Ista je situacija. Koji god da uzmes neces pogresiti. Odlicni su telefoni. Baterija fantasticna za jedan ajde da kazem mid-range telefon. Nisu skupi, do 200e su novi, ali malo je L90 jeftiniji ;)
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Re: LG G2 mini

Post od snenad »

Ja sam moj platio 185€, vizuelno mi se mnogo više sviđa od l90. Svaka preporuka.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: LG G2 mini

Post od Apolo »

Hvala. G2 mini cu verovatno uzeti posto ga merkam vec neko vreme.
Festina lente.

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

LG G2 mini

Post od Tacty »

ja sam poklonio moj 5.5" telefon i kupih ovaj u sklopu akcije manje bulji u mobilni a vise radi nesto korisno...vrlo je kompaktan, fino uradjen, baterija zaista dobro drzi, ko nije u fazonu obrade textova, gledanja filmova i slicnih akrobacija vrlo simpatican telefon...jedino sto zauzima 800-850mb rama sve vreme, a bajagi kitkat kao bolje raspolaze memorijom...izgleda da 1gb rama zaista postaje malo za telefone...

imam i jedno pitanje, stavio sam nova launcher, ali nerviralo me sto ne radi knock to sleep za gasenje ekrana, osim u status baru sto me mrzelo da nabadam, pa sam vratio na stock launcher...jel ima neki drugi launcher kod koga tapkanje za paljenje i gasenje ekrana radi kao na fabrickom launcheru, dakle na svim delovima ekrana?

freak
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2012. 21:13
:: LG 4x HD
:: LG G2

Re: LG G2 mini

Post od freak »

^ imas na prodavnici aplikaciju koju mozes da koristis sa novom. Screen off and lock. Meni je perfektno radilo na proslom telefonu.
Хир ај кам , xир ај гоооo

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Re: LG G2 mini

Post od telep »

Tacty, Pa kit kat zauzima manje, problem je lg skin koji zdere ram.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

LG G2 mini

Post od Tacty »

freak napisao:^ imas na prodavnici aplikaciju koju mozes da koristis sa novom. Screen off and lock. Meni je perfektno radilo na proslom telefonu.
znam za to, ali mi je to malo budzenje za nesto sto bi trebalo da radi bez instaliranja dodatnih aplikacija...jel ima neki launcher koji nije ubio ove funkcije?

@telep
to sam i pretpostavio...posto me mrzi da se bavim rootovanjem moracu da se pomirim da je tako kako je...

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Re: LG G2 mini

Post od telep »

Probaj greenify, sada radi i na ne rutovanim telefonima.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

freak
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2012. 21:13
:: LG 4x HD
:: LG G2

Re: LG G2 mini

Post od freak »

Tacty, E to ne bih znao da ti kazem. Ja sam samo novu koristio od launchera. :)
Хир ај кам , xир ај гоооo

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Re: LG G2 mini

Post od snenad »

čemu služe senzori pored prednje kamere? nisam primetio da ima adaptive lightning ili ja nisam znao da uključim.

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: LG G2 mini

Post od cvoruga »

Proximity senzor :) .

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Re: LG G2 mini

Post od Tacty »

možda tripujem, ali čini mi se da telefon ima malo slabiji gsm signal? stavio sam ga na gsm/wcdma auto, ali mi se čini da signal prilično oscilira...u stanu mi pokazuje jačinu signala -85 do -93db...kad ga stavim na 2g only onda je signal -69db...danas mi se negde na kalemegdanu čak izgubio signal i nije mogao da se sam vrati dok nisam restartovao telefon...to je nešto što mi se baš nije svidelo...ne znam da li problem nastaje kad je slab 3g signal pa se možda tu nešto spetlja sa signalom ili nedovoljno brzo prebacuje na 2g? imam mts karticu inače...

izgleda da veći telefoni ipak imaju i veće antene :)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: LG G2 mini

Post od acamatic »

Tacty, kolega jel mi verujes da i ja takav slican problem imam samo na S4,e sad ja vec znam da to nije do mene niti do tebe vec do njih.Jer nemam samo ja vec i ljudi oko mene,a eto i sire imaju takav problem.Bas sam i ja isao malo u setnju u subotu na kalemegdan i imao sam takav problem da je signal potpuno nestao ili ako se pojavi mobilni podaci se pale samo pod "G" brzinom,onom najsporijom.Stvarno ne znam sta se desava sa mts-om,ali eto vidis da i ti imas takav problem,pa samim tim ne mislim da je to do telefona.

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Re: LG G2 mini

Post od Tacty »

Daj boze da je tako i da je to do mreže... Ono što je sigurno je da kad stavim da radi samo na 2g signal je znatno jači, ali to je i normalno... Meni se samo učinilo kao da telefon kad nema 3g signal malo sporije prebacuje na 2g, ili čak i zabrljavi pa izgubi mrežu, zato i pitam kako je drugima...

A javiće se valjda još neki vlasnik g2 mini da čujem kakva su njihova iskustva...
Poslednja izmena od Tacty u Pon, 13. Okt 2014. 17:53, izmenjeno 1 put ukupno.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: LG G2 mini

Post od acamatic »

Tako se i meni desava,mnogo je stabilniji na 2G nego na dual mod rezimu kada sam prebacuje i trazi.Ali to je normalno,mada ja mislim da svi ovi problemi su sa mts mrezom..

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Re: LG G2 mini

Post od Tacty »

Jeste li prebacili na art ili ste još na dalviku? Šta je bolje, ima li neke razlike?

Odgovori