Nokia N82

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Samsung S23 Ultra
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

Evo malog texta o ovom fonu,posle jedno 3-4 meseci koriscenja. Hajmo prvo od kamere da krenemo,slika fenomalno,kako po danu,tako i po mraku. GPS & Wi-Fi rade savrseno,bez imalo problema,zvuk je jasan i glasan i zadovoljava moje standarde. A sada,najvaznije,sam procesor i rad,ja nemam nikakvih problema,kocenja,seckanja,bagovanja itd pri radu,imam pregrst aplikacija i igrica instaliranih u njemu,sve rade savrseno. Zvuk u slusalici je super,lepo se cuje sagovornik,a nivo signala je fenomenalan,cak i pri jednoj crtici mogu obavlajti i govorni i internet poziv preko Fring-a bez imalo problema. Sa 4GB-a karticom radi super i brzo ucitava. Tastatura i kuckanje,je bar meni fenomenalno,i uzitak mi je kuckati porukice...ukratko...to je to...
Znaci ljudi,kome se svidja,obavezno kupite ovaj fon. 8) :P 8)
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Samsung S23 Ultra
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

Ljudi,potrebna mi je pomoc,fon mi se nesto istripovao. Naime odjednom mi je u galeriji jednu istu sliku kopirao 50 puta,bez promene imena,a zatim mi je neke pesme prikazivao po 20 puta u slikama,bez mogucnosti brisanja. Sve slike,klipove i pesme sam izbrisao iz fona,ali i dalje ih prikazuje(pesme) i ne mogu da ih izbrisem,prikazuje takodje i u prezentacijama. Ne bih da mu radim hard reset. Unapred hvala. :smutny:
Edit: E provalio sam da je problem negde do memorijske,kada je izvadim nema tih duhova u galeriji. O cemu se radi?
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Post od oxigen »

kupi drugu memorijsku.preporucujem Transcedens class 6.ja je koristim do duse 2gb al planiram da uzmem 8 ili 16gb da li neko zna koja im je cena?
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Esseker, pokusaj da prekopiras sve bitnije podatke sa MMC na PC,odradi format MMC pa vrati podatke i vidi da li ce tada normalno raditi. 8)
oxigen, http://itsvet.com/proizvodi/transcend/c ... roducer/66
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Professional
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 395
Pridružio se: Sub, 26. Jul 2008. 02:53
:: Samsung A5 (2017)
:: Nokia 6310i
Lokacija: Podgorica
Kontakt:

Post od Professional »

Meni posle 7 meseci, telefon i dalje radi savrseno. Cak i sa karticom od 8GB radi bez ikakvih problema. Garmin radi kao i kada sam ga ubacio, bez ikakvog kocenja. Pozdrav !!!
Currently at use: Samsung A5 (2017)
Currently at Stand By: Nokia 6310i V5.22, Nokia 6310i V7.00, Nokia N82 black + 8GB Kingston V31.0.016, hakovan & Ericsson R380s Smartphone (Symbian Ltd, 1998-2000)

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Ради ради. :)
И после 18 месеци без проблема.Главни разлог што не желим да мењам N82.
Слобода или смрт

Starday
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Pet, 22. Jun 2007. 15:57

Post od Starday »

Esseker, Ja sam imao slican problem i u pitanju je bio virus. Ili ocisti karticu ili uradi sto ti je Fox rekao.
Najbolji odmor na Jahorini
http://www.apartmanimaja.com

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Samsung S23 Ultra
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

Starday, da,to je najverovatnije u pitanju provalo sam da je do sistema na memorijskoj negde. 'Ajde sto cu morati sve programe opet da instaliram,da ne pominjem deinstalaciju,problem mi je Garmin,ali dobro obrisacu sve,formatirati je,vratiti muziku slike i video,pa polko sve programcice instalirati ponovo.
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

Starday
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Pet, 22. Jun 2007. 15:57

Post od Starday »

Esseker, ја сам успио да очистим картицу, без формата. Ајд сретно, па јави шта је било.
Najbolji odmor na Jahorini
http://www.apartmanimaja.com

