Nokia 5800 XpressMusic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

STrider90, ne moze. ni jedna verzija posle v31 ne moze se hackovati helloox-om. ostaje ti samo cfw

Dymatize
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 01. Jul 2007. 20:10
Lokacija: Leskovac

Post od Dymatize »

jedno malo glupo pitanje ...
kad se instalira novi fw onda ostaju svi programi koji su bili instalirani,iako su neki bili instalirani na memorijskoj ?
tako mi rece drug da je napravio na svojoj 5800 i da mu sve ostalo,a koliko se ja secam ranije sam na n73 morao svaki put da sacuvam imenik pa kasnije opet da instaliram programe ..

i da ... pitam na ovoj temi jer kao sto rekoh,cuo sam da ostaju na 5800,mozda zavisi od modela do modela :unsure:

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Dymatize svi v5 imaju live update znači nema overwrite sw nego samo nadogradi.pametna stvar gde svaki info ostaje.naravno i s60 9.3 modeli.ovi slabiji 9.2 i 9.1 su imali tu nesreću da ih se briše sve.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

VeNoM,ne bas,na nekim modelima 9.2 je to i uvedeno,pa su kasnije svi noviji modeli dobijali tu f-ju. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Maktub
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 13. Avg 2010. 21:44

Post od Maktub »

Ljudi molim za pomoć...Imam ovaj mob već mesec dana i nemam nikakbih problema...Ali...ne mogu da pronađem mesto gde mogu da provučem trakicu sa trzalicom.pomoĆ???

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

kad skines poklopac baterije u desnm cosku imas rupicu za trakicu :D :D :D bar bi trebalo da je tu

hanesh
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 12. Okt 2010. 15:04

Post od hanesh »

trebam pomoc... Music player nece da mi doda novu muziku. Kada pokusam da refreshujem ne reaguje. Pomoc molim :)

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

hanesh, jedino sto meni pada na pamet je da prebacis sve sa karice na komp (ne zaboravi da iskopiras i hidden filove ako instalirao neke aplikacije na telefon). formatiras karticu telefonom (idealno bi bilo nekim drugim symbian telefonom). vratis sve nazad na karticu. i onda pokusas ponovo da refreshujes library.
prostije resenje je da instaliras neki drugi music player.

hanesh
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 12. Okt 2010. 15:04

Post od hanesh »

snenad, da li ce se ista promijeniti ako uradim update softwera posto na nokia sajtu su vec izbacili neki novi. Hvala unaprijed

Izmenila Ninolina:: nemoj da citiras poruku koja je odmah iznad tvoje.. Podrazumeva se da na nju odgovaras.. Obavezno procitaj pravila foruma..

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

hanesh, nista te ne kosta da probas. neces izgubiti nikakve podatke updatom ako se toga plasis. nisam to predlozio kao resenje jer sam pretpostavio da su svi na v51 ili cfw

hanesh
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 12. Okt 2010. 15:04

Post od hanesh »

hvala na savjetu vec sam formatiro karticu sad za sad je ok nadam se da ce tako i ostati, samo su se pojavili neki novi folderi kad sam vratio fajlove na karticu jeli ti ok hvala unaprijed izvini sto te davim ovoliko.... :)

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

hanesh, sve je ok. ti "novi" folderi su verovatno od applikacija koje si instalirao na karticu.

ajde
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Ned, 29. Avg 2010. 12:52

Post od ajde »

Ljudi,jel moze nekako da stoji datum na ekranu,osim kada je aktiviran opšti profil?I jel mora da se koristi samo onaj kabl za tv sa ona tri ulaza,posto imam onaj samo sa jednim zutim ulazom,koji sam dobio sa fotoaparatom i sa njim radi super,ali nesto nece da radi sa 5800.

dusanmih
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 30. Jan 2010. 10:30

Post od dusanmih »

Datum na ekranu mоžeš postaviti bilo kojim programčićem. Čak možeš videti i SBP shall koji daje jako lepo grafičko osveženje za ovu platformu. Što se tiče kablova ta dva jesu identična tačnije činč na babanicu priključak medjutim unutrašnje ožičenje nije isto tako da nokia to nikako neće prepoznati kao TV kabl. Jedino da pronadješ original TV kabl drugo ti ništa ne preostaje.

ajde
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Ned, 29. Avg 2010. 12:52

Post od ajde »

Koji su to programcici,daj neki predlog.A ovaj kabl za tv od fotoaparata prepoznaje kad ga ubodem,izadje mi na ekranu tv izlaz prikljucen ali se nista ne desava.

ajde
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Ned, 29. Avg 2010. 12:52

Post od ajde »

Dajte te neke programe za datum na ekranu,a i ako ima neki dobar program za slide unlock?A koliko kosta tv kabl?

nnikola
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Ned, 10. Jan 2010. 23:13

Post od nnikola »

@ajde,
dusanmih napisao:možeš videti i SBP shall koji daje jako lepo grafičko osveženje za ovu platformu.
dakle, ukucaj u google-u "spb shell" i otvori prvu stranicu koja ti se na googleu pojavi - tu ces vidjeti da ima jedan video klip koji savrseno opisuje ovaj program - sa njim mozes na home screen da stavis precicu za bilo koji program, bilo koji kontakt iz imenika, vreme i datum, phone profil, kalendar, tasks, .... ma extra program - odusevices se ;)

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

ajde, za sat recimo htc clock. za otkljucavanje recimo nunlock ili slide unlock. sto se tice kabla on se dobija u paketu sa telefonom tako da mu neznam cenu jedino znam da funkcionise fantasticno. jedino mi nije jasno zasto mora ekran da bude non stop ukljucen, sto jede bateriju

ajde
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Ned, 29. Avg 2010. 12:52

Post od ajde »

Nisam dobio tv kabl u pakovanju , a kupio sam telefon onoj zvanicnoj nokijinoj prodavnici u Uscu,ne verujem da bi oni cerupali pakovanja kao oni fantomski lokali.A probacu ove programe da nadjem.

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

ja sam telefon uzeo u telenoru i vec sam negde na ovom forumu napisao sta sam sve dobio u paketu (sve ono sto je opisano u testu). sto se tice softwari-a imas na ovi storu

Odgovori