iPhone 2G

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

Spyker, ja koristim par sluski,ali sam morao malo da ismirglam gumu ili plastiku oko 3,5mm ulaza da bi mogao da nakacim sluske.mada po meni walkmanove daju bolji zvuk od appleovih orginal sluski.pa bar jedno 15% glasnije i veci bas
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Spyker, mislim da mogu sigurno,nisu ludi da tu stave neko ogranicenje.Koss i creative rade bez problema.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Ako je tako, onda super...

peky@n93, a jel to skidanje gume nesto mnogo komplikovano ili? Posto ne znam bas tacno na sta mislis...
iPhone + CX300

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

Spyker, na iphone-u mora da se skida guma,jer je dosta uwuchen ulaz za slushke u kucishte,tako da cesh imati problema sa nekim slushalicama,dok kod ipod touch-a to nije problem... :wink:

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

A jel komplikovano skinuti tu gumu?
Gde je to najbolje uraditi ako ne kuci?
iPhone + CX300

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Moze bilo koje slusalice,ali kao sto rekose mora malo da se izgrebe plastika na slusalicama,jer apple naravno se svoje stiti,ili pak ja sam vidjao imas u merkatoru instalirane apple shopove,gde ima da se kupe sve te stvarcice za iphone,pa tako ima i da se kupi,jedan deo koji utaknes u iphone,a u drugi u bilo koje slusalice i mislim da cena nije velika,al kad se raspitam stavicu koliko kosta. :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

sharlo_03
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 19:49

Post od sharlo_03 »

Evo i ja da pitam. :D Da li je istina da nikako ne mogu mp3 da stavim za ringtone? Ako sam ja dobro negde procitao, sad ima neki software koji to radi. Ili ne? :wacko:
To mi je uzasno bitno. :D Uzimam verziju iz 8gb, porucujem iz Amerike, donece mi drug, zato sto je tamo mnogo jeftinije. :D
Slusalice nisu in-ear? jel tako? Cuo sam da sennheiser cx 130 cini mi se moze da stane u jack za sluske. :D
Eto to bi bilo to. tnx unapred. :D

peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

sharlo_03,imas program sendsong preko njega mozes mp3 za zvono 8) tako da nemas brige sto se toga tice :)
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

sharlo_03
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 19:49

Post od sharlo_03 »

uff. onda extra. A kada se pojavljuje iphone 2nd gen? Da ne bude da ce 2 meseca nakon sto ja kupim. :D

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

sharlo_03,

1. To ce verovatno biti isti iPhone, samo dodat 3g, sto ti ne treba...
2. Ako ne bude isti, onda nece moci da se otkljuca... Kao i prvi sto nije mogao... Onda ce dva meseca da ga probijaju, pa ce kada probiju blokadu da ubijaju sa cenama otkljucavanja, pa ce tek nakon 6 meseci otkljucavanje postati jednostavno.... Tako je bilo i sa ovom generacijom... Izasla je u avgustu, a kuci je moguce otkljucati od sredine februara...
3. Cena ce biti bezobrazna, jer smo mi takav narod... Ne zaboravi da je iPhone kada je stigao kod nas bio 800e...
4. Cak i ako sve od ovoga ne bude tacno, opet nemas razloga da cekas. Jedino moguce poboljsanje je kamera, koja na ovom telefonu i ne igra neku ulogu. Softwer verovatno ostaje isti, ekran isto, zvuk isto... Ako ubace GPS (koji ja na n82 nisam dva puta upalio) i to je to...

P.S. Ja sam juce ili prekljuce narucio iPhone iz Engleske, tako da nemoj misliti da ovo pisem onako, ja sam bio u istoj situaciji...
iPhone + CX300

sharlo_03
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 19:49

Post od sharlo_03 »

E super. Onda cu da zovem mog coveka, i onda mi stize u julu iz USA pa cu da javljam utiske. Sada definitivno uzimam zato sto je za 16 koplja ispred svih. (ala preterah) :D

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Pazi ovako, n82 je trenutno najbolji telefon na trzistu. Iphone od njega ima bolji ekran, bolji zvuk i lepsi meni. Ostalo je sve na strani n82.

Znaci, ja necu da tvrdim da je iPhone bolji od n82, jer realno gledano n82 ima vise prednosti, ali su meni one ne potrebne, vise mi znace zvuk i ekran od toga.

