Nokia N73

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
SpawN
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 16. Jan 2007. 23:39

Post od SpawN »

a ok to nego mi samo reci da ne moram da picim po citavoj temi mogu li ili ne da prebacim moj u ME ali ja mislim da sam to nedje ranij uradio ali se ne secam jel bas ME!ako moze samo mi kazi na koju foru!!! :? :? :?

vladimir13
Banned
Postovi: 31
Pridružio se: Uto, 22. Avg 2006. 19:41

Post od vladimir13 »

mitar-nk: koristi 64 karticu na podesavanja od 63 ............. meni radi...... radilo je i na D600 radi i ovde........
Nokia E61

mitar-nk
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sre, 23. Jan 2008. 23:14

Post od mitar-nk »

vladimir13, Meni su 63 parametri na kartici,a konfigurisao sam ih i na telefonu ali mi nema parametra "Mobtel internet" kao na kartici i nece da mi konektuje.Stara mi je kartica pa mi je zato Mobtel.Pokusao sam i sa "Telenor gprs" i sa "Telenor wap" ali dzaba.

Lomnica_city, Sve sam to probao i nece ponovo! :uhuh: Zvao sam Telekom i pitao i mijenjao u tel i nece.Cak sam i izbrisao cetvorku i instalirao trojku.Malo je radila i blokirala.
Pa sam ponovo ubacio cetvorku,u pocetku malo radila i blokirala i ona.Resetovao sam tel milion puta!
Ja mislim da ovakav problem imam samo ja!O jadu se crnom zabavih! :)

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

SpawN, pa sve lepo pise u temi za koju sam ti dao link.Znaci prvo skini program Nemesis Service Suite i preko njega promeni product code prema uputstvu sa teme i onda samo pokreni nokia software updater koji ce ti instalirati najnoviju verziju Music softvera
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

vladimir13
Banned
Postovi: 31
Pridružio se: Uto, 22. Avg 2006. 19:41

Post od vladimir13 »

Koristi telenorova podesavanja koju god karticu da korictis.....meni samo telenorova podesavanje rade ne operi.....a to sto koristis MTS karticu na ta podesavanja nema veze...samo sto je jeftinije i brze jer je mreza malo bolja............tako je bar kod mene...meni tako radi....ako to ne uspeva kod tebe ja stvarno ne znam sta je........srecno! :?
Nokia E61

serbianknight
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 22. Jan 2008. 08:57

Post od serbianknight »

Hteo sam da kažem da je mts najmanje zlo, sorry juče je bilo previše viskija pa tek kad pročitam poruka shvatim šta sam napisao :oops:

vladimir13
Banned
Postovi: 31
Pridružio se: Uto, 22. Avg 2006. 19:41

Post od vladimir13 »

e ne sto mi sumnjiva maska na mom telefonu (N73) .... nekako se sve malo mrda .. onaj zadnji deo .. pomalo puketa kad ga drzim.... jel to tako treba malo ili???????? 8)
Nokia E61

presvega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 131
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 17:39

Post od presvega »

Sto se tice parametara ja koristim nokijin officijelni sajt, sve uvek radi besprekorno...Nemojte da vas zbuni sto je ''model'' N70, odlicno radi i na N73. Podrzane sve mreze, kako nase, tako i crnogorske...

https://nokiags.wdsglobal.com/standard? ... honeId=703

Milijas
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 05:57

Post od Milijas »

Da li neko zna neku radnju u Beogradu gde bih mogao da kupim ovaj telefon...ali neku u kojjoj znate da je telefon ok i da ima 1 godinu garancije...a cena da je do 210 evra.

Hvala

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Milijas, http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1084/Nokia/N73

Imaš i telefone pa zovi i pitaj
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

mitar-nk
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sre, 23. Jan 2008. 23:14

Post od mitar-nk »

vladimir13, Nemoj da te brine to pucketanje maske.I na mom se to isto desava.Nije to nista strasno.Malo je lose odradjen taj dio.Kod mene donji desni dio skripi po malo. :wink:

presvega, ipak sam se nekako snasao pa sam podesio mts parametre uz dosta muke i sad mi opera sljaka beprekorno!

Zahvaljujem se ovom prilikom svima koji su mi rekli bilo sta o mom problemu!

vladatesic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 26. Nov 2007. 17:38

Post od vladatesic »

e jel neko moze da mi pomogne sa blicom odjednom je prestao da radi,ustvari jos uvek nesto malo zmirka daje znake zivota ali kao da ne dobija punu snagu iz telefona!moze li se to popraviti,kako i koliko kesa to kosta,plz za pomoc neko?????

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Jos nisam cuo da se nekom blic pokvario tj. da ne radi punom snagom.Pravac servis da vidis sta je u pitanju
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

sta prouzrokuje zauzimanje interne memorije ovog fona? to mi se sve ceste desava.. imam 10ak programa i za njih nisam cuo da se ljudi zale..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

gallee, formulisi malo pitanje...zauzima sve sto instaliras ili prebacis na nju-poruke,aplikacije,slike,muzika...
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Csorbica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 23:35

Post od Csorbica »

iamam jedno pitanje?kakav je najnoviji software(4.0736.3.2.1)za n73me?jel ima bagove?i jel kod i nje je plawkasto nocu kamera?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Najnoviji softver za music verziju je 4.0750.31.2.1 i cini mi se da je manje bagovita nego neke ranije verzije.Ne znam koju verziju ti imas i da li mislis kad se slika ili snima,uglavnom vrlo malo je izrazenija plavkasta boja nego dve/tri verzije sw unazad
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Csorbica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 23:35

Post od Csorbica »

moj je 4.0727.2.2.1 i izbacio mi je da je taj najnoviji..da kad snimam il slikam onda mi bude jako plavkasta...al video sam kod obicnih n73 nije toliko...pa me zanima kako je kod novijeg softvera?jel bolje?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

E vidis nije to najnoviji sw,ali cini mi se da u odnosu na tu verziju koju ti imas je kao sto sam napisao malo smanjena izrazenost plave boje
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Csorbica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 23:35

Post od Csorbica »

al meni to izbacio software updater...gledao sam kod jednog lika iam obicnu i software 3.0751.0.3.1 cini mi se sad neznam tacke gde idu tacno...i on kad snima extra mu je... a kod mene skroz bude plawo....sta preporucujes? da ubacim nov?al mi nije izbacio taj?il da ubacim ovqaj stariji3.0751.0.3.1 ako moze?

Odgovori