LG G4

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od znemanja »

Model sa plastičnim leđima i liči na nešto, kožni je :shock: Ovde i ne vidim neki napredak u odnosu na G3, ekran je, koliko vidim, dosta svetliji i boje su odlične, najveća mana na G3 je bio previše taman ekran. Lično mi se ne sviđa zakrivljenost telefona. Kamera verujem da će biti ok, ali to će biti samo nijanse u odnosu na iP6/6+ i S6/S6 edge.
Cena je van svake pameti, ako misle da ostvare neku bolju prodaju, uređaj bi mora da bude jefitniji bar 100 evra u odnosu na s6
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

PeraKG
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1151
Pridružio se: Sub, 28. Mar 2015. 01:22
:: Galaxy S20 Ultra
Lokacija: Kragujevac

Re: LG G4

Post od PeraKG »

Dooobar, dobar... Zadovoljan sam kako je odradjen. Videh neke slike sa kamere, zaista nevrovatno... Ali ništa dok se ne vidi uživo ili neko od naših korisnika.

Još Note 5 da vidim i mirna glava :-D
Samsung Galaxy S20 Ultra

Valentinik
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Čet, 18. Apr 2013. 16:25
:: LG G pro2

Re: LG G4

Post od Valentinik »

Mozda su ljudi u LG nakon nekoliko izuzetno dobrih i kvalitetnih modela koji su se odlicno pokazali resili da ne budu vise "alternativni" brend vec da je vreme da stanu rame uz rame sa Apple i Samsungom posto vec neko vreme njihovi modeli upravo tu stoje i to sa nizom cenom... Na to mi lici ali na kraju je opet trziste to koje formira cenu i odnos ponude i traznje... Mada ukoliko nastave da izbacuju odlicne aparate ne verujem da cemo jos dugo moci da nosimo izuzetne telefone koji pariraju ili su bolji od konkurencije a pritom imaju koliko toliko realnu cenu koja nije naduvana jer je na poledjini jabuka ili pise samsung. Mozda je bas G4 zacetnik tog pravca

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG G4

Post od Evindzer »


Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G4

Post od Yoht90 »

znemanja napisao:Model sa plastičnim leđima i liči na nešto, kožni je :shock: Ovde i ne vidim neki napredak u odnosu na G3, ekran je, koliko vidim, dosta svetliji i boje su odlične, najveća mana na G3 je bio previše taman ekran. Lično mi se ne sviđa zakrivljenost telefona. Kamera verujem da će biti ok, ali to će biti samo nijanse u odnosu na iP6/6+ i S6/S6 edge.
Cena je van svake pameti, ako misle da ostvare neku bolju prodaju, uređaj bi mora da bude jefitniji bar 100 evra u odnosu na s6
Bitno da je samsung sa s6 napredovao...LOL

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG G4

Post od Green »

Vrlo dobar 4 je u svakom pogledu, ne svirajte. Sem te koze, koja mi je i dalje :wacko:
Ta blaga zakrivljenost ne utice ni na sta, nece da klacka kad se koristi na stolu. Da je to uradio Samsung ili, ne daj boze :roll: Apple, rekli bi woooow, bas je cool to sto su malo izmenili dizajn, nije vise prav kao strela, svaka cast, konacno inovacija, ovo ono...

Pikeli
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Ned, 01. Feb 2015. 22:25
:: Galaxy S7 edge

Re: LG G4

Post od Pikeli »

Ne znam koliko je slika vjerodostojna, ali..
http://balkanandroid.com/wp-content/upl ... -g4-10.jpg

Inace, svidja mi se tel. Mozda malo vise ovaj sa koznim oklopom, jer mi ovaj plasticni nekako jeftino izgleda, ali nadam se da ce uzivo dosta ljepse izgledati. Cijena jedino zabrinjava, ali valjda i to malo regulisu :chytry:

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: LG G4

Post od Sale_M »

S808 je chipset,a on j e skoro u rangu sa 801,nego aj kao xeksa core.
Baterija je morala biti jača pa čak i da je ekran smanjen na 5,3 inča.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

Sve sve, ali zasto forsiraju leather varijantu? Ne znaci da je premium model ako ima kozu. Mozda ta koza nekome ne odgovara kao podloga. Svejedno baterija kao sto rece @Sale_M je stvarno trebala da bude jaca. Videcemo sa prvim review-ovima kako ce se ponasati u realnom radu. Mogli su da mu stave 810.

E da, 5.1 na flagship uredjaju, a na N4 gde je uveliko bi oprisutan 5.0.1 se dobijao 4.4.4. Da se malo Samsung zapita sledeci put.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: LG G4

Post od acamatic »

vojkan85 napisao:Sve sve, ali zasto forsiraju leather varijantu? Ne znaci da je premium model ako ima kozu. Mozda ta koza nekome ne odgovara kao podloga.
Vojo prosto je to, nekom se baš ta koža sviđa, a nekom ne(kao i meni) . Pa su odlučili da je stave. Što se mene tiče ako ima dve varijante plastike i kože, onda nije nikakav problem..

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG G4

Post od Baraba »

Meni koža deluje elegantno. Mnogo lepše od plastike. Uz kožnu narukvicu na satu, kožni kaiš... takav telefon se kombinuje. Ne nosi se na trenerci jbt. Varijantu sa kožom kupuju odela, ne trenerke. Lepo je da ima da se bira koja kome varijanta uz stajling ide.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: LG G4

Post od zoreli »

Meni se isto sviđa kožna kombinacija , baš otmeno deluje . Pa Note 4 baš zbog takve (slične) izrade ima premium izgled .
16 godina na forumu MOBILNISVET

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Svi su zaboravili sta ima Note 3 i Note 4 na ledjima. Pa svima sada odjednom smetaju ta kozna ledja. Svi zaboravili da S6 ima 2600 i nesto mah bateriju,pa odjednom svima navodno nece biti dovoljno 3000mah.
Nastavlja se trend na forumu. Eh,da,ovo da se ne zaboravi
Totalni upgrade S5 na S6. Totalni downgrade G3 na G4

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G4

Post od Azimuth »

Baraba napisao:Ako je zakrivljen, za mene model koji koji ću preskočiti. Kako me nervira kada spustim telefon na što i tapnem displej da pogledam, ili da promenim pesmu, a telefon krene da se klacka.
Znaci m8 kad spustis na sto i tapnes po ekranu on se ne klacka levo desno? :P

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: LG G4

Post od fannY »

To je u zavisnosti da li G4 parira S6 ili Note 4. Mislim da bi veci uspeh imali da su ubacili gold i silver varijantu i da je cena niza.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

fannY, Pro verzije pariraju Note seriji. Tako je LG rekao. Dakle S6.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G4

Post od Azimuth »

Zar nisu najavili onaj neki "stylus" fablet koji ce biti konkurent Note seriji?
Mislim da G4 direktno puca na S6, kao sto je bilo i u prethodne 2 godine.
Ova koza na ledjima zaista deluje lepo i otmeno, ali koza se jako lako i brzo haba, izlize. Videcemo samo koliko brzo i kako ce izgledati tada telefon. Ako se pak stavi u silikon onda se gubi sve i nema smisla bacati pare na kozuru.

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: LG G4

Post od fannY »

Azimuth, deluje koza da ne moze tako lako da se pohaba, Nema druge, nego da cekamo drop test.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Na drop testu videces kvalitet te koze? :-D ozbiljan si?

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: LG G4

Post od fannY »

kutijagreha, lupetam, al kakve smo sve testove videli ne bi me cudilo. :lol:

Odgovori