iPhone 5S

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iPhone 5S

Post od miodrage »

Stallone, kad nadjes punjac i kabl koji puni nemoj da se sekiras, koristi ga. Ne bi trebalo nista lose da se desi. Naravno, malo opreza nikad nije na odmet.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 5S

Post od iLuka »

ma samo kabal je fals kockica radi...
vidi ako neki od servisa,(macola, iLike, ili onaj u Kosovskoj) imaju originalne ali polovne pa kupi od njih...

Stallone
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 24. Jul 2014. 14:49
:: Note 9

Re: iPhone 5S

Post od Stallone »

Hvala na savetima momci :)
Gledao sam na oglasima imaju po 15e polovni, videcu sta ce mi poslati u pon nadam se original kako sam i platio :)
Ako ne jbg skupim kinte uzmem polovan neki i cao, radi ovaj punjac bez problema ne zapucava mob kada je na njemu ne izbacuje greske sto je ok :)

EDIT:
Da li neko zna kako ovi po servisima prodaju IGo po ceni od 10e a on na apple prodavnici kosta 70 dolara :) U cemu je fora

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: iPhone 5S

Post od 1808 »

^ Vrlo jednostavno. Ovaj skuplji je legalan, dok ovaj drugi nije.

Stallone
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 24. Jul 2014. 14:49
:: Note 9

Re: iPhone 5S

Post od Stallone »

Lik se konektuje na svoj nalog, skine aplikaciju i kada izadje update meni izadje obavestenje i o5 odem kod njega on poveze i sve radi legalno :D sa apple store :)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: iPhone 5S

Post od Baraba »

Upravo si odgovorio sam. Kupio je igo, instalira na mnogo naloga, tera tako dok ne provale.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 5S

Post od Azimuth »

Ne mora na mnogo naloga. Može da odradi autorizaciju naloga na najviše 5 računara, ali može da instalira na koliko hoće uređaja sve dok prvo skine na komp apdejt pa onda sa kompa pusti apdejt na telefone/tablete. Tako ne može da bude provaljen jer je samo jedna kopija skinuta ;) ali ako skida 10 puta istu stvar tj direktno sa telefona/tableta, to je već uočljivo.
Druga opcija je da ti uradi JB pa da ti stavi krekovanu verziju.

Stallone
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 24. Jul 2014. 14:49
:: Note 9

Re: iPhone 5S

Post od Stallone »

Poslusao sam vas savet da se ne zezam sa kopijama uzeo sam original USB :)
Nekako imam trip ili je mozda stvarno to bilo u pitanja kada sam punio sa kopijom usb-a kao da se telefon zapucavao xD sada radi hvala bogu savrseno. Hvala svima na brzim odgovorima pomogli ste mi stvarno

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 5S

Post od iLuka »

Uradio sam restore pre dva/tri dana da ga malo "osvezim" i sad mi jede bateriju malo brze. Evo sad mi je 14% od jutros od pola 8 a ranije mi je ostajalo i po 30ak %... Pa i vise. :wacko:

Sta moze da bude?!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 5S

Post od Azimuth »

To te Epl tera da ga se otarasis i uz skromnih 500-600e doplate kupis novi, bolji, onaj koji ce ti raditi iP6 (plus) :P

Ne znam sta moze biti. Uradi ponovo restore pa vidi. Moguce da se nesto buni ios. Ili sacekaj jos koji dan pa odradi apdejt na 8 i onda proveri.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 5S

Post od iLuka »

Ma nije frka, cekacu 8icu, nego reko' da neko nije imao slicnu situaciju... Cool :)

A da znas da ima u tome sto si rekao istine. Najavili su da ce poceti sa nekom vrstom "zamene" 5c i 5s modela valjda za 6 i 6+ uz neku doplatu... Nisam bas lepo razumeo u guzvi sam nesto procitao na twitter-u..

4s ce dobiti ios 8 ali verovatno ce moci samo da salju imessage i call :uhuh:

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 5S

Post od Azimuth »

Pa da, moraju nekako da izbace "stare" ili stare uredjaje iz upotrebe i nateraju ljude da predju na novije. Kako ce ako ne tako sto ce ih softverski osakatiti sto vise mogu, a zna se da nema nazad.

Salim se malo, ali zaista mislim da nema poente menjati 5s za 6. Prevelika ja razlika u ceni za razliku u velicini displeja. Valjda ce dogodine sa S verzijom (ako je uopste bude) izbaciti nesto sto ce naterati ljude da svojevoljno predju na njega.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Одг: iPhone 5S

Post od Joxy »

Azimuth napisao:Salim se malo, ali zaista mislim da nema poente menjati 5s za 6. Prevelika ja razlika u ceni za razliku u velicini displeja. Valjda ce dogodine sa S verzijom (ako je uopste bude) izbaciti nesto sto ce naterati ljude da svojevoljno predju na njega.
+1 za ovo. :)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 5S

Post od iLuka »

Realno, 4s je gotov sto se tice apple-a a 5s je i dalje vrh ponude na trzistu...

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: iPhone 5S

Post od skar »

moze da bude 7.1.2 koji mnogo brze srce bat...javpojeo g*vno sto sam ga update!

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 5S

Post od iLuka »

Ma da mi je tako bilo i ranije - pa ajde... Ali tek je tako od tog famoznog restore-a... Mada i ubijam ga vise u poslednjih par dana, nesto sam nogu zeznuo pa ne izlazim nigde :(

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: iPhone 5S

Post od Joxy »

I 4S je dobar nemojte tako, koliko je star a dobija update na najnoviju verziju iOS-a, to je dobro stvarno.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 5S

Post od Azimuth »

Joxy, da ne spamujem temu, ali 4S jeste star telefon, dobija 8 ali maksimalno osakacenu. Fora je samo da bi se pricalo kako je dobio apdejt, a to sta se dobija od svega niko ne spominje ;)

5S mislim da ce sada biti jos bolja kupovina kad se pojave ovi novi sa basnoslovnim cenama.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Одг: iPhone 5S

Post od Joxy »

Azimuth napisao:Joxy, da ne spamujem temu, ali 4S jeste star telefon, dobija 8 ali maksimalno osakacenu. Fora je samo da bi se pricalo kako je dobio apdejt, a to sta se dobija od svega niko ne spominje ;)

5S mislim da ce sada biti jos bolja kupovina kad se pojave ovi novi sa basnoslovnim cenama.
U potpunosti se slažem.

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: iPhone 5S

Post od vla-do »

4K video snimanje na iP5s za fantastičnih 999,99$
Da li se to u daljini čuje mašinica za šišanje? :lol:

Odgovori