Najavljen Apple iPhone!

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Do skoro su bili dobri, ali zasto uzeti ovo kad je sonyericsson w960 bolji u svemu, osim mozda u ekranu, tako da bio je dobar kad su ga najavili, sad je smesno...
iPhone + CX300

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Pa ne znam sta reci osim da tehnologija ide dalje, i uvek ce napredovati, tako da ce uvek izlaziti noviji i noviji aparati u rokovima od 3-6 meseci moderniji, funkcionalniji od njihovih prethodnika...ali ovo je nesto specijalno...slozicete se zar ne? :oops: 8)
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

iPhone jeftiniji za 200 dolara

Apple je snizio cenu iPhone-a od 8GB za 200 dolara. Pored toga Apple je predstavio nove modele iPod-a.

Na konferenciji za štampu održanoj u sredu 5. septembra, Steve Jobs, CEO kompanije Apple, obelodanio je da će se model iPhone-a od 8GB od sada prodavati za 399 dolara umesto 599 dolara. Jobs je takođe objavio da će se drugi model iPhone-a, tj. model kapaciteta od 4GB, prestati proizvoditi.

Pored ovih novosti o iPhone-u Jobs je predstavio nove modele iPod-a. Verzije iPod classic i iPod nano su unapređene. Potpuno novi iPod model je iPod touch koji je urađen po uzoru na iPhone. Kao i iPhone ovaj iPod poseduje dominantan touch screen. Osnovna razlika između ova dva Apple proizvoda je nedostatak funkcije mobilnog telefona na iPod touch-u. Sa druge strane, iPod touch podržava Wi-Fi tehnologiju tako da je bežičan pristup internetu moguć. iPod touch dolazi u verzijama od 8GB i 16GB koje će koštati 299 odnosno 399 dolara. Najavljeno je da će ovaj model postati dostupan širom sveta u narednih nekoliko nedelja.


evo i adresa za nov ipod

http://www.apple.com/ipodtouch/
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Sta cemo sada :D posto je iphone smanjio cenu, happy christmas za nowi ipod ali me jos uvek ne privlaci...
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ako vise ne mozete da cekate, i zelite iPhone odmah sada odmah, evo resenja da imate svoj primerak :) Malo 'krcka' ali to je IPHONE!

Slika
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Bravo care. Jel možeš samo da mi pročitaš taj SMS :lol: :lol: :lol:

Evo najavili su u ovim šalabajzerskim 24 novinama da će kao ovaj touch koji je skoro isti kao iPhone, samo bez telefonskog modula, i neznatno drugačijim softverom, u slabijoj 8GB varijanti da košta oko 220 evra. Mada mislim da su samo cenu koja je u dolarima preveli u evre (prostim kursnim preračunavanjem), a opšte je poznato da su Američke cene kad proizvod stigne u Srbiju, dolarke prenesene u evre i oko 30ak% uvećane, što znači verovatno oko 350-400 evra.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

Post od mdenic85 »

Apple to launch iPhone in Europe with Britain's O2

LONDON (AFP) — Apple revealed Tuesday that Britain will become the first European nation to get the trendy new touch-screen iPhone after operator O2 won an exclusive deal with the US giant.

Apple chief Steve Jobs told a London press conference that O2, owned by Spain's Telefonica, had scooped a lucrative contract to distribute the iPhone in Britain from November 9.

The iPhone, which combines Internet, telephone and iPod-like music and video play, will cost 269 pounds (387 euros, 536 dollars) to buy in Britain.

"We talked with the main operators here but we think we have chosen the best and the most popular one," Jobs said of O2 to reporters gathered at the Apple Store in Regent Street, one of central London's most plush shopping areas.

"It wasn't an economic choice, but a cultural choice, we think they're doing a great job."

No financial details regarding the tie-up were disclosed.

The much-hyped iPhone had its worldwide launch in the United States in late June ahead of its hotly anticipated European launch, the precise details of which had been shrouded in mystery until Tuesday's announcement.

On Tuesday, Jobs declined to comment on when the eight-gigabyte iPhone would be introduced elsewhere in Europe.

"We said we planned to be in other places in Europe in Q4 (the fourth quarter of 2007) and we still plan to be," Jobs said, adding: "Today it's about (the) UK, that's all we have to say today."

O2 chief executive Matthew Key said the iPhone would work only on his company's telephone network.

The gadget would be available for purchase at British mobile phone retailer Carphone Warehouse, as well as Apple and O2 shops, he added.

"The minute I used it, I knew it was a breakthrough product," Key told reporters.

"We're about bringing great customer experiences," he added.

Apple has won strong reviews for the much-hyped iPhone but the group has declined to say when the product will be launched elsewhere.

The iPhone's British price tag of 269 pounds, the equivalent of 536 dollars, compares with the current price of 399 dollars in the United States.

"We try to be as aggressive as we can," Jobs said in reference to the British retail price.

"Price difference with the US is mostly VAT (value added tax), and a little part of it is due to the cost of doing business being higher here," he added.

Technology titan Apple was recently forced to apologise to its American customers who had bought the phone at the US launch, after slashing the price of the device by 200 dollars just a few months after it first appeared in shops.

Apple also offered a 100-dollar credit to US customers who had bought the device at the launch price of 599 dollars.

