Nokia N73

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
krstin
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 85
Pridružio se: Sre, 18. Jul 2007. 21:48
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od krstin »

Za neko ko ima n73, i ja sam imao isti problem sa telefonom, to je do baterije, moraces da je menjas....

neko ko ima n73
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Pet, 24. Avg 2007. 17:54

Post od neko ko ima n73 »

Do baterije!?!? Kakve veze baterija ima...smorio sam se, telefon star 2.5 meseca :smutny: . Sigurno je baterija u pitanju?? Na koju foru?

LW_N73
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 02. Jul 2007. 11:55

Post od LW_N73 »

sta se tacno brise master resetom?
hoce mi ostati poruke i kontakti? (na mem telefona su)
i, jel mogu poruke da kopiram sa mem telefona na karticu pa da vratim?

AdaM_N73ME
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 24. Sep 2007. 22:48

Post od AdaM_N73ME »

Ljudi pomagajte hocu da pocupam kosu sa glave...Skoro sam promenio masku na telefonu (N73ME) i desava mi se da mi se izgubi domet...ja onda udjem u Offline pa ga vratim u General onda se vrati domet...Napominjem da mi nije ispadao na pod i da mi se sem tog baga nista cudno ne desava...Pomagajte molim vas...

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

LW_N73, master resetom se telefon vraca na fabricki podeseno(znaci sve sto si ti ubacivao se brise). mozes da prekopiras poruke i imenik ne memorijsku tako sto ces uraditi backup na memorijsku.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

ja imam problem da fonom.. pise da mi je popunjena phone memorija i tamo gde se gleda koliko je popunjeno memorije pise da je zauzeto 44 mb, slike, klipovi,muzika 0kb i ostalo nesto smesno tipa 100kb.. od programa imam instalirana 2 programa (screen shot i guardian).. stalno me opominje da mi je memorija skoro puna i nije hteo da mi otvori 3 poruke koje sam procitao brisuci foldere na phone memoriji.. format?
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

gallee, i meni se to desavalo na n71, format je bio jedino resenje, uradi master reset i trebalo bi da valja.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

dirt
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 25. Sep 2007. 04:43
Lokacija: Doboj

Post od dirt »

Pozdrav svima!!
Kupio bi ovaj fon N73ME,gdje na prednjoj maski pise TIM UMTS.
Pitam vas dok jos nisam do pare dali da kupim ili da trazim bez ikakvog natpisa na prednjoj maski od neke mreze.

AdaM_N73ME
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 24. Sep 2007. 22:48

Post od AdaM_N73ME »

Ljubazno sam vas zamolio da mi pomognete a vi se pravite ludi, ako niko ne zna ona mi bolje recite da trazim pomoc negde drugde.

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

dirt, u Srbiji nemozes naci n73me a da na njoj nepise TIM.
Mozes naci al ce to da kosta.
Zato uzmi n73me sa Tim mreze, sve ce ti normalno raditi, ubacis najnoviju verziju FW-a i opusteno.
Kolko para ces dati za njega?
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

AdaM_N73ME, "vi se pravite ludi" čemu takav rečnik?
Verujem da te nervira tvoj problem ali ako niko ne odgovara znači da ne zna ili da još nije pročitao takav koji zna!
Ne mogu ljudi visiti na forumu da bi ti bio uslužen za 5 sati :dry:
Ako ne možeš da čekaš ti slobodno: " trazim pomoc negde drugde"
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

dirt
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 25. Sep 2007. 04:43
Lokacija: Doboj

Post od dirt »

Kljun, djem polovan Smsung D600 i 100 Eur za polovan N73me sa tim mrezom i naravno sa ful pakovanjem,dok ja dajem uz samsung samo punjac.
Jel malo previse da se jos nagodim,sta kazes...

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

dirt, samsung d600 se po oglasima krece oko 80-100 evra u zavisnosti od stanja i paketa.
da kazemo da tvoj vredi 90 evra +100 evra koje dajes je 190 za polovnu n73me.
a nokia n73me se po oglasima krece od 180-220 evra u zavisnosti od stanja i dodatne opreme.
Po ovoj racunici d600+100evra=nokian73me je po meni sasvim dobro.
Probaj da spustis na d600+90evra pa sta bude,a ako nece ti mu daj 100evra i gotovo.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Jeja8
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 20. Maj 2007. 20:47
Lokacija: BG

Post od Jeja8 »

kljun Aj samo samo mireci gde ima N 73 Me za 180 E pa da ih pokupujem. To uopste nije OK cena!!! Sta ja da ti kazem koja imam orig taj fon sa 2GB koji sam platila 390E ?????

nseries
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 03:59

Post od nseries »

Jeja8, potpuno si u pravu da to nije ok cena kad nov obican n73 kosta 260 eura a music je 285 sto znaci da polovan music ne vredi manje od 235 i to ovi neoriginalni tj. napakovani i kljun, to sto ti predlazes dirtu jeste dobro po njega ali ja evo gledam oglase skoro svaki dan i nisam video da neko nudi music za 180-190 eura,mislim realno govoreci telefon vredi minimum gore pomenutu cifru
Nokia N73 ME+2GB MiniSD Kingston+AD-49+Hama CS-408 Headphones

zeha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 28. Maj 2006. 23:56

Post od zeha »

Pozdrav svima! Imam N73 kupljen u Telenoru. Da li mogu da apdejtujem softver sa Nokijinog sajta bez da ostetim fon i kako? Imam verziju 2.bla bla... a vidim vec izasla 4.bla bla... :) Unapred hvala

nseries
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 03:59

Post od nseries »

zeha, mozes a kako ces to da odradis procitaj ovde viewtopic.php?t=7010 i snaci ces se :wink:
Nokia N73 ME+2GB MiniSD Kingston+AD-49+Hama CS-408 Headphones

LW_N73
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 02. Jul 2007. 11:55

Post od LW_N73 »

koja je najnovija verzija softvera za Music E?
jel izasla 4. , ili to samo za obicnu?
i, posto sam uradio master reset, on mi u app. manager vrati programe koje sam imao instalirane, ali nece ponovo da ih instalira! sta da radim?
jel mogu nekako da uradim back-up samo poruka i imenika, a ne cele mem telefona?

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Jeja8, nseries, nemam razlog zasto bih vas lagao, cene polovnih telefona sam gledao na ovom sajtu/odsek mali oglasi. ako neverujete pogledajte pa se sami uverite.
http://www.mobilnisvet.com/mobilni-malioglasi evo sad sam nasao n73 za 190 evra full pakovanje + memorijska od 512.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

zna se sta je full pakovanje za n73me i sta se dobija sa TIM-ovom verzijom, razlika je nebo i zemlja. ako hoces posebno da pokupujes sve to sto je u pakovanju, a svakako ce ti trebati jer kupujes muzicki fon, proci ces mnogo skuplje. ja sam je pre pola godine plati 390e u fullu i posto planiram da uzmem n95 8gb, mislio sam da je prodam, ali nema sanse da dam za tako male pare kad pola ljudi ne ceni sta sve sa telefonom dolazi, tako da cu je koristiti kao sporedan fon..
::luv phonez::

Odgovori