Nokia E72

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia E72

Post od acamatic »

joja89, vidis to sam zaboravio da ti kazem,citao sam neke komentare u vezi toga,i svi su pozitivni,znaci da to cudo radi..e sad ako ne probas ne znas da li ce raditi..

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Nokia E72

Post od cvoruga »

joja89 prosto ne mogu da verujem, kod mene gašenje zvukova fercera 8) .
Proveri ti još jednom jesi li pogasila baš sve zvukove, posebno WARNING TONES :wink: .
Mislim stvarno, bezobrazluk i nemar ka kupcima od strane Finaca, koje su im to fore, a umeju da odvale cenu kao da je zlatan :x ?

joja89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 11:38
:: Nokia E72
:: Nokia 6300

Re: Nokia E72

Post od joja89 »

proverila sam sve,a ja bi da sacekam da neko od vas proba prvi da skine taj program i da instalira pa bi onda ja :oops: :oops:

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia E72

Post od Deksi »

Da o tome je pisano i ranije nekoliko puta da se ton kamere nemoze iskluciti na E72. Razlog je jednostavan, jer je ovo poslovni telefon i radi zastite privatnosti to je na njemu onemoguceno.
Citao sam ranije da je to moguce uz pacheve koji se postave u rompacher ali ovo je nesto novo sto je postavio psyhound, ali da bi se i mogla instalirati ova app. ona se mora potpisati a kako je to nemoguce onda se telefon mora haknuti.

joja89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 11:38
:: Nokia E72
:: Nokia 6300

Re: Nokia E72

Post od joja89 »

znaci nista od toga,bas mi je zao... snacicu se nekako vec hvala svima u svakom slucaju

joja89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 11:38
:: Nokia E72
:: Nokia 6300

Re: Nokia E72

Post od joja89 »

hahaha da li je neko provalio ovu aplikaciju za skeniranje texta.... odusevljena sam

EDIT:
a zaboravila sam da vas pitam sta bih trebala da uradim da mogu da prebacim film od 1 gb da bi mogla da ga gledam,iz zezanja jos i prevod da nakacim? tj. trenutno sam prebacila neki film koji je HDRip XviD-playXD,tako je skinut sa neta,e sad me zanima jel treba da ga nekako prebacim u neki drugi format pa da moze,i kako to da uradim? ne prepoznaje mi ovaj film

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Nokia E72

Post od cvoruga »

joja89, zašto skidaš HDRip Xvid od 1GB :? Skineš lepo DVDRip od 700MB isti je kvalitet a manje mesta ti zauzima :wink: .

Što se tiče programa za konvertovanje ja koristim FF i odličan je :D .
Možeš da podesiš Aspect Ratio (da ti razvuče sliku preko celog ekrana) i da ubaciš prevod (možeš da biraš veličinu i boju) :D .
Samo da znaš da će ti FF dugo konvertovati film od 1GB i dobrano će ti namučiti CPU pri obradi :wacko: .
Ako je film veličine 1GB neće ga puno smanjiti, da znaš to i zbog prosotra na tvojoj memorijskoj, meni epizodu od 175MB smanji na 140MB :oops: .
Kada konvertuješ i prebaciš na mob film, ne treba ti poseban player za puštanje, možeš da koristiš i difoltni puštač :roll: .

Ako hoćeš poseban program za gledanje filmova onda ovaj Smart Movie, ista priča kao i za ovo gore ;) .

Ako se ne snađeš viči :oops:

joja89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 11:38
:: Nokia E72
:: Nokia 6300

Re: Nokia E72

Post od joja89 »

ma obicno i skidam dvdrip medjutim sad sam u laptopu imala ovaj pa ga prebacila i on nece da ga pusti pa sam zato pitala,a za memoriju ne brinem kupila sam od 8 gb karticu,film bi pustila cisto da ubijem vreme kad putujem...u mob imam realplayer i ne bih da ga diram ako ne moram,a sad mi reci gde da skinem taj ff ? i na kompu da ga konvertujem pa onda na mob ga prebacujem... trebace mi pomoc ipak cvoruga
skinula sam format factory 2.95 ako je to to,instalirala i sada konvertujem onaj film... zanima me da li moze prevod da se ubaci? videcu sta ce se desiti kad zavrsi

