Nokia N73

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

ma di bre podseca n w880i isti pa ni nalik
samo da znas da je N73 manji fon od N82 tako da maska bas i nece da pasuje
i bre pa ovo je tema o N73 a ne o N82 za njega ima posebna :oops:
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

The_godfather
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2008. 01:34

Post od The_godfather »

Jel ima neki program da s njim k0mpresujem ram memoriju, neki put kad mi aktivan muz plejer i udjem da napisem msg, ugasi mi se muzika i izadje iz plejera?!

zllaja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Ned, 09. Dec 2007. 01:09

Post od zllaja »

Otkud to,kod mene nema nikakvih problema,i muzika i poruke kad pisem rade zajedno bez prekidanja.Pogledaj mozda imas jos neku aplikaciju odranije aktivnu pa ona koci stvar.Ako bas trazis neki program tu ti ne mogu pomoci,neznam nijedan
Nokia N95 8GB

mrkixxx
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1170
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 12:09
:: Xperia Z2
:: android...
Kontakt:

Post od mrkixxx »

na mojoj N73 je SW koji ima bag da kad ukljucujes fon, automatski imas aktiviran m.player u pozadini.
ali to je samo pri ukljucivanju telefona, ako mi ne treba, odmah ga exitiram i kasnije je sve standardno. posto cesto slusam muziku na nokijinoj app., veoma sam zadovoljan, a koristio sam i druge playere i normalno koristim i druge funkcije dok slusam muziku, bez kocenja.

The_godfather, mozda bi trebalo da upgradujes svoj fon.

zllaja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Ned, 09. Dec 2007. 01:09

Post od zllaja »

Da pitam,jel moguce na N73 koristiti MSN ili YIM i sta sve treba,koje tacno aplikacije,instalirati da bi to moglo
Nokia N95 8GB

The_godfather
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2008. 01:34

Post od The_godfather »

A jel ima neki msg counter? Bas glupo sto nema neke opcije sa s40, poput msg countera, stopwatch-a i sl, jeste da je ovo symbian i da sami m0zemo da ubacujemo programe po zelji, al nisu morali da ostave tel takoreci skroz klot, mogli su i msgs da izostave pa da trazimo program da posaljemo sms:-)

zllaja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Ned, 09. Dec 2007. 01:09

Post od zllaja »

The_godfather napisao:mogli su i msgs da izostave pa da trazimo program da posaljemo sms:-)
A sta ces,za sve sto hoces treba ti program,mogli su bar nesto korisnije da ubace od dodatnog softvera,ALIIII NEEEEEE,oni znaju samo za QuickOffice,Adobe PDF...Sta ce mi samo to,ko da neko ko kupi takav fon ne zelli da se dopisuje vec samo da lista dokumente po njemu :dry:

DuciNish
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 15. Sep 2008. 22:59
Lokacija: Nish

Post od DuciNish »

Ej ljudi treba mi pomoc :smutny: , imam n 73 Me i to vec duze vreme ne uspevam da joj update-ujem software , jer mi izbacuje da je software up to date ... ali ja imam verziju 3.08 a ta verzija je pitaj boga jos od kad ... E mozda nemogu da ga update- ujem zato sto je sa timove mreze ... i zanima me dali mogu nekako da ga debrendujem da ga tim vise nema , ili da na bilo koji nacin update-ujem software ...Plizzz help , ako bilo kome pada nesto na pamet pomoc bi mi dobro dosla .... Dule

qwerty89
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 15. Sep 2008. 23:13

Post od qwerty89 »

Moze li neko da mi kaze koje su razlike izmedju n73 i n73me (sem boje)?
Posebno me interesuje da li postoje razlike u harveru.
Hvala unapred.

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

@dunci moras da menja product code da bi mogao promeniti verziju soft

@qwerty malo procitaj forum razlika je manje vise ne primetna N73me ima malo jace zvucnike i to je to
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

DuciNish
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 15. Sep 2008. 22:59
Lokacija: Nish

Post od DuciNish »

Ej a kako da promenim taj product code ??? pokusavao sam na swe nacine ali nikako mi ne pada na pamet sta da mu radim i na koji nacin ... thnx za pomoc

wasssup
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 306
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2008. 20:16
:: Samsung galaxy Ace 2
Lokacija: Nis

Post od wasssup »

Prelistaj malo forum,moze dosta korisnh stvari da se nadje!!!!!!! viewtopic.php?t=7010&postdays=0&postorder=asc&start=140
Ace 2 + 16Gb Patriot Class 10

DuciNish
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 15. Sep 2008. 22:59
Lokacija: Nish

Post od DuciNish »

Ljudi pomagajte !!! :unsure: :unsure: :unsure: , Update-ovao sam softwer i baterija mi pukla na pola i sad kao da je fon formatiran i stavio sam ga na punjac i nece da se upali i ne prepoznaje ga kao mobilni ... sta da radimm ??? pomagajte !!!!!iplizzzzz

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

pa recimo da si malo bolje citao morao bi znati da baterija mora biti puno do kraja ali dobro

pa nista pravac neki servis da ti ga ozive
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

The_godfather
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2008. 01:34

Post od The_godfather »

Jel mogu sa N73 da se gledaju snimci na youtube-u? Za sta sluzi ovaj real player? Koliko bi to kostalo kredita?

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Kostalo bi poprilicno kredita jer vecina snimaka zauzima po nekoliko MB pa ti sad vidi. A ne vjerujem da se sa Real player-om mogu gledati. Imas oficijelni program da instaliras na telefon i preko njega gledas snimke.

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

10 mb oko 100din ako se ne varam tako da to nije bas isplativa investicija gledanje snimaka sa tube na fonu
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Da je sreca da je 10mb 100din :) Na 064 je na toki tarifi oko 45din 1mb.Kad se radi reset tel trebalo bi bateriju napuniti do kraja,a da ne pricam za update.Logicno je da je treba prethodno napuniti
Note IV N9100 dual

zorancd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 18:53

Re: Nokia N73

Post od zorancd »


zorancd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 18:53

Post od zorancd »


Odgovori