iPhone 4S

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
joja89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 11:38
:: Nokia E72
:: Nokia 6300

Re: iPhone 4S

Post od joja89 »

eeeeeeee drugari da pitam nesto,sinoc me ubedise da ne moze da se postavi pesma po zelji da zvoni mobilni tako,inace 4S je upitanju??? da li postoji neki jednostavan nacin da se to uradi? jer danas sam malo cackala po netu i vidim da po nekim upustvima treba bar kurs od 6 meseci zavrsiti da bi se postavila pesma kao melodija...

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: iPhone 4S

Post od araphel »

Treba da melodija bude kraća od 40 sekundi, da bude u m4r formatu i da se preko iTunes ubaci u ringtones na telefonu. Najjednostsvniji način da ovo uradiš je da skineš Ringtone maker aplikaciju sa app store, u njoj otvoriš pesmu koju želiš i odsečeš deo koji ti treba, klikneš na "create ringtone", i pri sledećoj konekciji na iTunes on će ti to sam prebaciti.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 4S

Post od iLuka »

Haha ne treba ti kurs nego itools... kad ga otvoris i spojis telefon imaces u gornjem levom uglu opcije pa tu ima i opciju da seces pesmu na delove... ako hoces samo da je ubacis - kad otvoris itools desno ces imati opciju ringtones i tu je ubaci :)

Bulaja
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 17. Sep 2011. 16:11

Re: iPhone 4S

Post od Bulaja »

uzeh 4s pre neki dan,dao sam htc one s... ali ovaj 4s radi preko r sim,telefon je u dobrom stanju i sve je ok.Pa sam hteo da pitam da li postoji mogucnost da se telefon otkljuca da moze da prima sve kartice? posto radi na r sim kada me neko zove vidim samo broj ali ne i ime pozivaoca sto nije slucaj kada je poruka upitanju,znao sam da je to tako pa me zanima da li to moze da se resi nekako? isto tako dobio sam u opcijama nadogradnju softvera,nisam to dirao jer ne znam sta bi se deesilo kada bi uradio nadogradnju s obziorom da nije simfree... ovo mi je prvo put da koristim iphone pa mi treba pomoc da se malo snadjem. eto to su neka pitanja za pocetak :) Pozdrav

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 4S

Post od iLuka »

Sve sto te zanima o r sim i otkljucavanju pitaj na sajtu isrbija.net na njihovim brojevima telefona... to je servis u Kosovskoj ulici u Bgd koji radi sve to...

035
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 16:40

Re: iPhone 4S

Post od 035 »

imam 4s i hteo bi da prebacim imenik iz njega u drugi tel. Kako da to uradimm ?
(mislim da je nokija 100, nema ni kameru,znaci slab tel )

035
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 16:40

Re: iPhone 4S

Post od 035 »

niko nezna ili ne zeli da pomogne u ovom problemu oko imenika ?

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: iPhone 4S

Post od Baraba »

A kako bi ti prebacio? Šta ti pada na pamet?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 4S

Post od iLuka »

prebacis na desktop, sacuvace ti on sam u odredjenom formatu i onda preko kabla i pc suita prebacis u svoj telefon. iskreno, ne znam sta taj model nokije uopste podrzava od konekcija pa je to problem da ti detaljnije kazem :(

035
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 16:40

Re: iPhone 4S

Post od 035 »

moze li nekako da se iskopira na sim karticu imenik, i posle samo karticu ubacis u drugi tel sa imenikom ?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 4S

Post od iLuka »

probaj preko itools-a sta ti nudi od opcija kada udjes u information, levo nize ti je ta opcija... nisam prebacivao nikad na sim pa ne znam... :(

035
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 16:40

Re: iPhone 4S

Post od 035 »

nisam nasao nista da bi kopirao imenik na sim karticu, mozda neka druga fora.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 4S

Post od iLuka »

jbga, nemam sad iphone pa ne mogu da pokrenem itools da bih video... jedino nesto iz samog gmail-a koji sinhronizujes sa iphone-om pa da sa deska (ili laptopa) prebacis nekim programom na nokiju...

ne znam nista o programima koje koristi nokija :(

bubiue
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 04. Okt 2013. 23:06
:: 4s
:: 4s

Re: iPhone 4S

Post od bubiue »

Ljudi sta mislite o ovome pojavilo mi se na ekranu pre neki dan,mozda neko ima isti problem sa ekranom,naime imam iphone 4s sim free i ovu belu tacku na ekranu sto mi bode oci,kao da je probilo ne znam kako da okacim sliku da vidite..

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 4S

Post od iLuka »

idi na sajt http://www.dodaj.rs i tu dodaj sliku... posle iskopiraj link ovde... izaberi ''slika za forum'' ili tako nesto, ne secam se...

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: iPhone 4S

Post od Layne_Staley »

Drugaru nakon updatea na ios7 nestali kontakti.. Naravno, nije ih backupovao na icloud/google etc.. Jel ima neke nade da se restoruju?
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

bubiue
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 04. Okt 2013. 23:06
:: 4s
:: 4s

Re: iPhone 4S

Post od bubiue »

Ljudi sta mislite o ovome pojavilo mi se na ekranu pre neki dan,mozda neko ima isti problem sa ekranom,naime imam iphone 4s sim free i ovu belu tacku na ekranu sto mi bode oci,kao da je probilo ne znam sta je evo da okacim sliku da vidite http://www.dodaj.rs/nalozi1.php

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iPhone 4S

Post od miodrage »

Layne_Staley, s obzirom na bug u cuvanju kontakata, bojim se da je mala sansa.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: iPhone 4S

Post od Layne_Staley »

miodrage, hvala... Procackacu po netu danas kad budem imao vremena, pa cu da vidim da li moze da se spase
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 4S

Post od iLuka »

@miodrage-kako mislis na bug u cuvanju kontakata? ako ih nije sacuvao negde ne znam kako bi mogao i iz cega da ih izvuce nazad? :(
@layne, nemoguce da nije imao neki mail nalog na telefonu koji bi ih povukao ?

Odgovori