iPhone 2G

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Ja sam instalirao brdo aplikacija i rade kao sat! Po meni najbolje za ubijanje vremena su sah koji je profesionalno odradjen,i nikako da ga pobedim,a fino igram sah,onda isolitare karte kao na kompu - identicno i block puzzle,samo to nemoj ni da pokusavas da instaliras bez wifi-ija,jer ce ti racun otici >>>>,nego odusevila me je aplikacija iano koju je lobacewski ostavio,mislim klip,ona je bas bruka,a instalirao sam i gitaru,tako da je odlicno,ali pre svega treba da instaliras da bi sve ovo drugo mogao da instaliras je installer,i radi lakseg snalazenja i pravljenja reda sa ikonicama customize i igrs pocinje! Instalirao sam jos brdo aplikacija i sve su korisne!

Spyker nisi u pravu ,ako si bio u sad,mozes da primetis da je kod njih tih 400 dolara-bas ogromna para,mislim moj ortak nije uzeo iphone vec je uzeo si lap-top i to bruka lap top za te pare,bolji nego sto ovde moze da kupi i za 800e, pogledaj www.bestbuy.com ne opravdavam cenu od 860e za iphone ,samo kreten toliko moze dati,ali takav je odnos cena,znaci jedan Amer za tih 400$ moze kupiti brdo nekih drugih stvari(kreni da su im npr.majice nike-bruka max 20$) :D :D

mclaren f1 levo je zvucnik ,desno mic :D

:D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

Andrijano, aj objasni kako aplikacije se instaliraju?jer moze sa kompa.pa u fon?kao npr.kod nokije?i interesuje me takodje za teme,kako se ubacuju.moja je verzija 1.1.3.
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Prvo treba da instaliras na komp i tunes i da ti on ok readi sa iphone,pa onda da instaliras isto na komp ibrick,koji ces skinuti na www.iphonesrbija.com pa idi na forum ili guglaj malo po netu,pa onda i on mora da ti radi ok sa iphone i ides jednostavno da preko njega instaliras aplikacije tj. glavna ti je installer,jer preko nje ces moci sve ostale aplikacije da instaliras preko wifi,a mozes i druge aplikacije da instaliras preko ibrick-a.

Teme ne znam kako se menjaju bas sam pitao,ali kako vidim to ovde niko ne zna,da ti odgovori.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

Andrijano, hvala drug!citao sam nesto na iphonesrbija ima dosta korisnih stvari,ali nikako ne mogu da skontam za teme.nasao sam po netu tema i tema,ali ne znam kako da ubacim u fon :dry:
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

iphoneforever
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 01:58

Post od iphoneforever »

ne kapiram zasto kupujete iphone ako ne znate da rukujete sa njim. ajde ok je da ne znate da rukujete, to pola sveta ne zna, al da kupujete ovaj tel da biste se dzekirali kako imate iphone, a pritom ne znate da ga otkljucate onda je to stvarno strasno... mislim ne znate kako da isnstalirate aplikacije, cim to ne znate, ne znate ni mjuzu da skinete... :shock: :wacko: ubijte se, molim vas :wink: a za mclarena; pa pitao si za zvucnik, sta sad ja treba da radim? da pisem epilog, posto ne moze da se ukuca recenica koja sadrzi manje od 100 slova. najjednostavnije je da se ukuca recenica i da se stave smajliji ovako: :P :P :P :P :P :P :P :P

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

iphoneforever, ti si kao odmah prvi dan bez i jednog minuta koriscenja znao da instaliras i teme i programe i da ubacis muziku??? Pa ti si onda neki extremno pametan lik? Jesi li pronasao mozda i lek protiv side? :P

Koji si ti penal od deteta!!!!!!!! :P :P :P
Pa momci ce nauciti koristiti telefon i ostale njegove mogucnosti ali ti si jbg naucen rodjen tako da...

Njami
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Sub, 23. Feb 2008. 15:59
Lokacija: Banovo brdo

Post od Njami »

iphoneforever, stavrno brate ovde trebaju jedni druge da savetuju,da se pomazu i da se druze, a ne da se vredjaju u fazonu "ja sam pametniji od tebe,tj. ti si glup".Imas iphone,daj drugima savete,nemoj da ih vredjas. :dry: :dry: :dry:
Linux&Android

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Majke mi... smaras... :dry: :dry: :dry: pa 90% ljudi ni na symbian ne zna da instalira a ne na Iphone... i vidis da lik ima fon para dana tek...Imam neki osecaj da je tebi jedno mesec dana trebalo da skontas kako da pozoves nekog a ne da instaliras aplikacije pa se sad siris... :uhuh: :uhuh:
Nokia E71... Elegant, but deadly

peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

iphoneforever, hehe vidim ja da si ti na iphonesrbija trazio svet pomoc za i phone,pa ti niko nije odgovorijo,koliko se secam :P :P :P
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

iphoneforever, koje je ovo provociranje po redu?
Svako sledeće smatraću namerom da se spamuje forum off-om!

