Nokia 6220 classic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

Godzilla, ako ti se ruke trasu ili drhtis od nekog napora itd i kada uzmes da snimas nece se snimak trasti ko da si deda ili baba bice koliko toliko slika stabilizovana ne mozda 100% ali veruj ima razlike probaj pa ces videti ;-)

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Па онда ћу да оставим укључену...
Мада никад не снимам,али ако затреба... :)
Nokia 6220 Classic

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

Godzilla, pa ostavi npr igras u kafani tj divljas,napijes se ili sl stabilizacija odradi posao kako traba inace ujutru saznas sta si radio :-DDDDDDDD salim se obicno snimam devojke da se vide sta su radile i kao JAO BOZE sta mi je biloooo :-DDDDD ali dobro danasnje devojke su postale.... :P Boze moj!

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

Na kraju ispade verzija 3.06 najbolja?!Umesto da dodaju neka nova podesavanja,degradiraju se postojeca. Koji paradoks!
Born to be wild!!!

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

Zmaj, namerno to rade i kamera je bolja na 3.06 ako si video promerke slika! Izgleda da ne zele da ubijaju svoje konkurentne modele ali kao sto vidis nema ni 6720 stabilizacuju ni 6700 ne kapiram u cemu je stos sto su batalaili to!? dok N series ima moguce da je to kao rezervisano sada za N seriju evo ja npr imam na svakom telefonu n serije stabilizaciju! sto je jako zanimljivo hm??! Ali sta je tu je drzim se ja moje 3.06 sto se 6220 tice :wink:

johnnynikola
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 07. Jul 2007. 09:21
Lokacija: Beograd, Vozdovac

Post od johnnynikola »

Apdejtovao sam softver na 5.15, ali primetio sam da su mi je kamera malo losija.
Kako da degradiram softver na stariju verziju ?

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

johnnynikola, moras sine citati malo i ne trcati pred rudu znaci nemozes vratiti stari SW :uhuh:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

johnnynikola, ne možeš sam da vratiš staru verziju, ali to mogu da ti urade za 15 minuta u svakom servisu..
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

Ovaj telefon se raspada :\ sa ovim novim softverom su bas ojadili telefon :smutny: ocuu stari softver naazaadd nepravda :(
Nokia 6220+1G MircoSD Symbian ruleeezzz!Ali se plasi da hakuje svoj mob

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Super Sayian, ocekujem da ce izaci uskoro novi softver jer je cilj ovog novog bio samo da onemoguci hakovanje.

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

jerkann, ne verujem da ce skoro evo sada je izasao za 5800 posle 100 godina :-DDD tako da ne verujem da ce bas skoro mozda krajem avgusta! :wink:

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

jerkann,dzabe im podizanje zastite za onemogucavanje hacka kad i ova ver sw moze da se hack-ne... :D
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Fox, kojom metodom. Ja sam pre nekih mesec, dva probao preko hello ox-a i nije htelo. :? :? :?

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Metode je slicna HelloOX-u,cak su sada napravili varijantu hacka sa samo jednom aplik. koju su nazvali gle cuda HelloOX2. Imas sve detaljno objasnjeno u podforumu Kafic.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

Evo vremenom koliko imam ovaj tel 1 god i nekoliko mesieci bat mi je trajala MAX 3 dana,ali nadjoh zanimljivu stvarcicu i produzih bat na FAMOZNIH 4 IPO DANA kako: Telefon koristiom kao i uvek par slika itd i bat mi traje 3 dana znaci ISTOM upotrebom sada traje 4 ipo tako sto uzeo sam STARI friziderski punjac BY nokia i nastavio je dzekom za novije nokie tacnije razdelnikom sa veceg na manji izlaz,stavio tel da mi se puni! Nokia 6220 napunila mi se za 2.30 min i od tada koristim tel NORMALNO zaci nista preforsirano itd (Potsecam da sam ga i ranoje koristio tako jer imam vise telefona znaci upotraba mu je smanjena tj konkretno 10 ako poruka dnevno,nekoliko min razgovora,nekoliko slika ZBOG BLICA :-D,malo cackanja samog telefona) znaci tel sljaka komotno sa ovakvim upotrabama 4 ipo dana 100% makar meni! Znaci ako zelite produziti vek baterije traba vam ovo
Slika

Miodrag N73
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 182
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:26

Post od Miodrag N73 »

Moze li 6220 sa verzijom softvera 3.23 da se hakuje bez sertifikovanja aplikacije za hack?I kojom aplikacijom bi to moglo(ako uopste moze) da se odradi?
Nokia N95 8gb Black

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

Miodrag N73, 3.23 ne moze ni jedna nakon nje :uhuh: mogla je samo stara verzija! :wink:

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Ljudi imam vec neko vreme ovaj fon,i zaista sam prezadovoljan.Ali nisam toliko ni primecivao,medjuutim i kad sam primetio podnosio sam neko vreme,ali vise ne mogu.Problem je sledeci:ono cet.dugme u sredini ne svetli bas plavo,nego kao da je negde negde prljavo i negde slabije svetli. toliko iritira u mraku da je neverovanto.ima li nekog resenja?

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

Radisa Rasa, to je normalno :-) Jer tel ima tu 2 led diode u donjem desnom i gornjem levom delu tako da sijaju samo coskici so je meni bas cool sto nije sve sljastece ;) :wink:

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Ok...ne znam tripujem se da bi lepse izgledao da ujednaceno svetli...ali dobro.Nego,imam jednu zanimljivu ideju,posto je ova tema o 6220 c.voleo bih da mi kazete(vlasnici-naravno)sta koristite od programa,da li imate neku dobru temu,i sl.sta znam gledao sam po youtubu,sta su sve ljudi radili sa njim cak i jedan clan sa ovog naseg foruma....

Odgovori