Nokia 8800 Arte & Sapphire Arte

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

Nokia 8800 Arte & Sapphire Arte

Post od mdenic85 »

Nove 8800-ice! Po meni nisu nesto lepse od Shirocco, ali ispod haube je dosta bolje.

Nokia 8800 Arte
http://europe.nokia.com/A4686284

Nokia Sapphire Arte
http://europe.nokia.com/A4686311

Pa, kako vam se cini??? Sta mislite koliko ce da kostaju???

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Pa po meni su ok,mozda ne bas lepsi od sirocco-a,ali mora to da se vidi uzivo ili bar u nekom detaljnom testu.Ostalo je za pohvalu, 1gb,sasvim dovoljnoo 3mph-samo mi se vise svidlja kod sirocco-a ,sto kad je zatvorena kamera je unutar telefona.,nekako mi je lepse.
A sto se cene tice pocetna u evropi bice oko 1200e,sto je onako malo vise,nego za ocekivati :D ,ali ipak je to arte i sapphire :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

auuu..... prelepe su!!!!!!!!!!!!!!! meni je arte 3 put lepsa od sirocco-a... a i funkcije nisu za bacanje... mogu samo da zamislim cenu... kad je cujem bice :wacko:
Nokia E71... Elegant, but deadly

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Lepe su,mada me pomalo podsecaju na lg kg800 ili chocoladu......(zbog centaralnog pad-a)
Sta ces,mora i nokija malo da se snalazi,jedna ideja odavde,druga od tamo....
:lol: :lol: :lol:
D500&E71

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Nisu lepe, ruzne su meni, obe, neznam koja mi je ruznija, lepsa mi je ona Shirocco serija, mada naci ce se neko ko ce kupiti i ovo.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

tekt
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 157
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 20:52
Lokacija: zemun
Kontakt:

Post od tekt »

koliko kostaju nisu nesto lepe,eh da je luna sa ugradjenom memorijom od 1gb,i kamerom od 3 mpx sa autofokusom,odmah bi je uzeo i oprostio sto nije symbian :wink:

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Evo testa za Nokia Arte: http://www.mobile-review.com/articles/2 ... e-en.shtml

Cena je negde oko 1000e bez taksa i poreza. Tako sam procitao na nekom sajtu ali ne mogu da nadjem taj tekst.

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Iako nisam pobornik fensi telefona ova Nokia Arte mi se stvarno mnogo svidja,nekako mi je bas skladna i nenametljiva,a opet i funkcionalni deo nije los.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

bygynon
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 06:13

Post od bygynon »

Koja je fora sa ovim "live backgrounds"!?! Telefon promeni pozadinu kad mu se ćefne! Kontao sam da je povezano s dobom dana, ali nekad se desi u podne, nekad navece, nekad posle duzeg razgovora.... Jel ima tu neke pravilnosti ili on menja bez nekog pravila?

mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

Post od mdenic85 »

Pa da tako nekako bygynon, kada se telefon stavi na pucnac neke pozadine se menjaju konstantno. A ovako preko dana... kako koja tema, neka cesce... neka redje.

F. missija
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 19. Jan 2010. 16:39

Post od F. missija »

Evo i ja posto sam ljubitelj 8800 nokia telefona da kazem svoje misljenje, iskreno ovi telefoni jesu finog dizajna, ali sam protiv da ova vrsta telefona ima touch tastere, takodje skroz su prerasli u modne telefone, dok je 8800 titanijum delovala bas onako poslovno, kao i sirocco, i bas je telefon delovao mocno, a ovi mi sad deluju previse nezni kao da su pravljeni za manekenke... xexe :lol: au al sam se raspisao... sve u svemu ne bih menjao 8800 titanijum za ni jednu od ovih, samo bih sebi zakomplikovao zivot... :) :) :) pozdrav!!!

Odgovori