Molim sve ostale učesnike da se ubuduće POTPUNO OGLUŠUJU na sve postove dotičnog i izbegnu namernu provokaciju.
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

iphoneforever
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 01:58

Post od iphoneforever »

pa ja sam mesec dana i vise pre kupovine telefona detaljno proucio sve informacije i uputstva, da nije tako nikad ga ne bih kupio, mojim postom nisam uopste zeleo nekog da uvredim, nego samo da kazem da je bilo ne promisljeno kupovati tel, ako ne znaju da ga koriste i ne znaju nista o njemu. 8) :lol:

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

*ignorisanje* .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

iphoneforever, koja je onda svrha tvojih postova? Ti si znao ama bas sve sto i sada znas o iPhone-u? Pa ti onda ne koristis ni 10% mogucnosti... Naravno da svako zna po nesto o svakom modelu, vremenom nauci jos mnogo toga da bi posle nekoliko meseci, barem neki od clanova foruma, znali da izvuku 110% iz svog telefona... Tesko da si mogao, kako i sam kazes, da se toliko detaljno informises... A i na kraju krajeva, decko koji je postavio pitanje pokusava, isto tako kao sti si i ti pre kupovine, da se informise a ti ga ismevas i provocitas druge dobronamerne ljude...

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

iphoneforever napisao:pa ja sam mesec dana i vise pre kupovine telefona detaljno proucio sve informacije i uputstva
Ako bi isao takvom logikom, onda na ovom svetu niko ne bi trebao da poseduje telefon osim tebe i ne bi uopste postojali forumi u kome bi ljudi pomagali jedan drugom. Razmisli malo i zasto proizvodjaci uz telefon daju i uputstvo za koriscenje. Po tvojom logikom, na trziste bi trebalo prvo da se plasira upustvo za koriscenje, pa posle mesec dana i sam telefon da bi se potencijalni kupci vec dovoljno upoznali sa njim. Tvoje razmisljanje je neverovatno plitkoumno, ali moze se razumeti jer si jos nezreo i zelen ko ta jabuka.

Ja se izvinjavam sto nisam ispostovao ignorisanje, ali na ovakve detinjarije moras da reagujes i korigujes.

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Mogao bi koji ban da padne :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Jel zna neko jel postoji program za brzo pretrazivanje kontakta u imeniku? :roll:
Mislim da sam negde procitao da ima al ne mogu da se setim kako se zove! :wink:
I jos nesto,jel bezbedno update-ovati "installer"? :roll: :wink:

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Pazi za program ne znam da li ima,ali kad udjes u imennaik sa desne strane celom duzinom su ti ispisana sva slova latinice (stoje vertikalno na ekranu) i ne pomeraju se kad vrtis imenik,e ti prstom kada prelazis po tim slovima,onda te on salje na koje si slovo pritisnuo--iako si na primer na slovu pod a,ako pritisnes y on te odmah baci na y!,ali to se pojavljuje tek kad imas vise od otprilike 30 brojeva u imeniku.

Ja moj instaler update-ujem stalno i sve mi radi ok.Predok sam imao edge nisam jer skida dosta,a sad od kad radi wi-fi svaki dan :D .

Nego koja ti je verzija softvera? Meni je 1.1.4.skoro sam ubacio i sve je ok ,sem sto me nervira kad stavim+3816.. ne prepoznaje mi ime kad me neko zove,a poruku da,a kad stavim 063... onda je obrnuto,al moram da vidim sigurno ima neki program da se instalira koji resava to :P
:D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

ja sam bas dosta naucio o ovom fonu,malo je vise zeznuto petljati sa ubacivanjem aplikacijsa i tema,ali vremenom se nauci.neznam kako putem iphonebrowsera da ubacim applikaciju klavir ili iano?za sada sam samo ikonicu ubacio,a dalje neznam :D neke se precice prave ili folderi.Andrijano, mozda ti imas vise iskustva?
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

mihajlonet
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 06. Mar 2008. 09:53

Post od mihajlonet »

Jbt, shto dajete tolike pare na iPhone kod nas!? :unsure:

Kako vas kradu, to je strashno?!

U Americi je model od 8GB samo 270 eura, a ovde dajete duplo vishe?!

Inache, telefon je vrh... zamerki nema, osim kamere... ali, budimo realni, jeste li svi profesionalni fotografi?! :D

MCone
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Čet, 24. Jan 2008. 20:03

Post od MCone »

slazem se, ali po mojim kriterijuma ovaj telefon bi trebao da kosta 200 evra zato sto nema niti dobru kameru niti bluetooth, mislim da nema ni radio, ni MMS.... Njegova jedina vrlina je to sto izgleda extra i ima dobru memoriju....

Odgovori