Analysts said the surprise move to slash the initial price tag could give the California-based company "a lock" on the market for smartphones.

The group sold its one millionth iPhone just 74 days after the device hit the shops in the United States on June 29, according to Apple.

O2 was bought by Telefonica in 2005 for 17.7 billion pounds. The British telecoms group currently has about 17.8 million customers in Britain.



Sada ne znam da li to vazi za sve O2 mreze u evropi... ili???

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

A ne razumem zasto su dve teme o iPhonu? To da se iPhone prodaje(tj. da krece u prodaju) u engleskoj je vec objavljeno na forumu, ali u temi ostali proizvodjaci...
iPhone + CX300

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

E pa lepo sto je krenuo u engleskoj sad ce ga biti i kod nas ko blata .
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Prica mi drug da je njegov drug kupio u Americi iphone otkljucan za sve mreze i planira da ga proda ovde,jer ima neko bilo kakvu predstavu o ceni kakva bi mogla da bude,jer ako je pristojna i to stvarno radi.... :)
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Tesko da ce da bude pristojna. locked, znaci kupljen sa ugovorom AT&T kosta tricavih 399$, na e bay moze se naci unlocked za 600 $ , + prevesti ga do evrope, i jos ako baja zeli da zaradi koji euro vise, mozda moze da ti ga ponudi za nekih 600 eura..pa ti vidi...i najverovatnije you tube, mape i slicne stvari nece raditi...

Ako slucajno naletim na neki malo jeftini otkljucani, mozda cu i da uradim tako nesto....a ko zna mozda ga i zadrzim za sebe, drzao sam ga u rukama... nemam reci...nista vise...perverzno dobro izgleda, dobar je za personal use, ali za bussines nikako, u tom slucaju treo ili qtek....
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

E hvala,videcu nesto,ovaj drug mi je pominjao malo manju cenu,ali videcemo,dolazi za neki dan,pa cu bas napisati koliko trazi.

p.s. jedva cekam da ga vidim :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Andrijano napisao:p.s jedva cekam da ga vidim
Koga druga ili iPhone? :lol: :wink:
Ala ce te da budete face ako ga sada nabavite :)
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

ma sad ce biti iPhone out to je bio fazon kad je izasao sada kad krene u Engleskoj imace ga cela Srbija
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

U ovom slucaju iphone :lol: :lol: ,salim se.Ma ja jedva cekam da vidim to,kako ljudi pricaju bas je super.On treba da ga valjda otkljuca sutra,u americi i u nedelju je ovde.Ako mi se svidi-zbog dimenzija nisam siguran- ja cu ga verovatno i uzeti.Premisljam se opasno :D

E vladoII zanim me cisto,mislim vidim ja specifikaciju nego kako lezi u ruci jer nije ogroman i tako to,ako mozes neki utisak...a meni funkcije uopste nisu bitne,sem osnovnih koje koristim,alarm,podsetnik..... :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

ja u zadnje vreme i ne koristim nista vise nego samo Alarm koji jedino cujem sa odredjenom pesmom i to samo na SE i koristim sms i pozive najvise i to je to.Jedan lik na hr forumu trazi za nov Iphone 8gb 1000 eura svezapakovano i otkljucano hehe
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Ma meni se odavno sve svelo na osnovne mogucnosti telefona-zato i imam sirocco :D .Nego kretena uvek ima 1000e ma vazi :disgust: . Ovaj stize u nedelju 4gb je treba da mi javi u subotu da li je otkljucan.Po meni,a i po jos nekim ljudima to treba da kosta oko 400-450e,jer za sve preko lepo cu kupiti n95,jer ipak ne dobija se garancija,ne mogucnost popravke pu,pu :D ,i ako sve bude ok,uzimam ga,a ako ne onda sledece godine kad se lepo pojavi i kod nas,ne zurim nigde.

p.s jel ima vibraciju?
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Lezi u ruci :wink: itekako, nije uopste veliki kao sto se cini, iznenadio sam se koliko je tanak, sto se tice vibracije to ne znam, provericu kod te ribe koja ga ima u kancelariji...voleo bih da ga cackam svaki dan , nego mi je malo trulo da joj trazim...da ne misli kako smo mi Srbi primitivci..."vidi ga ovaj , poludeo za obicnim TS telefonom, kao da prvi put vidi u zivotu" tako bi nesto mislila....a necu da pokvarim kolegijalan odnos 8)


Btw, na netu sam pronasao da iphone ima vibraciju

http://www.engadget.com/2007/07/03/ipho ... fari-ipod/


...a za praksu cemo da vidimo...mada bilo bi veeeliki minus da nema... :dry:

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Hvala,Vlada II
E evo i ja sam proverio,super.

Nego jedino me brine,kako vidim u ovom tekstu,a to je da kad se prica telefonom,a malo se priguseno cuje sagovornik,to mi se ne svidja,ali probacu ga sigurirno pre nego se odlucim :)
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

E @Adrijano ti bi vala i u jajetu pronasao dlaku.... :lol: :lol: 8) aj ne preteruj... :)
Shalim se...normalno...prvo test, pa zatim sve ostalo...ne samo u odabiru cell phone, tako to ide i za odabir prave devojke 8) i pravog automobila...prave odece... :wink: prvo provozaj pa tek ako ti se dopadne onda kupi ... :roll:

Odgovori