iPhone 6s

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
cupcake
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 95
Pridružio se: Ned, 09. Feb 2014. 10:23
:: Iphone 6s
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 6s

Post od cupcake »

Koliko vam traje baterija na 6s? Meni jedva izdrzi 4 sata koriscenja, punim ga dva puta dnevno. Proveravala sam i ne podleze serijski broj zameni baterije. Imam telefon mesec dana, i zezala sam se pre jedno dve nedelje sa beta ios 11, medjutim kad sam vratila na 10.3.3. baterija je bila znatno losija nego pre.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

Telefon ti je nov mesec dana?


Sent from my iPhone using Tapatalk

cupcake
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 95
Pridružio se: Ned, 09. Feb 2014. 10:23
:: Iphone 6s
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 6s

Post od cupcake »

Ne, kupila sam polovan, star 6 meseci.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

Mene je zezalo na beti iOS 10 i to zesce pa sam radio restore...


Sent from my iPhone using Tapatalk

blackwhite
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2013. 16:26
:: Apple Iphone XS
:: Apple Iphone 6s

Re: iPhone 6s

Post od blackwhite »

Jedna stvar koja me uzasno nervira na ip..iskljucim zvono na onaj ,,prekidac sa leve strane,, i sad noc,legnem u krevet udjem na jutjub i pustim nesto i on mi pusti sa sve tonom! Jel ima neka fora da kad iskljucim zvuk da zvuk bude iskljucen sta god da radim??

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

To sa strane je za notifikacije a u samim aplikacijama moras rucno da smanjis... za youtube npr. je posebno...


Sent from my iPhone using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6s

Post od dachakragujevac80 »

Jel bese ima ovaj tel onaj 3D touch ili kako se vec zove? U zavisnosti od pritiska na neku ikonicu da mi izbaci onaj oblacic sa nekim precicama ili sta vec? I ako ima kako to da aktiviram? [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: iPhone 6s

Post od filip11314 »

Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6s

Post od dachakragujevac80 »

To je ok,al ja ne znam kako da aktiviram to,tj kako god da pritisnem ikonicu ili udjem u aplikaciju ili aktiviram mogucnost da ih pomerim ili brisem,nikako da mi se pojave one opcije


Sent from my iPhone using Tapatalk

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: iPhone 6s

Post od filip11314 »

Samo jače pritisneš ekran. Na držiš prst, samo jače pritisneš ikonicu.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6s

Post od dachakragujevac80 »

Aaaaa,taj rad hahahahaha sad sam uspeo! Hvala ti

EDIT:


Skoro da sam zaboravio koliko je fabricka tastatura bolja od samsungove po pitanju preciznosti,iako je solidno manja.



Sent from my iPhone using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 6s

Post od znemanja »

dachakragujevac80 napisao:Skoro da sam zaboravio koliko je fabricka tastatura bolja od samsungove po pitanju preciznosti,iako je solidno manja.
Jeste, ne znam ni ja kako je to moguće, ali sa tastaturom na iPhone-u manje grešim pri kucanju nego sa Samsungovom tastaturom.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iPhone 6s

Post od miodrage »

To jeste, cak jos na iPhone4 mi je i dalje bolja i preciznija tastatura nego na bilo kojem Win telefonu koji sam uzeo u rzku.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: iPhone 6s

Post od novak »

Ja bih se usudio reci da je tastatura na iP4 najpreciznija iP tastatura:)


Sent from my iPhone using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6s

Post od dachakragujevac80 »

Jeste,al za decje ruke! [emoji16] Salu na stranu,ali stvarno su sve Ip tastature savrseno precizne.


Sent from my iPhone using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6s

Post od dachakragujevac80 »

Evo da uradim kratku recenziju,tj. vise poredjenje ovog (pa i drugih Iphone telefona) sa vodecim android uredjajima,u ovom slucaju s7e koji sam imao pre njega.
Jedno je sigurno,koji god brend da izaberete necete da pogresite. Cak i prelazak sa ios-a na android i obratno ,ne zahteva neko posebno privikavanje. Ja sam ionako imao pregrst ikonica na glavnom ekranu,tako da mi Iphone-ov interface nije ni malo smetao. Dodati su i vidzeti,doduse samo na krajnje levom ekranu,tako da i sa te strane nema nekog posebnog navikavanja. Sto se tice ekrana,jeste da s7e ima duplo vise pixsela,ali iphoneov stvarno deluje odlicno gledajuci ga iz svakog ugla,plus na ekranu od 4,7 inca taj nedostatak rezolucije se uopste ne primecuje. Oba modela su veoma brza ispeglana i to sve ide kao podmazano. Pa cak i baterija nista duze meni nije trajala na samsungu,mozda sat,dva duze,ali i to je relativna stvar,sve zavisi od koriscenja tog dana. Ono sto me je posebno zadivilo na ajfonu,a o tome (iskreno) Samsung moze samo da sanja je preciznost njegove fabricke tastature. Iako je duplo manja,neverovatno je precizna. Samsungova je,sto se toga tice,blagi uzas,pa cak i Gbard i Swiftkey ne mogu da nadomeste taj nedostatak. Drugo zvuk u slusalicama,za klasu bolji. Ne znam kakve su ove sto idu uz s8 i note,ali ove na 6s su fantasticne. Mana je sto ios ne mozete nesto posebno menjati,takav je kakav je,ali kako sam ja znao da promenim i po 5 tema na s7e na dan,i dva,tri pokretaca,mozda je i bolje ovako. Mana je i nedostatak brzog punjenja,mada ni ovo nije bas sporo,i mana je itunes i nemogucnost drugacijeg prebacivanja pesama sa kompanu tel. U principu ja cu se opet vratiti (tamo za nekoliko meseci) na Samsung,a onda opet na Iphone i tako u krug. Jednostavno na trzistu (moje misljenje) nema boljih! [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Vosano
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 02. Dec 2017. 20:33
:: Iphone 6s
:: sony xz

Re: iPhone 6s

Post od Vosano »

Telefon sam juce uzeo i ono sto mi smeta je izuzetno sporo punjenje baterije.Treba mu vise od dva sata da ga napuni.Jel to normalno?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

Trebo bi da puni ALI od 0-100 za oko 2:30h... to nije sporo, naprotiv. Kazem ALI jer nikad, osim nocu, ne moras da ga punis do 100%, cak apple to i savetuje, nego samo toliko da izgura do spavanja...
Takodje imas i ovo -

http://www.istyle.eu/rs/program-zamene-baterija

blackwhite
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2013. 16:26
:: Apple Iphone XS
:: Apple Iphone 6s

Re: iPhone 6s

Post od blackwhite »

Jedno pitanje..vidim ove stare video snimke u telefonu nece da mi otvori ako nemam internet,vrri mi samo onako..sto pretpostavljam da ih je smestio na icloud...e sad mene to nervira,recimo ja nemam internet negde tamo i ne mogu da pokazem neki video klip nekom tamo?!? Jel tako? To je jako glupo ..kako je to otislo na icloud tako ,jel sam ja to nesto prebacio ili kako?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

iPhone 6s

Post od iLuka »

Postoje opcije sa se koristi icloud ili da se ne koristi. Drugo, gde god da stoje - trebalo bi da ih otvara normalno, ne znam zasto nece. Ako ih je digao na cloud i dalje ih imas i u galeriji osim ako ne pricas za nju? [emoji848]

Slika


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odgovori