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia E72

Post od acamatic »

joja89, to je to form factory,pomocu tog programa mozes da ubacujes filmove za tvoj telefon..i da naravno da mozes da ubacujes prevod i da ga oblikujes kako zelis(velicina,boja..itd) :wink:

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Nokia E72

Post od cvoruga »

joja89, pa napisao sam ti da mogu da se ubace prevodi i da možeš da biraš veličinu fonta i boju, čitaj malo pažljivije :x .
I postavio sam ti linkove ka programu Format Factory :x .
Da ne spamujem temu o E72 izvoli KLIKNI OVDE :P

joja89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 11:38
:: Nokia E72
:: Nokia 6300

Re: Nokia E72

Post od joja89 »

:shock: ipak imam problema,ne mogu da nakacim prevod... kad stavljam fajl da se konvertuje i kad ga otvorim u ff ne postoji prevod unutra uopste... ja sam izgleda zeznula nestooo :ohmy: u more devices sam sve uradila kao i ti na slici sto si okacio medjutim nema prevoda :(

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Nokia E72

Post od cvoruga »

joja89, KLIKNI SAD OVDE da ne bi gušili temu o E72 ;)

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Re: Nokia E72

Post od annaBG »

Od kada sam ubacila novu memorijsku karticu (verujem da nema veze sa tim) kada saljem poruku,kada pise delivered,telefon mi zvoni kao da mi je stigla poruka.
Ja ne znam kako to da ugasim...

Fedex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pet, 13. Jul 2012. 07:07
:: Nokia E72

Re: Nokia E72

Post od Fedex »

Recite mi kako da registrujem Adobe Pdf i Quickoffice, pri registraciji oba programa mi trazi postansku adresu... Sta konkretno da ukucam ili da uradim?

milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

Re: Nokia E72

Post od milanovic986 »

Trazi ti tvoju e-mail adresu radi registracije softvera. samo to ukucaj i potvrdi. Moras da budes na internetu kada to radis (nebitno da li je wireless ili gprs).
NOKIA E7 User

Fedex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pet, 13. Jul 2012. 07:07
:: Nokia E72

Re: Nokia E72

Post od Fedex »

Hvala na informaciji, imam jos par pitanja... Kako da podesim da sve internet konekcije idu preko wirellessa? Imam problem sa jutjubom, ne moze da uspostavi vezu sa serverom...Takodje na dnu glavnog ekrana ima ikonica male antene, zna li neko kako moze da se skine i sta zapravo znaci?
Poslednja izmena od Fedex u Pet, 13. Jul 2012. 13:00, izmenjeno 1 put ukupno.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia E72

Post od Deksi »

Ta mala antena na dnu ekrana ti oznacava da je konekcija sa nekim ruterom tj. Wirales mrezom uspostavljena. Prekini konekciju i ona ce nestati.
Da bi birao koju konekciju zelis idi u pretrazivac pa opcije i tu podesi da te uvek pita na sta zelis da se konektuje.

Fedex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pet, 13. Jul 2012. 07:07
:: Nokia E72

Re: Nokia E72

Post od Fedex »

Hvala, nasao sam jos to sto mi treba... Neobicno je sto youtube klipovi seckaju, iako su povezani sa wireless ruterom na konekciji od 10 mb/s, jel to uobicajeno da ne rade dobro?

milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

Re: Nokia E72

Post od milanovic986 »

I meni je na E71 taj YT malo kilavo radio. Mozda je problem u mogucnostima sanog telrfona. Ipak te Nokije nisu bas namenjene multimediji.
NOKIA E7 User

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia E72

Post od Deksi »

Youtube kod mene radi dobro i na fabrickom brosveru i na operi.
Ranije je hteo da radi samo u operimobile a sada posle reseta radi u svakom pretrazivacu.
Fedex preko cega gledas youtube?

Odgovori