Nokia E72

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

araphel, Epa onda uredu,bolje i nemoj.Mada i sam hak nista nije strasan sto i sam sigurno znas ali ipak "vezan pop mirno selo". :wink:

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Ima li neko silikonsku zaštitu za E72?Ako ima kako vam se čini na telefonu,ima li da kažem funkciju?
http://www.nokia.co.uk/find-products/ac ... -nokia-e72
HTC HD2 ANDROID

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

ja sam je narucio ovde
http://www.adriatiko.com/Nokia-CC-1000- ... 5-view.htm
javljam kad stigne kakva je
::luv phonez::

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Drustvo, jel probao neko da na E72 instalira Windows Live for S60, verziju 1.0.6141? Sve druge varijante MSn messengera koje sam probao su mi odvratne, ovog se pozitivno secam jos iz dana kad sam setao N78, ali non stop mi daje pri instalaciji info da aplikacija nema potrebne bezbednosne dozvole....tako nesto.

Ima neko ideju sta da radim, a da to nije predlog tipa: instaliraj Ebuddy? Ne zelim ta all in one resenja, jer samo MSN koristim.

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

bas tu verziju imam instaliranu, jedina koja normalno radi i nema dosadne kineske karaktere, ne znam sta bi mogao biti problem, mozda hard reset jedan pa da probas???
::luv phonez::

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

djoxie, probao sam sve zivo, i od svih verzija jedino ta nece da se instalira, uvek prijavljuje nedostatak bezbednosnih dozvola....stagod.

acme82
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2010. 10:38

Post od acme82 »

pozdrav svima, pratim ovaj forum od nedavno, veliki sam ljubitelj Nokia-e, od nedavno sam vlasnik e72, vidim da ovde ima dobrih poznavaoca ovog modela pa me interesuje ako neko moze da mi pomogne oko jednog problema, odmah da kazem da sam instalirao noviju verziju softvera, imam telekomov ruter u stanu i kada pokusam da se nakacim izbaci mi "pogrešno ime servera", sta treba da podesim ili uradim, ako nije problem da objasnjenje bude sto jednostavnije, posto nisam bas veliki poznavalac novije tehnologije, hvala veliko unapred!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Kad odes u menadzer veza,pa raspolozive wlan mreze i tu kad udjes treba da ti ispise sve raspolozive mreze koje su dostupne i tu bi trebala da se nalazi naziv tvog rutera.

acme82
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2010. 10:38

Post od acme82 »

Nadjem ja njega, trazi mi sifru ja je ukucam, onda pise provera internet konekcije i to prodje i izbaci mi stranicu sa folderom poslednje stranice na kojima sam bio i jos koje kakvih stranica od nokie, ja mu zadam stranicu i onda se otegne cekanje da bi mi na kraju izbacio pogresan naziv ili ime servera!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Otkljucaj ruter pa probaj tada,ako tad dobro pretrazuje onda ruter zakljucaj mac filterom.Ili probaj na neki drugi wirales signal ali moras biti siguran da je otvoren pristup.

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

djoxie, nisam mogla da čekam da mi javiš kakva je ta silikonska zaštita već sam je juče naručila i danas mi stiže(400din) pa ću vam reći kakva je.
HTC HD2 ANDROID

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

sanjke, moja jos nije stigla :( ajde javi kod koga si narucila i kako je legla na telefon. pozzz
::luv phonez::

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Može li mi neko od vas pomoći oko skidanja windows live 1.0.6141,na par sajta sam je tražila ali nemogu da je nađem.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

sanjke, zasto nisi pogledala direktno na Nokia sajtu, tj ovde: http://europe.nokia.com/support/downloa ... 60-devices
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Blade Runner
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Čet, 10. Sep 2009. 19:07
:: LG G2
:: Sony Ericsson K800i

Post od Blade Runner »

Upoređivao cene N72ke u Srbiji i CG, preko Telenora...

U Srbiji, uz Prenesi 1GB tarifni paket, može se kupiti za 200e. A kod nas u CG, uz kvalitativno slabašan Prenesi 110 paket (malo manja pretplata nego u Srbiji za Prenesi 1GB) - 316e :o :x

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

tomas.hokenberi, za taj sajt se nisam ni setila,mislila sam da tamo sigurno nema tog programa.Hvala

djoxie, moja je upravo stigla i oduševljena sam kako lepo izgleda i kako lepo čuči na fonu.Inače kupila sam je u Ct-u;Comtrade ali veleprodaja za 400dinara.

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

ako se ova moja ne pojavi moracu i ja do ct... ako te ne bude mrzelo, uslikaj fon da vidimo kako izgleda u novoj haljini :) p.s. da li znas da li imaju u braon boji posto je moja bronzana?
::luv phonez::

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

sanjke, jesi uspela sa Nokijinog sajta da instaliraš baš tu verziju? pitam, jer sam i ja imao problem sa tom verzijom Windows Live.

I meni se dopala ona silikonska zaštita, ali ipak sam srećniji sa kožnom futrolom koju je Sanjek postavila na nekom od prethodnih linkova.

acme82
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2010. 10:38

Post od acme82 »

deksicom, Rešio sam još sinoć, resetovao sam ruter i opet ga zaključao i sad radi ko doksa, hvala puno!

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

djoxie, nemaju je u braon boji,samo crnu.
araphel, uzeću ja i tu kožnu fotrolu-čekam da stigne u CT.
Nisam još provala da instaliram,večeras pošto kući koristim wireless router,javljam šta sam uradila.
HTC HD2 ANDROID

Odgovori