iPhone 6

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6

Post od iLuka »

imam par ljudi koji dosta cesce od mene putuju van zemlje... ja sam znao otprilike odnos cena i kvaliteta kod i nas i napolju ali za neke stvari stvarno ne mogu da verujem koliko nas deru ovde, pogotovu po trznim centrima (za koje sam ja trenutno sticajem okolnosti bas vezan pa imam dosta dobar uvid u cene i ono sto se budi)...

cist bezobrazluk :( 50e silikon za telefon?!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 6

Post od znemanja »

"Popusti" u iLike u Delta City-ju su drskost, bahatsot i bezobrazluk neviđenih razmera. Danas sam sa bratom svratio u pomenutu radnju da brat pazari neki case za iP6 plus, j***ni silikon im košta 5500 dinara, onaj hard shell ili kako se već zove oko 7000 din, neki screen protektor je oko 3500 :blinky: Ne znam na kojim su oni drogama bili kada su sastavljali te cene, jer taj isti silikon je kupljen u jednoj radnji u Bulevaru za 800 din, a ona buff folija za 600, dakle za 1400 sam nabavio ono što bi me u iLike koštalo blizu 10 000 din :blinky:
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6

Post od iLuka »

Iza deta cityja postoji radnja iservice, licno znam tog lika vlasnika, ok cene, mogu da narucim itd... Po 5 puta su manje cene za iste stvari ili bar stvari kvaliteta koji meni odgovara... :)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 6

Post od znemanja »

Mislim da sam video tu radnju, trebao sam svratiti da vidim sta imaju u ponudi. No, znacu za sledeci put.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: iPhone 6

Post od Layne_Staley »

Zalepicu sutra, slikacu vam veceras, nego me smara kacenje slika na ovaj forum jer ne moze direktno preko tt..
Pokidao sam prednje ukrstene ligamente na kolenu, idem na fizikalnu pred operaciju, nije mi ni do cega, pa me nema na forumu :(
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iPhone 6

Post od miodrage »

Layne, a sto bi operisao? Bez ACL se normalno zivi, jedino ne mozes sportove gde postoji nagla promena pravca kretanja...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

iPhone 6

Post od Layne_Staley »

Pa bas zato.. Najbitnija sporedna stvar u zivotu mi je kosarka , koju sam trenirao 12 godina i akrivno je igram (sam igrao do sada) 3-4 puta nedeljno.. Druga sporedna stvar je skijanje.. Nema sanse :(

P.s a i pukla su mi oba meniskusa takodje.. U pm..
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

servent
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Čet, 03. Jan 2013. 15:33
:: Iphone 6

Re: iPhone 6

Post od servent »

Da li je neko probao neku od metoda instaliranja CYDIA bez JB-a?

Da li mozda postoji neki pandam sa Androida poput HIDE MY ROOT za skrivanje JB-a?

Sve to pitam jer SSB D3 GO ne radi na uredjajima koji su JB ili ROOT-ovani.

Hvala unapred braco jabucari i poneki androidi i jako jako retki win... :blinky:

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: iPhone 6

Post od Baraba »

1. ne postoji.
2. ima neko rešenje, moraš da goglaš, ne koristim sbb te se nisam udubljivao više u problematiku.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iPhone 6

Post od miodrage »

servent, kako ne radi? Ja kada sam to koristio (ima tome sad vec 3 godine) taj je sve ferceralo.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

servent
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Čet, 03. Jan 2013. 15:33
:: Iphone 6

Re: iPhone 6

Post od servent »

miodrage napisao:servent, kako ne radi? Ja kada sam to koristio (ima tome sad vec 3 godine) taj je sve ferceralo.
Iskace sledeca poruka: "Aplikaciju nije moguce koristiti na jailbroken uredjajima"

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iPhone 6

Post od miodrage »

Pa i meni je to iskakalo, kao i za Skype, pa sam uspesno koristio, samo odmah startujes opet. E sad, ako su nesto u medjuvremenu promenili...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6

Post od Azimuth »

Promenili su i ne radi ta aplikacija ili barem ja nisam znao kako da je nateram da radi. Jbg, ili - ili ti je situacija. Glupost ali tako je kako je.

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: iPhone 6

Post od Layne_Staley »

Kakvi debili...
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6

Post od Azimuth »

Layne_Staley, hocemo dobiti fotku tog stakla sto si uzeo ako ga nisi vec zalepio? Mada, bilo bi lepo videti i kad je zalepljeno kako lezi :wink:

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Re: iPhone 6

Post od Draco »

Samo da se upišem. Juče stigao od Telekoma, sinoć podešen pa sad krenulo čačkanje :)
Moram da priznam da je čitanje ovog podforuma donijelo prevagu na stranu iPhona. Pored toga što sam se navukao na iOS čačkajući 5s od drugara. Kakvo je ovo zadovoljstvo posle Androida... Mada, pripremio me je i privremeni boravak na WP ako ćemo iskreno :)

Toliko za sada, ali imaću ovih dana gomilu pitanja, ne se sekirate :D

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6

Post od dachakragujevac80 »

Nek je sa srecom! Boja?

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Re: iPhone 6

Post od Draco »

Hvala. Space gray, of kors :D
Mislim, nisam ni imao izbora. Jedva sam došao i do ovoga. Kakva pomama vlada za ovim telefonima, to je haos. Ja posle godina razmišljanja o Jabuci konačno se odlučim da ga uzmem, ciljao na 5s jer mi se dizajn više dopada, i tripujem samo ušetam u poslovnicu i potpišem ugovor... Aham :P To nestašica, to spiskovi, to rezervacije... :blinky: Da mi nisu rekli da može opušteno preko Web Shopa da se naruči, malo je falilo da uzmem prvi M8 i zdravo. Ali ovako se osjećam privilegovanim 8)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: iPhone 6

Post od Layne_Staley »

Slikam popodne.. Nisam jos zalepio, plasim se da ne sjebem nesto pa da se poludim :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6

Post od dachakragujevac80 »

Draco napisao:Hvala. Space gray, of kors :D
Mislim, nisam ni imao izbora. Jedva sam došao i do ovoga. Kakva pomama vlada za ovim telefonima, to je haos. Ja posle godina razmišljanja o Jabuci konačno se odlučim da ga uzmem, ciljao na 5s jer mi se dizajn više dopada, i tripujem samo ušetam u poslovnicu i potpišem ugovor... Aham :P To nestašica, to spiskovi, to rezervacije... :blinky: Da mi nisu rekli da može opušteno preko Web Shopa da se naruči, malo je falilo da uzmem prvi M8 i zdravo. Ali ovako se osjećam privilegovanim 8)
Tako je i u Telenoru,ne znam za VIP!
Znaci jos uvek sam unikatan na forumu po boji! :P

Odgovori