LG U8550

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
pavlex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 14. Okt 2005. 13:43
Lokacija: Kac,Novi Sad,England
Kontakt:

Kako da ubacim JAVA aplikacije u LG U8550???

Post od pavlex »

Ljudi, ne kontam! :D Skinuo sam neki softver zvan PC manager, i sa njim mogu da prebacujem slike,muziku,video itd na mob i sa moba, ali nigde nema mogućnost da se ubace i JAVA aplikacije! Kako to da uradim?! Neki poseban softver? ne znam... anyway, ako neko zna nešto o ovom nek javi... ljudi hvala unapred!
Pozzz
Ohoy ye mates :)

jazzmisa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 16:40

Post od jazzmisa »

Mozhda mogu da pomognem,recimo ja sam tako reshio problem sa modelom LG M4410. Probaj u instalacionom direktorijumu da nadjesh fajl config.ini,i onda u redu ContentsMode=RINGTONE|WALLPAPER (ako postoji naravno,ja koristim program lg mobil agent)dodash |JAVA, da bi izgledalo ovako ContentsMode=RINGTONE|WALLPAPER|JAVA i potvrdish,i onda bi trebalo da ti se kad pokrenesh program pojavi opcija za java game. Kod mene je uspelo,nadam se da ce i kod tebe uspeti. Inache ako znash neku foru za ubacivanje tema u telefon,bio bih veoma zahvalan. Pozz

Jure
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sub, 13. Avg 2005. 20:27

Post od Jure »

jednostavno kopiras jar fajl na karticu (obavezno na karticu) i samo ga pokrenes sa telefona.
upozorenje, nece sve igre raditi kako treba tako da se ne razicaras na startu...

todorobrad
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 20. Mar 2008. 21:51

LG U8550

Post od todorobrad »

Mozete li mi poslati adresu gde mogu besplatno da skinem pc suite za lg u 8550.Gde god sam ga trazio nije postojala opcija za download.Unapred hvala. :lol:

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

prosto i jednostavno idi na www.lge.com i odaberi mobilne telefone i odaberi PC suite ima download. 8) vidim da je star post ali nadam se da ti i dalje treba :wink:
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Odgovori