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Samsung S23 Ultra
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

Starday ,kako si ocistio karticu od tog "virusa"? Ja sam je formatirao,deinstalirao sve programe i opet ih ubacio,jedino sto je dobro to sto sam mu sada ubacio noviji Garmin od prethodnog. Javi sta je bilo u pitanju,da se zna za ubuduce,a neko i mozda ima taj problem,a nije rekao! :wink:
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Esseker sigurno je koristio neki AV program, ne vidim ni jedno drugo resenje, osim naravno formata.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Samsung S23 Ultra
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

kljun brate,bio sam poludeo,znaci,ja volim da je sve cakum-pakum,pa sam pribegao formatu. Kaspersky na kompu mi nije bio nasao nista. Sada mi je u fonu Kaspersky,ali jedina svrha koju vidim je zastita neka i firewall. ;)
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Апдејтовао сам софтвер! :roll:
Не примећујем разлику,али јавићу касније,кад видим кузику,и шта се може видети!
поздрав! :)
Nokia 6220 Classic

Starday
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Pet, 22. Jun 2007. 15:57

Post od Starday »

Мој проблем је био сљедећи:
Када бих отворио галерију, у којој је иначе било рецимо 65 слика, приказало би ми једну слику 65 пута. Значи, као да имам 65 истих слика. И ја селектујем 64 и обришем. Послије тога ми се појави 64 пута друга слика .. и тако редом.
Картицу сам очистио преко Total Commander-a. Пошто Windows Explorer није у стању да прикаже одређен тип фајлова (у мом случају вируса), картицу сам отворио преко TC-a, ушао у слике и тамо је био вирус. Обрисао сам га и ствари су се вратиле на нормалу. Можда сам имао среће јер је вирус био у том фолдеру, а не у неком системском, гдје га сигурно не бих препознао ... :)
Мој савјет ти је скенирање помоћу MBAM-а (како цијелог рачунара, тако и картице).

http://www.malwarebytes.org/mbam.php
Najbolji odmor na Jahorini
http://www.apartmanimaja.com

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Cuo sam da nokia polako povlaci n82 iz prodaje,ima li neko takvu informaciju?Cak i da je to tacno,cini li vam se mozda da je jos prerano za to,ipak svi znamo o kakvom modelu se radi? :?
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Samsung S23 Ultra
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

Brate,ne verujem da je to tako,jer je fon extra,jedino po meni logicno jeste da previse ljudi kupuje N82,a ne nove modele,pa ga povlaci da bi oslobodili trziste za nove modele. Inace,ja bih moju N82-ojku menjao jedino za Omnia HD, N97 ,N900 ili HTC HD2. Inace,ni jedan drugi fon mi ne dolazi u obzir,svaki drugi bi mi bio samo sekundarni fon,a to bi u mom slucaju znacilo da skuplja prasinu po ceo dan. Neznam,vreme ce pokazati,mada bi im to bila velika greska. :dry: :uhuh: :dry:
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Sale_M, Esseker, svaki model ima planirani zivotni vek - ako ga nastave da prodaju moraju da produze i podrsku za njega. Svaka kompanija tezi da podrsku za stare modele i platforme ne oduzi previse, bez obzira na popularnost modela.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Samsung S23 Ultra
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

Da,ali upravo su mu izbacili njemu,kao i modelima N95, N95 8GB &N96 verziju sofvera V35,ali moguce je da je to pred kraj prodaje. Videcemo,videcemo,vreme leci sve,cak i nestrpljenje. :cry:
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Sale_M

Могуће,где си то чуо/прочитао?
На тржишту је више од две године па је то и логично...

Esseker

Слажем се.
Слобода или смрт

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

n82 je zvanicno prestao da se proizvodi vec 3 meseca dakle prema recima prodavaca,kazu da prodaju pakovane uredjaje ;-) znaci novo... nista od toga samo pakovani uredjaji kao i ostali uredjaji ;-)

Odgovori