Nokia 6120

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Probao je jedan clan foruma i kaze da je fon normalno prepoznao karticu i da radi normalno sa njom..
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

And1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 00:05

Post od And1 »

Instalirao sam neke teme na telefonu i sad ne mogu da ih izbrisem iz fona :smutny:
Nema ih u app.mgr. Kako da ih izbrisem, a da nije formatiranje fona ili kartice?

Pozz

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

And1 jel si ih snimio na memoriju telefona ili mem. karticu?
ako si snimio na mem. karticu onda mozes da ih izbrises, samo prikacis telefon na mass storage mode, i odes u folder Private, i tu negde su teme, a ako si ih snimio na memoriju telefona, onda je proces dosta komplikovaniji, moras snimati odredjene programe kako bi razbio zastitu symbian-a, i onda pristupis Private folderu i obrises ih.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

A evo jedno pitanje, koje ima koliko toliko veze i ako se radi o mojoj n80. U kojem folderu se smjestaju teme na mem kartici i da li ja mogu samo pobrisati fajlove tih tema ili cega li vec. Znaci ne da kopcam fon nego da ubacim karticu u reader.

And1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 00:05

Post od And1 »

Kljun
Snimio sam ih na mem.karticu, ali ne znam kako da ga prikacim na mass storage mode, gde se to nalazi?!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

And1 mass storage ili file transfer, je jedno te isto, neznam kako to pise kod Nokie, al to bi trebalo da imas ponudjeno kad prikacis USB na telefon, trebalo bi da ti ponudi:
phone mode
file transfer ili mass storage
...
napalm death neznam kako se zove tacno folder gde se nalaze teme, neki brojevi su u pitanju, al je sigurno u Private folderu, samo prikaci na citac ili file transfer mode i brisi samo te fajlove, svaka tema ima svoj folder i trebalo bi da svaka tema ima 3 fajla, sva 3 obrises i nema vise teme.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

And1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 00:05

Post od And1 »

A to :) Prikacio sam i u file manageru, odnosno na mem. kartici nigde nemam folder private, a nije ni skriven :?

nick6
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 21:20
:: Cubot Note S
:: Lumia 640
Lokacija: BG

Post od nick6 »

Sale_M napisao:Probao je jedan clan foruma i kaze da je fon normalno prepoznao karticu i da radi normalno sa njom..
Citam na gsmareni da moze i 8gb... samo ne videh da ih ima kod nas u prodaji

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

And1 jel si stavio da ti prikazuje i sistemske fajlove i sakrivene fajlove? prvo to stavi, prikaci telefon na mass storage mode i udji u folder Private, i u folder koji bi otprilike trebalo da se zove ovako: 10207114, nemora da znaci da je i kod tebe ovako al slicno je.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

kljun, hvala ti.. pokusat cu pa javim.. sad me mrzi da vadim iz fona itd itd

And1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 00:05

Post od And1 »

E obrisao sam :D , hvala ti puno! Nego pre nego sto sam obrisao iz private, ja sam obrisao neki folder iz system foldera, isto je imao naziv nesto 1020... :uhuh: :) Ali nista ne pokazuje da sam zajebao nesto :D

pozZ

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

And1 ako ti telefon bude bagovao, mozda zbog brisanja tog foldera iz sistemskog foldera ti uradi flesh preko NSU, to uradi ako bude bilo nekih problema, mada ne verujem ako do sada nije bilo problema zbog brisanja toga nece ih ni biti, mora da je bio neki ne tolko bitan folder, pazi, nemoj snimati teme na telefon za koje nisi siguran da ce biti u application manager-u, jer je posle dosta komplikovano brisanje te teme.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

nick6
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 21:20
:: Cubot Note S
:: Lumia 640
Lokacija: BG

Post od nick6 »

Procitao sam negde da se fon zagreje posle nekog vremena,
da li je to samo tokom razgovora ili i u drugim aplikacijama :blinky: ?

vojkan22
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Sub, 20. Okt 2007. 18:08

Post od vojkan22 »

Stvarno se malko zagreje, i ja sam primetio :D
Ali koga je jos briga za to, ipak je ispod 370 MHz :D

And1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 00:05

Post od And1 »

kljun napisao: ako ti telefon bude bagovao.
Za sad mu nije nista, super radi. Necu vise da se bakcem sa ne proverenim temama :)

Hvala na pomoci

PozZ

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Telefon ze greje (ne bas svaki) samo kod 3G razgovor a.

dejina81
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 01. Jan 2008. 17:36

Post od dejina81 »

e ljudi... sad vec mapo sizim zbog problema... skinuo sam par tema i ne mogu nista da instaliram stalno ista informacija, file corrupted... dali se to jos nekome desava?
teme su u .sis formatu!

Izmenio:gameforce:Obrati pažnju na rečnik!Nismo na ulici! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

dejina81, probaj da instaliras ovu temu http://www.speedyshare.com/891952474.html
1)Ako ti radi onda je problem u tvojim temama..
2)Ako ti ne radi onda je problem u telefonu i predlazem da uradis format..
I jedno dopusnko pitanje koje me zanima, da li ti prijavljuje corrupted i sa aplikacijama?

dejina81
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 01. Jan 2008. 17:36

Post od dejina81 »

aplikacije jos nisam probao... kad sam kupovao tel pre par meseci naterao sam ih da mi instaliraju sta mi treba... dva-tri programa, to mi je dosta!

nece ni tvoja... onda mi format ne gine!

hvala !

ilijak
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2008. 04:37

Post od ilijak »

dejina81,
e kako da napravim negde neki folder, npr u galeriji u slikama da naprivim slike sa kamere i sl.?

Odgovori