Nokia N8

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

sigurno ce ima rupicu gde ces da bocnes,pa da reserujes...
a sto volim ovo,pun bagova a niko ga jos nije probao :D :D kanstatacija na nivou!!

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

skar, Videces koliko je pun ;-) koristio sam ga ... Nije moj ali koristio sam ga poprilicno 8)

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Opste je normalno i sasvim poznati, da skoro svaki uredjaj koji izadje iz nokijine fabrke je pun BUGova! ta prica traje dok se software ne sredi...
iskreno bilo bi mi cudno da nema bagova :D

BracaCakic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 12:31

Post od BracaCakic »

Vidite ovo sve lepo procitajte

http://www.engadget.com/2010/10/21/noki ... nd-ends-s/

N8 dobija s^4

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/2591/Nokia/N8
cena opala za dobroh 250e :) sad je vec odgovarajuca!!!

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

skar, Moze jeftinije da se nadje ovaj sto sam ja koristio placen je svega 470e pre skoro 2 nedelje ;-)

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Mirko BGD, pa i nije bas tako. Nemojmo preterivati imala je Nokia softverske promasaje, ali kao i svaka druga firma. Normalno jeste da ima bugove, ali se to updateovima ispravi ili kuvanjem romova.
Za mene je cena i dalje ogromna jer ipak je to samo mobilni telefon.

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

jerkann, ja problema nisam imao sa NE touch telefonima dok su ovi touch blago receno ocaj... N900 je tel koji se pokazao npr odlicno ili sitne bugove ali nista spec dok ovo ostalo... Blagi uzas,evo npr moja ex n97 aaa majko moja hteo sam da je polupam... evo imao sam pre par nedelja u ponudi od neke devojke n97 black za 120e u losem stanju,tacnije metalni okvir oko ekrana se odlepio i malo zjapi :-D ... naravno nisam imao nameru da ga uzmem jer znam kakve probleme sam imao sa istim

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

pa sad ako nisu naucili na dosadasnjim greskama onda su budale blago receno...
ali svaki novi OS kao ovaj simbian mora da bude bagovit,sto kaze jerkann ispegla se to fino...
ja i dalje cekam pad cene na nekih 350e da bih mogao da se nategnem i pazarim ga,danas sam se po
100x put ujeo za dupe jer sam prodao n79 :cry:

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

skar, n79 ima problema sa tastaturnom plocom ne zali ;-) 8)

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

ee vidis meni i jeste riknula tastaurna ploca(folija)
al me je odradjivala sve poslove :D :D sa obzirom da sa HTC ne mogu da napravim sliku da lici na nesto a kamoli da izvucem 2 dana bateriju....
i da najduze sam je drzao kod sebe citavih 6 meseci!!!

GameBoy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Čet, 26. Mar 2009. 20:51

Post od GameBoy »

eto ako pane cjena n8 imas sta uzeti :wink: ali sto vise gledam telefon sve vise mi se svidja :D ali opet nokia je uvjek perfektna na papiru :unsure: it's not technology it's what you do with it http://www.youtube.com/watch?v=h5jKcDH9 ... playnext=1 :wink:

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

ma mogu je ja i sad uzeti,necu da dam tolike pare za telefon koji cu koristiti par meseci...dobro radi kamere mozda i duze...al otom-potom..
meni se konkretno sve svidja od dizajna,izrade i mogucnosti..praznik za ruke :D

GameBoy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Čet, 26. Mar 2009. 20:51

Post od GameBoy »

ma i meni se svidja,fon je odlican na papiru,ali sam imao dosad dosta problema sa nokiama koji su bili perfekt na papiru :/

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Dostaje, ti si imao lose iskustvo sa n97, ali ja sam imao odlicno sa 5800 kao i vecina ljudi koje znam. Drug n97 prezadovoljan, 5530 takodje, ja sada 5230 sljaka kao lud. Dakle nisi u pravu.
Ja cu da kupim za te pare taj telefon, ako je sve ostalo Ok. Maskica ne moze da bude vise od 30 jura.

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

ja do sad od nokia sa touch sam imao 5800,n97 i 5530 doduse na kratko al nisam imao neke probleme tipa raspadanje...
jedino sto me nervirao touch!!!

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

jerkann, 5800 je jedan od retkih koji radi odlicno daleko bolje od n97 ps n97 je na servisu vise nego i jedne nokie do sada... Prvo sto se zale jeste signal za kog nema bolje jednostavno pozivi su ocaj... dalje maska mu se raspada inace je samo prednja 5000 din jer ide sa touch-om... potom srednji deo 6000 jer ide sa falt cablom,i kuciste je oko 4000 sve u svemu komplet sa ugradnjom je 19000 ;-)

rudulan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 232
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 15:19

Post od rudulan »

Dostaje napisao:skar, Moze jeftinije da se nadje ovaj sto sam ja koristio placen je svega 470e pre skoro 2 nedelje ;-)
Dje moze da se nadje za te pare? Ja sam najnizu cijenu nasao 515 eur narandzasta boja.

GameBoy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Čet, 26. Mar 2009. 20:51

Post od GameBoy »

i ja sam imao odlicno iskustvo sa 5800 :D stvarno dobar fon koji je radio bez prekorno :wink: ali posle n97 i x6 nokia mi izgleda samo perfektno na papiru :( ali ako bude fon dobar (ko na papiru :P ) onda je telefon moj cim malo pane cjena :D it's not technology it's what you do with it http://www.youtube.com/watch?v=bIdRaMJpFmM..... http://www.youtube.com/watch?v=6-BH2HpU ... re=channel evo da vidite kako ide ovaj Ovi projekt sa aplikacijama 8) meni se ovaj cellscope svidja :wink:

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

rudulan, moras da ustanes sa stolice i prosetas bulevarom npr? :-D GameBoy, nisi jedini ima nas dosta koji vise nemaju 100% vere u nokiu jurcam sadda uzmem jos jednu 6220 c za neke male pare :-DDD ako zeli neko da je proda za 50e neka javi :-)

Odgovori