Prebacivanje imenika sa 6680 na 6300

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
aleck
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 17:50

Prebacivanje imenika sa 6680 na 6300

Post od aleck »

Kako ovo uraditi?

Kakav je imenik na 6630, koliko podataka može po imenu da stavi? 6680 ima gomilu polja, maltene sve što postoji u Outlooku, može slobodno da se menja ime svakog polja itd.

Da li 6300 ima tako nešto ili da se ne zanosim tim telefonom.

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

aleck mozes to da uradis preko nokia Pc Suite, uradis Backup sa 6680 na komp i onda to vratis na 6300.
Ako ti se svidja telefon onda ga uzmi, ali uz taj model ne dobijas symbian(sto imas na 6680) tako da si za mnoga prosirenja sto se tice sofwera uskracen.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

aleck
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 17:50

Post od aleck »

Ja sam uzeo 6680 zbog sjajnog imenika :)

Meni na telefonu ne treba ni kamera, ni music player - samo brz interfejs, veoma fleksibilan imenik, notes, kalendar i SMS. Mnogo mi znači ako za neke ljude mogu da upiše po 3-4 telefona, web adresu, fizičku adresu itd.

Sa 6680 aplikacijama sam se igrao pomalo u početku, povremeno nešto i surfovao, ali na kraju 90% koristio imenik, 7-8% SMS i ostatak sve ostalo.

6630 sa takvim imenikom i tom malom težinom mi deluje idealno.

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

aleck pa koji ti telefon hoces da kupis? jel 6300 ili 6630, tema ti se zove "Prebacivanje imenika sa 6680 na 6300" iz ovoga sam ustanovio da hoces da uzmes 6300, ali sad si napisao
6630 sa takvim imenikom i tom malom težinom mi deluje idealno.
a iz ovoga se vidi da hoces da uzmes 6630, a to ti je sa konja na magarca.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

aleck
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 17:50

Post od aleck »

Ah, greška, 6300 pikiram. :oops:

Imam 6680 već skoro 2 godine, pa mi prsti sami idu kada kucaju ove Nokiine modele. Večeras gledao, nema u Merkatoru, a ba sam hteo da probam da se igram sa imenikom.

Moraću se strpeti do ponedeljka.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Imenik je odlican mogu ti reci. Kupio sam caletu 6300, pa sam se igrao malo vishe, i sto se toga tiche stvarno je odlicno uradjen, jer mozes da upises i 5-6 brojeva telefona, i jos gomilu podataka da ubacis. Interfejs je brz, ekran je odlican (jedan od najboljih koje sam ikada video), telefon odlicno lezi u ruci, a jedina zamerka koju imam je da takav fon nema OS. I da, poklopac baterije se tesko skida.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

miodrage pa bolje da se poklopac tesko skida nego da ide lako, jer bi onda disao i imao prostora i mozda bi se nekad sam skinuo. to je dobro sto se tesko skida, posto ti jednom ubacis SIM u njega i nevadis je vise. jedino je problem ako ti fon zabaguje pa moras da vadis bateriju.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Ima program zenithcore.zcontact.sender. v1.05.s60.symbianos, pa ako oces probaj .
6630

aleck
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 17:50

Post od aleck »

Kupio 6300, jako dobar telefon.

Prebacio sam imenik preko PC Suitea, sve prošlo ok. Međutim, sada imam problem da pojedine stavke iz imenika promenim. Kada uraidm i hoću da memorišem, ispiše mi "Operacija nije uspela" i cvrc.

Ima li neko ideju?

Edit:
Neće ni na srpskom ni na engleskom.

Zanimljivo, neke stvari u imeniku hoće da snimi kada se izmene, a neke neće. Moraću da istražujem šta je to različito kod ovih što neće.

Odgovori