Problem sa mmc karticom

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
qwert
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 18. Jul 2005. 13:34

Problem sa mmc karticom

Post od qwert »

Doneo mi drug nokiu n-gage qd da mu prebacim neki mp3 player i muziku.Pokusam da prebacim na njegovom telefonu da poruke prima na mmc karticu ali nemoze pa ja ubacim u svoju n3650 i pocnem da saljem preko bt i izbaci mi gresku.Sa mojom karticom salje ali sa njegovom nece neznam u cemu je problem ako imate neko resenje odgovorite.Sad formatiram njegovu karticu u mom telefonu pa cu da probam onda.Inace kartica je mmc od 256 mb :shock:
3650 je bolji od 3660

qwert
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 18. Jul 2005. 13:34

Post od qwert »

Evo sad sam formatirao i pise mi memory card corrupted i pita me da formatiram i evo ponovo formatira :ohmy: :disgust: :disgust:
3650 je bolji od 3660

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

mislim da tvoj drug moze da baci mmc :roll: :roll: :roll: . salim se. to se i meni desilo, pa eto moram da kupim drugu verovatno je ista prica. kopaj malo po forumu :) :wink: :wink:

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Ako nisam pobrkao imena i namene programa za takwe stwari je zeduzhen mmc medic-program za tel koji bi treblao da to reshi...naci cesh ga ako se potrudish. :wink: :) pozz
Black Sabbath!!!

Odgovori