Zaštitne maske za iPhone

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Zaštitne maske za iPhone

Post od гари »

Pozdrav društvo. Reko da vas pitam, koje brendove biste vi preporučili kad su u pitanju zaštitne maske za iPhone? U mom slučaju, konkretno za iPhone SE.

Kakve su recimo Ringke maske? Jel neko nešto zna, ili ima neka iskustva?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Zaštitne maske za iPhone

Post od Azimuth »

Evo i ja gledam bas, pa cu da uzmem nesto sad kad krenu popusti.
Nillkin ima dobre maskice, budzet friendly su.
Spigen isto ima dosta dobre maskice, tu su negde po cenama na ebay-u.
Speck ima fantasticne maske koje su osetno skuplje ali su zato barem 3 klase iznad gore pomenutih.
Apple ima dobre, pogotovu kozne, ali su one vise tu zbog ogrebotina nego zbog padova, modni su detalj prevashodno.
Baseus isto ima jeftine maske. Vidim da ih hvale, ali su za moj ukus kriminalno lose ili barem tih par koje sam probao u prodavnici.
Teracell je nekada imao dobrih, kvalitetnih, maskica ali ne znam kako stoje danas.


Sve u svemu, svega ima i za svaciji dzep. Treba prosto odluciti da li ti je do protekcije tj da sacuvas telefon ili je tu cisto da se ne ogrebe kad ga stavljas na astal.
Moje misljenje je da vredi uloziti u kvalitetnu zastitu koja ce sacuvati telefon, ali nikako po cenu toga da ti bude problem da koristis telefon zbog iste ili da ti je telefon gadan.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Zaštitne maske za iPhone

Post od гари »

Jeste, baš tako i ja mislim. Kad se uzme dobar telefon, glupavo mi je onda na maski štedeti, pa da se uzima jedna od onih maski za 400 dinara recimo, ili neka koja ti se ne sviđa.

Njoj je telefon lep, pa bi joj bila šteta da stavlja neku šarenu neprovidnu masku, ili neku masku na preklop. Radije bi neku providnu, ili providnu u boji, a i da pruža zaštitu. Tu se meni recimo ne sviđaju one slim maske recimo koje ni delić milimetra ne idu ispred ekrana. No što se tih providnih maski tiče, one umeju da požute, i to baš gadno izgleda, pa je to dodatna motivacija da se ipak uzme dovoljno kvalitetna maska.

Hvala za predloge! A za Teracell, imam dve providne njihove za Lumiju 532, i obe su požutele. Ne mnogo, ali na belim leđima se baš vidi, tako da bih radije iskušao sreću sa njima opet. Baciću pogled na Nillkin, Spigen i Speck. :)

Sent from mTalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Zaštitne maske za iPhone

Post od Evindzer »

Gari, svejedno koju će izabrati, važno je da se vidi jabuka na poleđini. :D
Pomenute kožne su odlične, izgledaju izuzetno, moj brat od strica i njegova žena ih koriste, on braon, a ona crnu, i vrlo lepo štite u svakodnevnim situacijama, a pritom izgledaju skupoceno i elegantno.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Zaštitne maske za iPhone

Post od Batak »

Ako vec hoces da se vidi telefon uzmi Nillkin Nature. Mnogo ce teze da pozuti od ovih klasicnih i dosta je kvalitetnija (ne deformise se).

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Zaštitne maske za iPhone

Post od гари »

Evindzer napisao:Gari, svejedno koju će izabrati, važno je da se vidi jabuka na poleđini. :D
Zakasneli odgovor. Pa da, da se vidi jabuka, i po mogućstvu u prirodnoj veličini. :D

Hvala za predlog, Batak! Pogledaću, deluje kao nešto što bi joj se dopalo. Sad ima jednu providnu, a istovremeno je naručena i jedna providna rozikasta, ali ta druga nije dobro pasovala pa smo dobili novac nazad. Tako da rozikasta nedostaje. :)

Našao, generalno imaju braon, providnu, rozu, plavu i sivu. Samo što sad na svom sajtu imaju samo providnu i sivu. :/

Sent from mTalk

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Zaštitne maske za iPhone

Post od novak »

Samo nemoj koznu. Toliko je nepostojana, za 2-3 mjeseca nista od pocetne boje. Osim ako je crna:)


Sent from my iPhone using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Zaštitne maske za iPhone

Post od гари »

Neće ona kožnu, pre je za neke silikonske varijante.

Sent from mTalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Zaštitne maske za iPhone

Post od Batak »

Javni koja ti se svidja, mozda mozemo da zavrsimo nesto povoljnije.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

svd
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sre, 03. Feb 2016. 18:14
:: sony z1

Re: Zaštitne maske za iPhone

Post od svd »

jel se isplati uzimati original koznu masku za iphone se,dugorocno,u smislu da se ne pocepa ili pokida? I jel ima original maskica u silikonskoj varijanti, i gde? :)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Zaštitne maske za iPhone

Post od znemanja »

Da, po meni se isplati investirati u orginal opremu.

Sent from my Samsung Galaxy S9 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: Zaštitne maske za iPhone

Post od novak »

Pisao sam vec da sam koristio kozni crvenu za iP SE. Nije se pohabala, ali je promijenila boju. Ako ti je vec do kozne, onda crna ili bez.
Originalna oprema ti je u iStyle


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odgovori