Nokia N73

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
SpawN
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 16. Jan 2007. 23:39

Post od SpawN »

da li neko moze da mi pomogne,imam problem sa telom i ubacio sam zadnji softver sad u nadi da cu to promjenit ali nista!
problem je u tome sto koji god program ili temu ocu da stavim u tel kaze mi kao certificate expired!!!
nemam pojma sta da radim ako neko moze neka mi kaze kako to da promjenim!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

SpawN resenje za tvoj problem je veoma jednostavno, stavi u podesavanjima za sat 2006 godinu i onda instaliraj, i kasnije vrati vreme na 2007, bilo je o tome reci.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

SpawN
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 16. Jan 2007. 23:39

Post od SpawN »

e puno ti hvala is3povo sam se da mi je neki problem sa doftverom!dobro je da radi ovo jer nisam mogo nekoliko programa da instaliram!

Montenegrino
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Pet, 19. Okt 2007. 19:19

Post od Montenegrino »

imam problem...na n73 mi se gasi svijetlo na tastaturu a na display ima svijetla...ocu li nosit smece u servis ili ne...odjednom mi nestane..pa se vrati kad otvorim kameru(ponekad) ili moram da ga restartujem..ako ynate napisite...pozz svima

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Montenegrino, n73 ima senzor za osvetljenje (da bi stedeo bateriju),pa kad je dan on ne pali svetlo tastature,dok kada je mrak on ga pali....
D500&E71

yamaha-tzr50
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 07:09

Post od yamaha-tzr50 »

pozdrav za sve forumase!Imam jednu dilemu,drugar mi nudi miniSD od 4gb pa me zanima dali ce telefon da zapucava(n73me) trenutno imam od 2gb i radi ok ali mi ponestaje prostora :wink:

nseries
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 03:59

Post od nseries »

yamaha-tzr50, koliko ja znam kartice od 4gb jos nisu testirane na n73,ali s obzirom da sa 2gb ne koci bar meni ni malo,mozda nece ni sa 4gb,uzmi na probu pa vidi :wink:
Nokia N73 ME+2GB MiniSD Kingston+AD-49+Hama CS-408 Headphones

mrk@
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 22:30

Post od mrk@ »

Da li ko zna da mi kaze kao da pri kupovini fona znam dal je skinut sa mreze. Tachnije rech je o n73

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

jedino da pogledas masku,uglavnom imaju oznaku.. to ti je onakko "odokativno"... inace po temama,programima,itd...
Nokia E71... Elegant, but deadly

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

mrk@, skoro svaki je skinut sa mreze i to mu nista ne znaci i sasvim normalno radi kao i originaali koi su 100 evra skuplji.. skinuti sa mreze imaju samo mozda nalepnicu na masci i mozda koju ikonicu vise..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

pixica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 17. Mar 2007. 10:35

Post od pixica »

gospodo imam jedan problem. radi se o tome da kad prikljucim fon preko kabla na usb on mi da poruku da memorisku karticu koristi druga aplikacija. kad ubacim drugu karticu normalno radi tj odlazi u rezim usb mass storage. sta ciniti?fon je n73 i da da kazem samo da mi je to radilo sve do evo dana danasnjeg. hvala

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

velika je mogucnost da ti je namesteno da ti poruke stizu na memorijsku..
po ti idi u message, settings, other i tamo lepo namestis da ti stizu na phone memoriju i sve ce biti ok..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Buddy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Ned, 12. Avg 2007. 18:44

Post od Buddy »

Ne bi trebalo da je zbog poruka,verovatno je zbog teme koju koristis ako je sa kartice,ili neka druga aplikacija koju koristis...pokusaj da prebacis na fab. temu i da pogasis aktivne prg,trebalo bi da radi

pixica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 17. Mar 2007. 10:35

Post od pixica »

za gallee i buddy:
hvala na odgovoru. problem je bio u key lockeru kad sam njega deaktivirao sve je poslo na bolje. jos jednom hvala

take it easy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 08. Jun 2007. 19:59

Post od take it easy »

Pozz svima! Imam N73 Me i mogu da kazem super tel. je. Samo imam jedan problem kad udjem negde u meni (npr. thems) posle pritisnem crveni taster i posle toga drzim taj meni taster samo stand by i music pleyer imam (a nema tahj thems). Sta moze da bude problem? hvala
There's a thing in my pocket but it's not one thing it's many. N 73 ME & 2GB

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

take it easy, od OS-a 9.1 je uvedeno takvo pravilo i to je normalno, nije problem u pitanju. Aplikaciju bacaš u pozadinu pritiskom na Menu taster dva puta.

pixica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 17. Mar 2007. 10:35

Post od pixica »

take it easy
mislim da tu nema nikakvog problema. to je slucaj i kod mene a verujem i drugim. bez brige uzivaj.

take it easy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 08. Jun 2007. 19:59

Post od take it easy »

huhh hvala na brz odg. yupeee onda nista problem!!! yeee jos jednom hvala :lol:

markog
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 204
Pridružio se: Sub, 18. Mar 2006. 18:45

Post od markog »

da li neko moze da mi preporuci slusalice za n73?
da li postoji neki konventer za doticni da se mogu staviti slusalice sa kompa?

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

markog nepostoji nikakav konverter preko kojeg bi se prikacile slusalice sa kompa(sigurno mislis na one slusalice od 3.5mm), to se nezove konverter nego adapter. pogledaj ovu sliku, mozda ti se to svidi:
http://www.telecomwereld.nl/pic/news/547/hs20.jpg
inace ovaj adapter se zove Nokia HS-20.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Odgovori