To je kao gledati da li je bolji mercedes ili ferari. Ferari je brzi, mercedes je udobniji. Onda se nadje neko treci i kae, sta ce tebi ferari koji ide 300km/h kada ga neces voziti toliko? Tako gledano, bolji je mercedes.

Isto tako, sta ce meni na n82 gps koji ne koristim, kamera koju retko koristim, milion programa koje me mri da ubacujem... Znaci, n82 je bolji telefon (imao sam ga, znam sta pricam), ali jednostavno ima bespotrebne funkcije, dok na po meni bitnim stvarima ostaje za iPhone-om...

A, naravno, tu je i cool faktor, sto kada sam drustvu pokazao n82, svi su bili odusevljeni kamerom, ali su rekli da je to kao n95, a kada sam rekao da sam narucio iPhone, bilo je "ne se*i, hoces mi dati da vidim kakav je, hoces ubacivati one zezancije sa pivom i kokicama..." Jednostavno je daleko coolniji od nokije, ona je nekako ovde normalan prizor, dok je iPhone izuzetna retkost (u Sapcu ga jos uvek nema niko)...
iPhone + CX300

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Prema tome sta da ti kazem.... :lol: jabuka je uvek bolja :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Njami
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Sub, 23. Feb 2008. 15:59
Lokacija: Banovo brdo

Post od Njami »

Pazi ja sam ekstremno cudno dete. Evo i zasto... Dodje meni cale pre jedno dva meseca:"Narucio sam ti Iphone, dobar si djak, zasluzio si..." I ja mu kazem sledece:(napomena prethodno sam koristio i phone jedno sat-dva i nije me uopste odusevio ) Ja necu, ima za te pare bolji telefon, ne donosi mi nista novo i posebno sem displeya u odnosu na moju motorolu, a on ce na to nema problema, prodacemo...
Posle sam gledao N82 ili N95 8gb i mogao sam da ih nabvim za jedno 20-30 odsto ispod cene i na kraju nije bilo nista od toga. Sto Spyker rece, Iphone ima neverovatan cool faktor. Reko ja drugo da mi je stigao iphone i on se naravno odusevi, a onda mu kazem da sam ga prodao, a on mi odgovori sa:"Ti stvarno nisi normalan, zasto si ga prodao?!"
Pouka price:ako dobijas nesto dzabe,a pritom je veoma cool i opste poznato, prihvati to nesto (poklonu se u zube ne gleda). Ja rekoh da sam cudno dete...

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Ima i drugi izraz,al necemo da se vredjamo :D:D:D:D Pa dobro taj KULJ faktor stoji,ipak ostavlja utisak... Al ja sam ipak dao pare za N82... Jer sam gledao prakticno... :)
Nokia E71... Elegant, but deadly

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ja se slazem da je iPhone dopadljiviji, ali nekome funkcije trebaju nekome ne. Da mi treba izgled, u zivotu ne bih uzeo E61, ali posto mi trebaju sve njegove funkcije, a kamera mi ne znachi ich, onda je vrlo jasno zasto sam se odlucio za njega. Isto, u ovom slucaju, N82 bi mi bio jedini izbor, iPhone ako imam para na bacanje za sekundarni fonchic. Nista vishe od toga.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

Spyker, ovo zadnje sto si napisao,tako je bili i kod mene na poslu,u drustvu.imao sam n95,pa n95 8gb,ali zato kad sam uzeo iphone svi su se zabezeknuli,kao wou :o koji fon!mada i ja prvi put kad sam ga video sam se odusevio.ekran mp3...da i bitno mi je sto je fon jako kvalitetan!evo koristim ga oko 2 meseca i nemam ni jednu ogrebotinu.Spyker, ti iz sapca?hehe pa blizu smo SM pogledaj usput http://img151.imageshack.us/my.php?imag ... 170ag7.jpg
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Mozda ce nekom biti zanimljivo, ovo NIJE maska/kuciste, vec zastita koja ide preko iPhone da se ne izgrebe, spasi vam ekran prilikom pada i sl.

Slika

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

ja sam video one gumene kao za ipod koje su mi ruzhne, ovo je dobra stvarchica ali po meni u ovoj boji najgori kicheraj .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

haha :D:D:D:D strasno... simpa fora al ono... Sto rece darkado malo previse kic... al koncept je extra... :D
Nokia E71... Elegant, but deadly

Odgovori