iPhone 3G

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

djalf napisao:Neverovatno kako ljudima 499 i 500 evra nije isto :uhuh: :disgust:
za drugi si rekao 600, a 569 i 600 sigurno nije isto
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

ljuba84
Banned
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 13. Jun 2008. 14:43

Post od ljuba84 »

Pogredajte ovo http://www.petitiononline.com/iph3grs/ (Radi se o Peticija: Hocemo iphonu 3G i u Srbiji, do sada je skupljen 171 potpisa, ima li zan teresovani.
Dao sam svoj doplinos, a od njih sam dobio mail(ono sto se praca)(to je nista nije, verujte mi.)
Ja hocu sto pre da dodje kod nas legalan iphone(iPhone 3G),

I jos nesto ovde se vidi kolko njih je popisao http://www.petitiononline.com/mod_perl/ ... gi?iph3grs
sada u 16:50 ima 171 potpisa.

djalf
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 02:26

Post od djalf »

@darkado
Tih 40 evra mnogo znaci :P

@ljuba84
potpisao! Nadam se da ce ovo bar malo pokrenuti operatere.

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

ja sam dao dvestoti jubilaro potpis.. 8)
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Elitna
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 14. Dec 2007. 06:18

Post od Elitna »

ljuba84 napisao:Pogredajte ovo http://www.petitiononline.com/iph3grs/
Pa saljite svima da se to cuje (Mail,MySpace,FaceBook,Forumi itd...)

244 trenutno, poz
Sreca prate hrabre... :D

djalf
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 02:26

Post od djalf »

Mislim da provajderi znaju koliko je I Phone popularan ali da ne zavisi samo to od njih, mislim da Apple igra glavnu ulogu tu. Videcemo. :unsure:

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

ne palite se, nema shanse da to stigne do apple-a a ne da ih natera da prodaju iphone u srbiji .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

djalf
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 02:26

Post od djalf »

darkado, nije ni cilj ove peticije da dodje do Apple-a vec do nasih provajdera. Naravno da to ne znaci nista, ali bar ce imati uvid u to koliko je I Phone popularan.

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Pix napisao:Kao sto rekoh koristio sam iPhone i kvalitet razgovora je uzasan, a da nepricamo kako je nezgodno razgovarati sa onako oblikovanom ciglom...

Jedino sta se mora priznati iPhoneu je to sto je poterao prave proizvodjace telefona da rade na touch pristupu.
Koristio sam ga nekih 10-tak dana,paralelno sa njim n82 i Sony Ericsson P990 samo cu reci sto se tice zvuka da je najbolji i najjaci na p990,telefon je extra odradjen.TOuch je vrhunski odradjen,meni je licno lakse kucanje poruka nego na n82 i p990.AL to je moje subjektivno misljenje.Ovo sto su ubacili gps je bas prednost.Sto se tice bluetotha,po meni je bolje niko me nije smarao da prebacujem pesme itd.Meni je baterija trajala nekih 2-3 dana sto je sasvim ok.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Evo nekih novijih informacija o ceni i nacinu kupovine:

AT&T announced Apple iPhone 3G pricing plans today, so countdown to 11th July will likely involve quite a bit of number crunching.

New subscribers and legit upgraders will be getting the new 8GB version for $199, or another $100 on top for the 16GB variety. The asking price for current AT&T customers who are not eligible for an upgrade is $399 for the 8GB model and $499 for the 16GB model.



A contract-free iPhone 3G gets mentioned as well, though there's no actual commitment to a release date. Pricing goes $599 (8GB) and $699 (16GB).

No-contract iPhone 3G are more likely to first surface in Europe, given the recent announcement by Vodafone Italy. Pre-paid service iPhone 3G was said to start retailing at 499 euro, while the iPhone 3G 16GB would cost 569 euro.

O2 also have a Pay & Go iPhone section, which lists coming soon for the time being. Some of our keen-eyed visitors have noticed that O2 have actually posted some Pay & Go iPhone prices some weeks ago and then took them offline shortly after. The reported figures are pretty much similar to what AT&T and Vodafone Italy will offer - 299 GBP for the 8GB one, and 359 GBP for the 16GB one.

By the way, if you'd like to see what you're getting for your money (beside them texts, data and calls courtesy of AT&T), check out the iPhone 3G video walkthrough posted by Apple.


