Nokia N82

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
fanste999
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 03:29

Post od fanste999 »

ma to je na nervnoj bazi... :D izasao je novi i ja moram da ga stavim iako sam posle vec jedno 5 novih update,muckao mozak i pokusavao da provalim sta se promenilo i nisam mogo da izvalim :) i ako me ceka ponovo zezanje sa kontaktima,programima...moram sta cu :D fala na odgovoru..nesto mnogo gotivim ovaj fon iako ga slabije koristim sad...

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

bestboy, ja stvarno nisam takodje primetio nista novo,mada telefon vise ni ne koristim uopste,vec dugooo dugooo vremena :D
Nokia 6220 Classic

Savkevti
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 05. Mar 2010. 12:56

Post od Savkevti »

Pre 2 dana mi je ispao telefon i posle toga su mi zablokirali kontatki,naime ja imam kontakte u telefonu ali kad udjem u njih ne vidim nista,niti imam dole da kliknem opcije,nego samo exit. kad me neko zove pise mi ime toga ko me zove ali ne mogu recimo iz poruke da uzmem kontakt niti ikako da vidim kontakte osim u logu gde su mi ranije zvani pozivi...
nisam imao uradjen backup na kartici i napravio sam ga kad je vec postojao problem i kada resetujem telefon ono je u redu i kontakti rade ali kada vratim backup opet isti problem(pokvaren backup) ima li sanse da iscupam te kontakte nekako na neki nacin? probao sam i preko pcsuite nece da saradjuje...
svaka pomoc je dobrodosla
pozz

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

I ja sam se ponovo vratio ovom telefonu,mislim sve je to lepo...android ,izgled ekrana,htc windows...mobileshell i te fore...ali i nezno je,treba koristiti 2 ruke,malte ne robujes nekim stvarima,koje vremenom shvatis i da ne koristis mnogo a i da su su totalno ne bitne.(definicija inteligencije).a opet mi nekako i ako mi nije preterano bitno,uvek nedostajala dobra kamera ali kod skoro svakog modela...,nekako sam jedino sve to video u ovom modelu nokie.A da opet ima i wifi i gps ,simbian i ostalo.Neznam koliko cu se zadrzati na njemu,ali znam da ga necu prodavati.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Savkevti, probaj da odradis laki reset,a ako ne pomogne ili hard reset ili servis,mada pitanje je dal bi i tamo mogli kontakte da ti spasu.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Professional
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 395
Pridružio se: Sub, 26. Jul 2008. 02:53
:: Samsung A5 (2017)
:: Nokia 6310i
Lokacija: Podgorica
Kontakt:

Post od Professional »

Ljudi, sta da radim? Ponekad ne mogu da upalim Bluetooth na N82... Tacnije, ispise mi: Unable to perform Bluetooth operation.... Hvala unapred!
Currently at use: Samsung A5 (2017)
Currently at Stand By: Nokia 6310i V5.22, Nokia 6310i V7.00, Nokia N82 black + 8GB Kingston V31.0.016, hakovan & Ericsson R380s Smartphone (Symbian Ltd, 1998-2000)

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

Professional, uradi soft reset pa ga testiraj,pali gasi sto brze mozes,pa ako zeza uradi hard reset i onda ga izmaltretiraj maximalno :lol: , i onda ces videti sta dalje da radis. Moguce je da je i greska novog softvera!
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

Professional
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 395
Pridružio se: Sub, 26. Jul 2008. 02:53
:: Samsung A5 (2017)
:: Nokia 6310i
Lokacija: Podgorica
Kontakt:

Post od Professional »

Probao sam sve to, brate... I soft i hard reset i opet nista. A, imao sam V.31 i preko servisnog kabla, odnosno preko MT-Box-a sam flesovao fon.... Ali on se i dalje ponasa tako, tj. nekad hoce, nekad nece....
Currently at use: Samsung A5 (2017)
Currently at Stand By: Nokia 6310i V5.22, Nokia 6310i V7.00, Nokia N82 black + 8GB Kingston V31.0.016, hakovan & Ericsson R380s Smartphone (Symbian Ltd, 1998-2000)

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Professional,cekaj jel ti se taj problem pojavljivao i sa sw v.31 ?! :?
Ako je odgovor na to pitanje DA,onda mozda i nije problem sw prirode... :roll:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

Незнам дали је то дозвољено,али дали неко може да постави онај печ за камеру...што се убацује код хакованих телефона и печ за дисплеј...тј осветљење...ако не бар на пп да ми проследи.Хвала :wink:

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Мислим да ти то није потребно... да ли си видео колико је екран тада светао? Стварно превише.
Појачај на најјаче у подешавањима. :wink:
Користио сам тај печ пар дана и обрисао га јер је скраћивао трајање батерије на дан и мање.
Ако баш хоћеш да пробаш, имаш пп.
Слобода или смрт

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

у ја држим иначе на пола...све сам у триу неком да се диплеј не сјебе,ако га држим до краја :lol: :lol: значи могу лагано да појачам до краја....?Хвала за пп :wink: а какав је тај за камеру?вреди ли нечему?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ma jok,taj za kameru kolko znam ne radi na N82,a i sta ce ti pac za takvu kameru kakvu N82 ima. :| 8)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Professional,ok onda odradi reinstalaciju sw pa vidi kako ce tada raditi... :wink:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Starday
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Pet, 22. Jun 2007. 15:57

Post od Starday »

Juce i danas sam nekoliko puta pokusao da se spojim na wireless mrezu u drugovom stanu i svaki put mi se restartuje telefon.
Doduse, nije prvi put da mi se restartuje sam od sebe. Jos nekoliko puta mi se to defavalo ... uglavnom kada sam prikljucen na net, ali rijetko, ne ovako kao sada ... svaki put kada pokusam.
Zasto, ima li neko ideju?
Najbolji odmor na Jahorini
http://www.apartmanimaja.com

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

Starday, uradi hd reset i resices posao 8)

fanste999
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 03:29

Post od fanste999 »

Imam jedan problem,kad sam stavio novi sw i kad god ga hackujem sa istim fajlom koji sam koristio i kad sam imao v31 i radio full,a sad mi stalno pisti i izlazi mi stalno upozorenje: "ap.zatvorena:dLoaderThread KERN-EXEC 3" kude je zapelo? :blinky: ima li neko ideju? probao sam brisao aplikaciju po aplikaciju i svelo se samo da mi je rom patcher instaliran..desava se samo od sebe kad telefon bleji, nema pravilo jedino sto sam provalio je da cim spustim onaj poklopac za kameru i kad pocne da se pali kamera tad mi izlazi obvezno i to po 2 puta...izludjuje me...

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

I meni se isto desava i to sa vecinom aplikacija da dobijem takvu poruku.Ocigledno da je do firmvera neki bug.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Starday, meni se to desavalo. Cak i nakon hard reseta jer sam imao neki program instaliran na memorijskoj kartici koji mi je pravio problem. Sve dok nisam obrisao par zadnjih programa koje sam instalirao problem se nije rijesio. :)

Starday
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Pet, 22. Jun 2007. 15:57

Post od Starday »

Ev me na poslu...uradio hard reset, formatirao karticu (ionako sam to namjeravao jer mi je tel. poprilicno usporio). Vidjecemo sta ce biti kada dodjem kuci. :)
Najbolji odmor na Jahorini
http://www.apartmanimaja.com

Odgovori