iPhone 4

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: iPhone 4

Post od skar »

Jok..:/ cekam apple support opet sam ih smarao,inace uradio sam bajpas icloud pocetnog ekranq cisto da ne gledam ono "hola"

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 4

Post od Azimuth »

Kako si uradio taj bajpas početnog ekrana? Ajd ako ti nije problem pokušaj ono sa linka što je miodrage ostavio. Mislim, ako ne postoji mogućnost da naradiš nešto što ne bi mogao da ispraviš.

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: iPhone 4

Post od skar »

Postoji mogucnost jer cim odradim restore,vrati me na icloud,ne mozes pobeci,bypas sam odradio preko neke sh jar aplokacije,ako te zanima javni na pp..sad jos da izadje jb na 7.1 pa imam najjacu navigaciju sa wifi i kamerom :-)

veljkko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pet, 14. Feb 2014. 17:58
:: Samsung galaxy s 3
:: iphone 4s

Re: iPhone 4

Post od veljkko »

Pozdrav drugari! Imam jednu dilemu,da li kupiti i4 ili 4s iako je razlika u ceni pa i 100 evra,ima li bitne razlike u softveru,kameri... Ako moze neko da mi napise detaljno poredjenje. Hvala unapred :) :) :)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 4

Post od iLuka »

Razlika izmedju 4 i 4s je mozda najveca od svih nodela koji su izlazili do sad. Mnogo brze radi 4s, ima bolju kameru, baterije su skoro iste, tu je mala razlika ali ipak je 4 vec zastareo u odnosu na 7.1 iOS koji je trenutno aktuelan. Razlika u ceni je oko 60e za nov.

McSkiltron
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Uto, 16. Jul 2013. 12:44
:: Galaxy S7 g930f
:: Huawei medpad T1 8.0

Re: iPhone 4

Post od McSkiltron »

Pozdrav ljudi, da li je neko uradio update na 7.1.1. Da vidim iskustva, da li da radim ili ne
- "Za svako resenje postoji problem!" True story

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

iPhone 4

Post od Baraba »

Radi. Svi kažu da radi odlično na 4.

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: iPhone 4

Post od novak »

Uradio sam ja. Radi normalno, kao i prethodni update. Neko produzenje po pitanju trajanja baterije ja nisam primjetio.

McSkiltron
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Uto, 16. Jul 2013. 12:44
:: Galaxy S7 g930f
:: Huawei medpad T1 8.0

Re: iPhone 4

Post od McSkiltron »

To ja mislim da vazi samo za iphone 5 da na njemu vazi to poboljsanje za bateriju.a mene samo zanima da li se sad ima neka poboljsanja sto se tice brzine tel.
- "Za svako resenje postoji problem!" True story

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: iPhone 4

Post od novak »

Koja ti je verzija sada? Ja kad sam presao sa 6 na 7 je bio strasno spor. Prelaskom na 7.1 se poprilicno popravio. Nekih vecih promjena sa ovim najnovijim nisam primjetio. Meni je najvise smetala sporost prilikom ulaska u settings i u safari. Sad mi je podnosljivo

McSkiltron
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Uto, 16. Jul 2013. 12:44
:: Galaxy S7 g930f
:: Huawei medpad T1 8.0

Re: iPhone 4

Post od McSkiltron »

Nista toliko bitno od prelaska sa 7.1 na 7.1.1 meni isto kao i pre, ali jedna dobra stvar, samo ip4 ima mogucnost jailbreak i to samo na 7.1.1 nasao sam tutorial na youtube pa cu za koji dan probati.
- "Za svako resenje postoji problem!" True story

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: iPhone 4

Post od antec »

Sta sve treba da se ugasi da se ne bi napravio astronomski racun na letovanju? Nije moj telefon i trenutno nije kod mene pa ako moze sto detaljnije bio bih zahvalan. Voleo bih da bude dostupan i da je u mogucnosti da koristi whatsapp/viber ukoliko se naidje na wifi. I jos jedno pitanje mozda ne toliko vezano za sam ip4, da li se naplacuje provera stanja na mts-u ukoliko se proverava iz inostranstva?

Hvala unapred ljudi, ne bih da eksperimentisem :)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 4

Post od iLuka »

za mts ne znam nista a za racun, koristi samo wifi, ugasi cellular connection i to je to... naravno ako pricamo samo o netu... i pozivi i sms-ovi u romingu prave racun, naravno...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 4

Post od Azimuth »

Čini mi se da je neko napisao da se i provera stanja naplaćuje iz rominga.
A zašto bi uopšte proveravao stanje tih nekoliko dana? Otprilike možeš da pretpostaviš koliko si probušio pretplatu.

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 4

Post od mb011 »

Provera stanja preko USSD koda se NE naplaćuje, naplaćuje se samo ako je provera preko sms-a ili pozivom na neki broj. Bio sam u grčkoj, proveravao stanje nekoliko puta, i ništa nije naplaćeno. Napominjem da ovo važi za telenor mrežu, ali verujem da je to opšte pravilo.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iPhone 4

Post od miodrage »

Takodje vazi i za mt:s mrezu. Vip posto nema USSD proveru, naplacuje istu. ALI sve to moze da se zaobidje ako postoji WiFi pristup - http://www.vipmbile.rs/onlineracun - i na taj nacin se uradi provera. Znaci alternative za dz uvek postoje :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: iPhone 4

Post od antec »

Azimuth, ma nije moj telefon, lako bi se snasao da jeste. Drugarica pali pa je bombardujem informacijama kako da ne napravi racun :)

Hvala vam ljudovi

5ar
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Sub, 16. Nov 2013. 01:39
:: Huawei Mate 10 Pro

Re: iPhone 4

Post od 5ar »

Ko pobedjuje u borbi četvorke, Galaxy S3 mini i Galaxy S2?

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: iPhone 4

Post od antec »

Ja sam skoro svakog dana u dodiru sa s2 i četvrtkom. Za kucanje poruka, mejlova, i uopšteno rad sa dokumentima s2 je zgodniji zbog većeg ekrana. To se isto odnosi na prebacivanje raznoraznih čudesa sa kompa i obrnuto, zbog mass storage-a i operativnog sistema. E sad, četvorka briljira u multimedijalnim stvarima bar što se kamere i zvuka tiče. Zvuka pogotovo, tu jednostavno s2 ne može da prismrdi, kako kod slušanja muzike tako i kod razgovora. Mnogo glasnije, mnogo čistije. I retko kad zakoči, što se ponekad (retko) desi kod s2. Ja lično ne mogu da svarim ograničenja iosa ali to je druga priča. Samo ako se odlučiš za četvorku nikako ne uzimaj telefon ako ima ios 8 verziju. Jednostavno je preteška za taj telefon, 7 je ok. Toliko od mene, nadam se da sam pomogao.

ilija98
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 235
Pridružio se: Sre, 28. Avg 2013. 19:36
:: LG Spirit
:: E72, 5800

Re: iPhone 4

Post od ilija98 »

Ispravite me ako gresim, ali iPhone 4 nije dobio update na iOS 8, koliko ja znam 4s je dobio..

Odgovori