:D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

bigmag
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Čet, 09. Feb 2006. 03:51

Post od bigmag »

E ljudi posto sam ja u americi a neki me drugari vec cimaju da im uzmem Iphone 3G nisam siguran kako ide to sa otkljucavanjem jel isto ko sa starim ili ovaj sad ima neku novu zastitu, da bih znao sta da radim da li da im uzimam ili ne, inace ja stvarno nisam siguran da li bih ga uzeo za sebe nekako mi je onaj n82 masincina bre za ovo, ali posto planiram da uzmem i ipod mozda je bolje da umesto ipoda uzmem ovaj novi iphone (jer ovako ispade da je jeftiniji ovaj novi iphone nego ipod touch tako da se i vise isplati da se kupi, e sad jedino zvuk kakav je da li mnogo zaostaje za ipod touch-om) i uzmem i n82 i miran sam, sta mislite o toj kombinaciji???

8)
.::HTC Desire Z::.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

bigmag, procitaj jos i ovo o novom 3g iphoneu:
cale napisao:Za sve ljubitelje iPhone-a Link 8)

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

bigmag napisao:(jer ovako ispade da je jeftiniji ovaj novi iphone nego ipod touch tako da se i vise isplati da se kupi, e sad jedino zvuk kakav je da li mnogo zaostaje za ipod touch-om)
Nije jeftiniji, ako uračunaš otključavanje od strane operatera. Ako ga kupiš "na ugovor" i doneseš u Srbiju biće neupotrebljiv (za sad). Zvuk je verovatno identičan sa Ipod :|
Integrisan GPS je jedina prednost (mada prvo proverava Wifi... to će trajati...), mana - lošiji materijali u konstrukciji :dry:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Naravno ocekivani korak apple-a dodati malko, al samo malko na kasicicu,sve u cilju kako bi zapalili napaljenu masu i naterali ih da potrose jos novca (sto im nece biti ni prvi a ni poslednji put) kao inovacija ali da li je? 3G za mene predstavnja jednu veliku 0 , al dobro , kako je kome potrebno. Trenutno sam u usa, ali nisam stigao da se raspitam da li je otkljucavanje uopste moguce ili je samo malo zakomplikovano. Sto se mene tice uzimati novi 3g iphone samo zbog 3g-a je notorna glupost. Sto se tice vec gore pomenutih nedostataka u par postova, bt je zaista smor, ali pravila apple-a su pravila... a video zapis je moguc sa odgovarajucom instalacijom softwera, isto vazi i za google talk i msn. Tako da ne zaostaje puno... Sve u svemu iphone i je iphone, sve nakon njega su kopije :wink:
Zadovoljan jesam..... :D
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Vlada II, drži se ti tog tvog "starog" iPhone... :wink:
Meni je muka bilo gledati predstavljanje iPhone3G by Steve Jobs, to samo Ameri mogu da progutaju (najsmešnije je kad je samo kratko rekao - "Camera..." :lol: )
Cena na ugovor je garantovana worldwide, prodavaće se i otključan za cenu koju "odcepi" operater, valjda je na Novom Zelandu najskuplji :wacko: U Grčkoj je 500e bez ugovora ali zaključan na Vodafone. :wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Ko da 500e za iPhone 3G, treba da poseti nekog strucnog .

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

isti oni koji su davali 500 za prvi jafon .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

djolem89
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Sre, 12. Okt 2005. 11:15
Lokacija: Novi Beograd

Post od djolem89 »

jel moguce naci u americi stari iphone ? ili su svi povuceni iz prodaje ? ne kupuje mi se bas novi preko neke mreze, pa da ovde cekam da neko provali kako se otkljucava.
HTC Desire S

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Nema ga u prodaji, kupi ovde ili "negde" stari i sačekaj update na 2.0 (ako nisi GPS zavisnik, ne znam šta bi s novim još dobio, osim plastike umesto Al) :)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

n1tr0
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 158
Pridružio se: Pon, 23. Jun 2008. 10:50

Post od n1tr0 »

Jedno pitanje - iPhone 3G kupljen kod T-Mobile u Nemackoj - da li je zakljucan na samo T-Mobile ako neko zna - naravno u pitanju je iPhone uz ugovor pa pretpostavljam da jeste, ali cisto pitam u nadi da su zaboravili... :D

Odgovori