Nokia N73

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

o;enr, treba ti bilo koji file explorer (FExplore, X-plore, Active File, Y-browser), zatim ćeš pomoću njega na kartici (E: disk) kreirati folder "Temp" i u njemu recimo "Images" i "Videos", pa lepo prebaciš sve što hoćeš i miran si. :wink: To je po meni najzgodnije rešenje bez potrebe za raznim programima za sakrivanje i zaštitu.

_Aleksandar_, hoće to da se dešava kada konektor koji ulazi u telefon gubi kontakt. Promrdaj ga malo i vidi da li će se nešto desiti. Moguće da je i softverski problem u pitanju, reset ili format bi ga verovatno sredili, a što reče Kljun, ako već nemaš poslednju verziju firmvera svakako bi mogao da razmatraš i opciju flešovanja.

Milijas
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 05:57

Post od Milijas »

Da li neko zna gde rade zemenu joysticka i po kojoj ceni.hitno mi je.da li je neko mozda kupo ovaj telefon preko MTS-a?

Isko
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Ned, 26. Mar 2006. 10:00

Post od Isko »

imam proble.makao sam memorisku karticu iz mobilnoga a na njoj su mi bile teme i aplikacije.Sada kada sam vratio karticu nema ni tema ni aplikacija.A i kada instaliram temu preko PC ona se ne pojavljuje u fonu.Sta da radim???

_Aleksandar_
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 20:47

Post od _Aleksandar_ »

kljun, miskoni, hvala vam na savetima, nesto cu probati da napravim.
Nisam siguran da li su mi slusalice koje imam orginal za N73, ima li neki link gdje mogu videti kako izgledaju orginal slusalice za N73?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Milijas, zamenu dzoistika mozes uraditi kod generalnog zastupnika nokie za srbiju alpha copy i mobis electronics
_Aleksandar_, evo
Slika
:wink:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

Ocu da kupim nokiju n73 e sada posto nemam para za orginal i ocu da kupim skinut sa mreze u cemu je razlika izmedju vodafono i tim mreze?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

markosvaba, ono sto ja konkretno znam kao razliku izmedju vodafone i tim softvera je u tome sto vodafon ne dozvoljava da se mp3 melodija stavi kao ringtone.I vodafone i tim imaju u telefonu neka svoja obelezja kao sto su podesavanja konekcije,teme i slicno.Ali i ako ga kupis uvek mozes da ga flashujes :wink:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

E ovako sada imam sledeci problem.Kada kupim fon i ocu da ga flesujem jel cu moci to da uradim preko usb-a tj da update software?

Sta ce mi biti potrebno jel cu moci da ostetim fon itd
Jel ako mi se prekone update jel cu moci da koristim fon ili ne a da ne nastavljam posle
Citao sam do 40str i smorio se nemojte zameriti ako ima odg

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

imas posebnu temu o kucnom flashovanju sa detaljnim uputstvom.
mada, iz tvoje price mi se cini da ti hoces da upgradujes softver.
razmisli prvo sam sta hoces, a uputstva imas i za jedno i za drugo.
::luv phonez::

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ima li neki tviker ili nešto slično tome za 73me pošto mi se drugar žali da mu je suviše spora a ima najnoviji sw
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

Pa da ocu da mu promenim product code pa da ga update da ako kupim sa timove mreze nemam ikonice njihove itd

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

evo ti link za stranicu sa uputstvom.
nemoj da te mrzi drugi put da trazis sam :)

viewtopic.php?t=7010&postdays=0&postorder=asc&start=140
::luv phonez::

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

I evo nakon nekih 5 mjeseci koristenja spadne mi ona srebrna plastika za dzojstika, stvarno sam se razocarao kad mi se ovo dogodilo. Opet sam ja nabio onu plastiku na dzojstik i ne ispada pri cimanji ili okretanju ali kad malo povucem prstom onda vrlo lako spadne. Uzeo sam sekundarno ljepilo i vrlo malo stavio na onaj srebrni dio sto se prstom pomjera i ne znam koliko ce to drzati i kako. Sta mislite da li bi mi uvazili garanciju( mada cisto sumnjam) jer fon nema ni jednu ogrebotinu i nije ni jedom ispao. Usput taj srebrni dio mi je ispao dok sam fon izvlacio iz pantalona. :cry:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

janka_88, ne bi ti uvažili garanciju za takav hardverski problem... Verovatno bi ti rekli da si sam kriv jer ga nosiš u džepu pantalona bez futrole... :P Mislim naći će oni još gomilu izgovora, ali najverovatnije ništa od garancijom pokrivene zamene... :uhuh:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

janka_88, pa ako ti je za utehu, imali su ljudi i većih hardware-skih problema sa N73... a i za kraće vreme nego što je tvoj izdržao 6 meseci... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

boki_9414
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 14. Dec 2007. 05:22

Post od boki_9414 »

da li ima neke razlike u zvuku- jacini, kvalitetu izmedju n73 i n73ME? I da li se isplati kupiti n73ME?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

boki_9414, ima razlike u zvuku u tome sto music ima opcije u playeru:prosireni stereo i glasnoca koji kad se ukljuce daju kvalitetniji i jaci zvuk nego obican.Pa isplati se pogotovu posto su sad razlike u ceni vrlo male a dobijas crnu masku,po pravilu 2gb,adapter 3.5mm za sluske sa kontrolama
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

boki_9414, zvučne razlike su čisto softverske prirode, što znači da običan N73 sa firmverom od N73ME zvuči potpuno isto. Ono što dolazi u paketu sa N73ME je već druga priča.

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Kako da u obicnu n73 ubacim ME sofware,skinuo sam ga sa neta ali kad hocu da ubacim u telefon pc suite mi prijavljuje da je moj (obicni) software najnoviji,kao da ne vidi taj novi ME software... :wacko: :wacko: :( .U cemu je fora??? :?

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Odgovori