Nokia E71

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

nidza_m, hmmm ne znam sta je moglo da se desi? Pa ne znam da li imas bas potrebe za update-om software-a, ali mozda mozes da to sredis sa soft resetom... Sta mislis o tome ?!
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

nidza_m, hard reset probaj, ako i to nepomogne kod majstora.Slika
Zavodnik me pretece 8)

nidza_m
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pet, 29. Apr 2011. 09:39

Post od nidza_m »

zavodnick, odradio sam mu hard reset i opet je ista prica :( ne znam sta dalje da pokusam? Misim da ovo nije za majstora

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

nidza_m, ako si odradio i to, onda te nista ne kosta da uradis update software-a... Ne znam sta da ti kazem :(
EDIT: Sve linkove sam ti poslao na PP... Sad samo sjedi i instaliraj :) Prije svega procitaj i uputstvo koje imas ;)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

nidza_m
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pet, 29. Apr 2011. 09:39

Post od nidza_m »

zavodnick, odradio sam i Software update i NISTA opet ista prica, kada ukljucim kameru ne koristi Autofocus, a kada koristim Barcode reader uredno koristi autofocus!! :x sta mi je dalje ciniti?

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

nidza_m, stvarno nemam rjesenje... Ne znam... zao mi da ti dajem nekakva "fiktivna" rjesenja, a samo te u bedaq baci... Nego, probaj da odes do nekog servisa da ti odrade jos flash telefona... Stvarno ne znam :( Ako ti i to ne pomogne... :(
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

nidza_m
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pet, 29. Apr 2011. 09:39

Post od nidza_m »

zavodnick, nasao sam resenje, autofocus se nalazi na slovu T hahahahahahahahahahahaha :shock:

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

nidza_m, autofocus se nalazi na slovu T? Izvini prijatelju ali bas te ne razumijem ?! Ako te dobro kontam ti na tom telefonu mozes da palis i gasis AF po potrebi ?! Svaka ti cast sto si javio za rjesenje... Izvini za sva moja rjesenja. Iskreno nisam znao za to :) Sretno dalje ;)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

fanste
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sre, 10. Maj 2006. 21:29

Post od fanste »

Ljudi treba mi pomoc, juce sam slucajno cackajuci telefon pristnuo ecryption, i u strahu da ne pokvarim nesto, ja brze bolje izvadim bateriju, medjutim kada sam ga upalio, sva podesavanja vracena su na fabricka. Pomislih da nisam obrisao mem. karticu, kada odem na file manager i dalje imam slike, teme, ali ispisano nekim cudnim slovima, i telefon ih jednostavno ne vidi,kao ni programe koji su bili na njoj.Pokusao sam i decrypintg, ali opet isto, Da li ima neki savet, kako mogu da povratim sve podatke i da ih telefon opet vidi,bas sam se smorio ??!! Hvala unapred

exkluziva1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 04. Jul 2011. 21:23

Post od exkluziva1 »

Da li neko ima ovaj telefon,a da je proizveden u korei? Jel ima nekih problema,razlika od onih koji su proizvedeni u finskoj? :)
I da li znate jel vodafon logo kod mikrofona znaci nesto?
Hvala unapred na odgovorima!!! :))

rango85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 01:27

Post od rango85 »

exkluziva1, ja imam e71 black proizveden u Koreji, imam ga 3 meseca i za sada sam prezadovoljan nema nikakve probleme u radu,da nisam video nalepnicu da je proizveden u Koreji ne bih nikad pomislio da je tamo proizveden!takodje imam i logo wodafone kod mikrofona,koliko sam razumeo to znaci da je telefon bio namenjen za tu mrezu,i da je ili skinut sa te mreze ili je odmah poslat za Srbiju na nama vec nepoznat nacin... :roll:

05.07.'11.@12:15
moze li mi neko objasniti kako da instaliram themu,ali na nacin da vratim datum unazad!?? ja sam pokusao sa par datuma ali ne znam da li treba da bas pogodim pravu godinu ili je to nebitno!i da li da bih na ovaj nacin instalirao themu treba bas sa oderdjenog sajta da skinem themu... znam da je o sertifikatima vec bilo reci,ali mi i dalje nije jasno,... a ono u vezi registracije na OPDA sajtu mi je komplikovano :wacko: ... unapred hvala... :roll:
  • _________________________________________________________
    Izmenio & spojio Miškoni::
    Pravila:
    #4 ne citirajte ceo post na koji odgovarate već izdvojite samo deo na koji se odnosi vaš komentar, a u slučaju da odgovarate na poslednji post u temi citat je nepotreban jer se podrazumeva da se na njega nadovezujete
    #5 ne pišite post za postom u istoj temi već koristite opciju izmeni

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

rango85, sto se tice tvog pitanja to ces morati da procitas na nasem site-u,a registracija na OPDA nije komplikovana. Sto se tice instalacije tema ili bilo kojih aplikacija bice ti potrebno da to isto i potpises bilo da je rijec o temi ili aplikaciji ...
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

rango85, ako ti prilikom instaliranja teme prikaze "Cerfiticate is expired!" onda ce ti pomoci da vratis datum unazad ali idi godinu po godinu i vidi na kojem ce instalirati i nakon instalacije samo vrati na trenutni datum.

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

janka_88, ali jednom ce doci na to da ce morati da neku temu ili app potpise, pa mislim da je bolje da sad nauci nego poslije... ali ;)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

zavodnick, naravno, stoji sve to sto kazes. Donekle ce moci ovako prolaziti ali nekad ce bas prekipjeti kao meni i onda odraditi hack kao sto sam ja na N73 pa i na N82. :D

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

janka_88, hahaha, prekipjelo... Ja sam uradio hack cisto iz zezanja, a poslije sam shvatio da je nekad dobro zezati se s telefonom :) Danas se malo napatis, nesto novo naucis, a sutra imas "nov" telefon :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Post od kutijagreha »

zavodnick, jel znas neki sajt koji trenutno izdradjuje sertifikate,da se ceka najvise 24 sata? na nekoliko mesta sam podneo zahteve,stoji po nedelju dana,bez uspeha :cry:

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

kutijagreha, ne. Mislim da nijedan site to sad tako ne daje... Treba da cekas ili da doniras od
3-5 Eur zavisno od site-a i mislim da ces odmah da dobijes sertifikat ;)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

exkarpisam
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Uto, 16. Okt 2007. 22:10

Post od exkarpisam »

Danas sam apdejtovao fon, bila je verzija 100, na NSU mi prijavio da je v400.21.013 najnovija, a znao sam da ima v500 i odradim apdejt. Posle apdejta opet priključim telefon na NSU da odradim apdejt i NSU mi prijavljuje da najnovija verzija ista kao i na talefonu v400.21.013, kliknem cancel to je to.

E sada kada je drug došao kući on vidi da ekvilajzer u plejeru neće da šljaka kada su slušalice ubodene i da je zvuk skrnav, bez slušalica radi ok.
Kada sam razguglao vidim da je to problem sa svim apdejtovima, tek je poptavljeno u verziji 500.
E sada zašto neće da mi uradi apdejt na v500 da li je do product coda-a ili nešto drugo i kako to da rešim. Product code je 0569803

Unapred hvala.
N93, N97, HTC HD2, HTC Sensation XL

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

exkarpisam, pa vjerujem da za tvoj PC nema update-a, ali bilo bi dobro da potrazis neki Balcan PC i mislim da ces s njim da uspijes, ali prije radjenja update-a sa nekim Balcan PC-om, idi na NSU i tamo pogledaj da li za taj PC (Balcan) ima update :) Sretno :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Odgovori