Nokia 3250!

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Nokia 3250!

Post od gajic_ivan »

Novo luče iz Nokije :D Više na Nokia 3250 web strani...
Slika Slika
Slika Slika

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

ne izgleda lose :)
Ivane fali ti .com u linku... evo pravog link :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

akki, Ispravio sam... ništa ti meni ne brini :D Namenjen slušanju muzike. Pri put da neka Nokia ima mogućnost sinhronizovanja muzike sa računarom preko nekog programa koji nije Nokia Audio nešto, nešto... sada može i preko Windows Media Playera i sličnih...
Očekivana cena 350€, a u prodavnicama će se pojaviti u prvom tromesečju naredne godine...

lizard
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Pon, 20. Dec 2004. 19:33

Post od lizard »

Ljudi moji telefon je fantastican! Izgled veoma dopadljiv, kamera od 2 megapixela, poboljsanja vezana za slusanje muzike... . Licno mislim da 350 evrica stvarno nije puno za ovakav telefon! Naravno ako neko ima u dzepu te novce. :D

Drobnjak81
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 28. Feb 2005. 15:15

Post od Drobnjak81 »

Opet volim prvo da cestitam gaji na azurnosti, uvek je prvi sa vestima za nokia aparate! :lol: i usput da ga pitam za misljenje cene n 70!!! Da nebi bezao od teme samo pogledajte kako su ljudi prokomentarisali na ovom sajtu ovaj telefon u delu nokia proizvodjca! Sve bi to ja cenzurisao!!!! :dry: Telefon bas ok izgleda modifikovan 3230 ako se nevaram mrzi me sad da proveravam! I drago mi je da telove orjentisu prema muzici! Ja stalno slusam mp3 preko 6630!!!! 8)

mi2scg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 177
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 23:11
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od mi2scg »

Ovaj telefon je predstavljen bas danas (sada vec juce) i jako mi se svidja! Dopadaju mi se ta MP3 poboljsanja, a i izgleda mi nekako ... mocno?!
Glavni i najveci problem ovog modela moze biti ergonomija! Ne znam koliko ce biti prijatno drzati ga u ruci i kucati poruke...

Pozdrav svima!

Marko MI2
Stop the madness!

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Ne znam zašto me ovaj telefon toliko oduševljava, ću da ga kupim čim izađe :D
Malo tehničkih karakteristika:
Enabling Technologies:
Symbian OS v 9.1
UI: Series 60 3rd Edition
Network: GSM/GPRS 900/1800/1900
Messaging: SMS, MMS and email
Dimensions: 103.8mm x 50mm x 19.8mm
Weight: 115g
Display: 176 x 208, 262,144
Keypad: Dedicated music control hard keys
Camera: 2 Mpx camera with 4x zoom
Streaming & Video capture: H.263, 3GPP, Real V 8
Browsing: HTML
Connectivity: USB (Mass Storage Profile for drag and drop) Bluetooth wireless technology
Music: Supports microSD cards up to 1 GB ( ca. 750 songs)
Supports WMA, M4A, MP3, AAC, eAAC, eAAC+ music files
Features: PC application to manage downloads, synchronization, music files
USB 2.0 Full Speed with Mass Storage profile
Stereo FM Radio playback including Visual Radio functionality
up to 1 GB MicroSD Card

Za slušalice će se koristiti standardni 3,5mm ulaz tako da... UŽIVANCIJA :lol: :lol: :lol:

mi2scg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 177
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 23:11
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od mi2scg »

Tehnicka specifikacije su impresivne, zaboravio si samo EDGE podrsku, ali i da se sa telefonom ne dobija memorijska kartica i da kamera nema blic. Inace, baterija je poboljsana, pa sada ima citavih 1100 mAh, i Nokija tvrdi da ce moci najmanje 10 sati da se slusa MP3 plejer.

Evo kako izgledaju nove Nokia HS-20 slusalice sa eksternim kontrolama muzickog plejera:
Slika

Pozdrav svima!
Marko MI2
Stop the madness!

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

stvarno sam impresioniran ovim fonom a i ako mu cena bude ovakva onda ce biti gusto izmedju njega i w800 a o stereo zvuku i da ne pricamo,ali mana su mu ove memorijske kartice!!! sto su bre to promenili!!>??

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

♪ ♪ Na sve se živ čovek navikne... ♪♪ :D
Ćakaj malo, postoje mini i micro SD kartice, jel? Ovih mini ima da se nađe, ali micro...

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

microSD = transflash :) ;)
Najveca koja kod nas moze da se nadje trenuno je 256MB, ali u blizoj buducnosti mozda i veca...

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

uzimam ga provereno.....strasno mi se svidja telefon!extra je...dopadljiv i ima extra funkcije...... :lol: :lol: :lol: :lol:
Ex Sir_Oliver

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

eh jeste da se kasno ukljucujem u temu , ali nisam mogao odiliti da kazem da je telefon exxxxtra , i ako bude oko 350e odma ga uzimam , ma fuck nokia n91 i onako je ruznog izgleda , a ovaj je stvarno extra jos ovaj rotacioni dio , bas sminka ....a sto se tice funkcija , pa mislim da je tu negdje sa n91 : stereo mp3, 2mpx kamera,a jest da n91 ima vec integriranih 4gb, .....a sto ovaj gore rece da ce mu w800 biti konkurent ???? ma zaboravi w800..... jest da sam dosad bio impresioniran sa n91 ,ali ovaj je mnogo bolji meni ,ali samo kada izlazi ,i nije mi jasno kako 3.5mm izlaz kada mu slusalice imaju onaj siroki "ulaz" ,i da li ce moci snjimati live radio program kao n91 ?????' pozz :D :D :D :D :D :lol:
rocK for ever

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

zna li neko koji procesor ima ovaj telefon?nikde nisam uspeo da pronadjem.....poludeh trazeci ali izgleda da nije objavljeno....
Ex Sir_Oliver

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Opet zvučnici?
Slika
Jel kupovao neko ranije modele? Kakvi su, mislim vrede li čemu ili je samo bacanje para bezveze?

tavabo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2011. 17:00

Post od tavabo »

Da li znate kako da otkljucam ovu nokiu? :roll: ...kad se stavi sifra i zaboravi..tesko da mogu da pristupim podacima. xD

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

tavabo, mislis na security code? Ajd mi na pp posalji IMEI pa cu ti ja poslati kod koji da ukucas pa da probamo to tako rijesiti. ;) Pozdrav

Odgovori