LG Flex 2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Nego ljudi, zna li se nesto oce li biti 6.0 za nase masine i kad?

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: LG Flex 2

Post od rock9855 »

Bice sigurno ali se ne zna kad tacno. Jos nije pusten ni za G3 a bice odmah posle njega. U prvom tromesecju bi trebalo da puste 99%. Tacno kad ne znam. Nadam se da ce malo popraviti kameru u low light

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG Flex 2

Post od El Laki »

rock9855 napisao: Nadam se da ce malo popraviti kameru u low light
Realno samo kameru i mogu da poprave. Nema drugih problema. ;)

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: LG Flex 2

Post od rock9855 »

Pa na to sam i mislio. Ostalo je super. Samo da ne pokvare :D
Dodace neke opcije kojih nema na lollipopu i to je to. I sad tel radi odlicno

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG Flex 2

Post od El Laki »

Verovatno i G4 UI.

KingJovan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Okt 2015. 22:20
:: LG G Flex 2

Re: LG Flex 2

Post od KingJovan »

Definitivno stavljam telefon na oglas u narednih mesec dana..
Vec je poceo da baguje svakodnevno,kvalitet i dizajn telefona nisu mogli biti gori,bez obzira na zakrivljenost.
Nisam mogao naci normalnu masku za njega osim ultra tanke silikonske,koja ni ne pokriva lajsnu tako da je vec dobio par udaraca.
Baterija telefona je solidna i traje mi nekih 6 sati.
Kamera je takodje veoma losa,i prednja i zadnja,slike su mi nekako mutne i masne ne znam da li ste primetili,jedino sto mogu da pohvalim su panoramske slike.
I onaj self hiling,nema nista od toga samo marketinski trik,sam je dobio tackice pozadi od prasine koja se nalazi iza maske
Ocena za telefon koji posedujem vec 3-4 meseca je 6.5/10.
Definitivno prelazim na ajfon. :(

maskerox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2012. 22:48
:: Alcatel Idol X

Re: LG Flex 2

Post od maskerox »

Ok, za self healing je jasno da je marketing, a za noćne uslove i prednju kameru smo znali da nisu sjajni. Za dnevni režim i fotke se ne bih složio. A nisam shvatio šta baguje svakodnevno? Kakve probleme imaš?

KingJovan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Okt 2015. 22:20
:: LG G Flex 2

Re: LG Flex 2

Post od KingJovan »

Ako hoces preciznije,kada udjem u imenim nece odmah da se ucitaju kontakti vec moram da cekam i do minut,prebacivanje sa prednje na zadnju kameru ili obrnuto takodje traje dosta dugo,u galeriji se stalno pojavljuju same od sebe crne slike koje moram stalno da brisem,preko interneta kad udjem na na primer kupujem prodajem nece da pretrazuje oglase,pa onda moram preko hruma..

Mikrikorisnik
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 238
Pridružio se: Pet, 06. Feb 2015. 10:55
:: Samsung S6
:: Lg G2
Lokacija: Uzice

Re: LG Flex 2

Post od Mikrikorisnik »

Mislim da je problem softverske prirode.lepo ti to resetuj na fabricka podesavanja pa onda vidi.za kameru se slazem ali ostalo ne.verovatno si navukao neki virus ili si instalirao aplikaciju neku koja ometa normalan rad.aj sve ali imenik da nece da se ucita odmah je bas bezveze.reset i mislim da ce sve biti ok

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Hruma? :D
Druze ja kao korisnik istog ti nista ne verujem...

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: LG Flex 2

Post od yocasylver »

Ne bih da se hvalim i malerisem ali mene sluzi kao prvog dana.Stvarno sam prezadovoljan obzirom kako i koliko ga koristim.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG Flex 2

Post od Green »

KingJovan, ti da si neki ozbiljniji korisnik bi prvo probao otkloniti problem. Najlakše telefon odmah otpisati bez da se pozabavi problemom. :roll:

maskerox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2012. 22:48
:: Alcatel Idol X

Re: LG Flex 2

Post od maskerox »

Prvi put čujem da neko ima takve probleme, rekao bih da su ili softverske prirode ili da je je tvoj primerak škart. Pretpostavljam da nemaš garanciju ili da si imao samo onu od par dana na ispravnost..?

Ja od problema jedino imam ono sa senzorom čemu sam pisao. Sa ostalim sam prezadovoljan...

Dva pitanja za korisnike Flexa: kako se podešava vidljivost preko Bluetooth-a, a da ne mora da se bude u okviru menija za Bluetooth i kako može da se produži vreme trajanja muzike koja se namesti za alarm pošto mi jako kratko traje?

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: LG Flex 2

Post od yocasylver »

Kod mene ne postoji opcija za vidljivost,uvek sam vidljivsvima cim ukljucim.Za alarm mozes staviti bilo koju melodiju ili pesmu.U onom fabrickom mozes da promenis kad izaberes da podesis vreme pa imas dole odmah ispod mesta gde se ukljucuje i iskljucuje vibracija za alarm.
Uvek mozes da skines neki drugi alarm.

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: LG Flex 2

Post od rock9855 »

KingJovan ti si dobio felerican primerak. Uradi hard reset pa ako ostanu problemi onda je hardwer. Nocna kamera je tek prosecna. Prednju ne koristim. Ali zadnja kamera po danu je odlicna i tu nemam zamerki. I brzima rada je extra. Nazalost ti bas imas vezane probleme ali misli. Da hard reset to zavrsava

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: LG Flex 2

Post od filip11314 »

KingJovan, možda su ti uvalili neku kinesku repliku. :lol: Tako ne radi ni Galaxy S...
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Cim koristi hrum jasno je da se radi o kopiji :D

KingJovan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Okt 2015. 22:20
:: LG G Flex 2

Re: LG Flex 2

Post od KingJovan »

Telefon je original normalno jer ne postoji replika flexa :)
Imam garanciju 6 meseci koju mi doticni covek iz Novog Sada nije poslao uz telefon,i stalno obecava da ce je poslati i dalje nista,sacekacu jos malo dok ne dodje update na 6.0 i ako to ne otkloni problem,onda stvarno mislim da sam baksuz :(

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: LG Flex 2

Post od rock9855 »

Brate jesi pokusao da uradis prvo hard reset? Ako nisi uradi prvo to i vidi ima li poboljsanja. Sta ima da cekas 6.0.

maskerox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2012. 22:48
:: Alcatel Idol X

Re: LG Flex 2

Post od maskerox »

yocasylver napisao:Kod mene ne postoji opcija za vidljivost,uvek sam vidljivsvima cim ukljucim.Za alarm mozes staviti bilo koju melodiju ili pesmu.U onom fabrickom mozes da promenis kad izaberes da podesis vreme pa imas dole odmah ispod mesta gde se ukljucuje i iskljucuje vibracija za alarm.
Uvek mozes da skines neki drugi alarm.
Na ovo sam mislio:

[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016011 ... 566e7a.jpg[/img]

Dakle, samo kad se nalazim ovde sam vidljiv drugima. Ne znam kako to da promenim...

Što se tiče alarma, nisi me razumeo. Meni je već podešena neka pesma što sam narezao, ali mi je seče nakon 20-tak sec. Probao sam i da promenim, ali isto je. Ne bih za alarm instalirao zasebnu aplikaciju ako ovo može da se reši u okviru fabričke...

Odgovori