vredi li 6270???

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

vredi li 6270???

Post od fain2daniel »

hteo bih da kupim devojci 6270 ili 6111 ili D600....sta bi ste preporucili?moje misljenje:6111 pravi zenski fontel ali sa puuunnooo nedostataka a mucim se dosta izmedju preostala dva...oba su mocna a nisu smartphoni a cena im je slicna...tako da...help??!!

napster
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 14:15

Post od napster »

ma poklonu se u zube ne gleda sto god uzmes sig sam da ce joj se svidjeti :D

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

E, bas sam htio da pisem utiske 6270, mozda i ocu. :)
Znaci... SVE POHVALE!!! I ja cu vjerovatno da ga kupim... Da pocnem od ekrana... Perfekcija! Sa D500 i 6680 ne moze da se poredi (direktno uporedjivao veceras, za video snimke, slike, igre), ne moras ni malo da se trudis da vidis razliku... Slider mehanizam vrlo kvalitetno odradjen, i uopste fontele. :) Mnogo fino lezi u ruci, uopste nemas osjecaj da je tezak kolko jeste. Kamera je extra, jedino sto po je u mraku malo gora nego na D500, i blic je malcice slabiji al dobro... :unsure: Telefon je mnogo brz, dzojstik je odlican. Stereo zvucnici me nisu puno odusevili, zvuk je kvalitetan ali sam vise ocekivao. :) Mada cu to jos jednom da chunem :D jer sam 6270 ipak u kaficu cackao...
Znaci sve preporuke, jedino sto mi nije bas za zene mob... Zapravo, pravi muski je al dobro... :)

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

a d600???pa jeste u pravu si da je muski fontel 6270 :wacko: ali njoj se svidjaju slajder i jedino tu vidim resenje jer ipak nokija je nokia 8) jako mi je bitan m@il sa atachmentima a koliko znam D600 a i uopste samsung ne moze bas da se pohvali time :unsure:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

points
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 13. Jan 2006. 00:00
Lokacija: Gradiška, RS, BiH

Post od points »

6270 je moj sledeći telefon. Zapravo, samo čekam da mu još malo padne cijena, ovdje je preko 700 KM trenutno. Vidim da je u Srbiji 340 eura, rado bih ga dograbio po toj cijeni! Pošto bih naravno putovao preko Hrvatske ako bih dolazio u BG, šta mislite da li bih imao problema oko prenošenja telefona preko granica?
O savršenstvu ovog telefona neću ni da pričam. Jednostavno, savršen je :D Logičan sledeći telefon za mene, jer trenutno imam 6230 i predugo.
Da li se u tim beogradskim mobil shopovima dobija full pack?
Pozdrav svima, ovo je moj prvi post na ovom forumu, ali ima me na mnogim drugima, lud sam za forumima :D
pts

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa zar nije 1e=2 KM il tako nesto, ne vidim neku vecu ustedu? :roll: Ili grijesim? :unsure:
Ma raspakujes ga i nosis u dzepu i nemas problema. :)

points
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 13. Jan 2006. 00:00
Lokacija: Gradiška, RS, BiH

Post od points »

Jeste tako. Ali upravo vidim da je u Logic shopu BG cijena samo 315 Eura! Bogami, ima da ih zovem sutra, a buraz će u utorak ići u BG i da ga pazari... A ovdje imaš za 730 KM najjeftinije, a 780 najskuplje. Pa i jeste ušteda...
A tako će i da uradi, raspakuje ga, u džep i to je to.
Ali naravno da želim i ostale dodatke i kutiju iz pakovanja. Hoće li to uspjeti prokrijumčariti :D?
pts

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa kutiju nek stavi bilo dje sto ima veze kutija... :) Meni su i monitor "krijumcarili" iz Srbije pa ti vidji... :wink:

points
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 13. Jan 2006. 00:00
Lokacija: Gradiška, RS, BiH

Post od points »

Ovo je odlično, uzbuđen sam kao klinac, ne mogu da dočekam da mi buraz ide u BG! :lol:
A inače su tamo dosta jeftiniji mobovi.
Nego, stefank, kojeg ti imaš?
pts

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Eto ti u avataru. :) A imam jos i N-gage QD i SE T610, s tim sto razmisljam da D500 i SE dam i doplatim za 6270 il neki drugi... :unsure:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

nokija 6270 je telefon kao sto je neko rekao "moderniji" od svoje konkurencije pa bih mozda zbog toga predlozio nju...mada po kvalitetu opcija i po lepoti mislim da bi trebalo da uzmes pre nje SE K750i...ili W800i... :wink: :wink: :wink:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

:) E pa, fain2daniel posto su ti do sada odgovarali samo muskarci resila sam da ti dam i jedno misljenje iz zenskog ugla... :wink:
:lol: Mislim da je 6270 fon kojem bi se svaka pametna devojka jako obradovala...Ima veliku memoriju, prakticne dimenzije i privlacan je na izgled, fm prijemnik, dobru kameru, i mp3...
nista joj ne moze zafaliti pored ovakvog fona... :uhuh:
:roll: Sto se tice D600 on je ipak malo privlacniji na oko, ali nema fm radio, iako ima TV ulaz koji ce joj manje trebati...ali je i jeftiniji...sto je u ovom slucaju jedna od prednosti za tebe...kao kupca... :unsure:
:roll: Ako ti novac nije problem ja bih ti svakako preporucila NOKIJU, i ja imam jedan...i bice extra zadovoljna... :D
Pozdrav... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

points
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 13. Jan 2006. 00:00
Lokacija: Gradiška, RS, BiH

Post od points »

Može li mi neko reći gdje se po najjeftinijoj cijeni može nabaviti 6270 u Beogradu? Ali da bude full pack, bez fuš dijelova (kineski punjač i slušalice ne dolaze u obzir).
pts

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

2 ninolina
Nista joj se ne moze zameriti... sem sto vlasnici komentarisu da ima neki zazor na kucistu,bateriju koja drzi (oko) 1 dan i da je"zdravo"velika i teska za jedan NESymbian telefon!
Tesko ces naci u BG-u po ovoj najnizoj ceni od 340 evra original u ful pakovanju,racunaj bar 20 evra vise i mnogo pesacenja!!
Pozdrav 8)

points
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 13. Jan 2006. 00:00
Lokacija: Gradiška, RS, BiH

Post od points »

Uh Lomnica, to nije ohrabrujuće :(
A znaš li možda kada se očekuje da padne cijena? Poz 8)
pts

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Lomnica_city, napisala sam da toj devojci ne moze nista zafaliti...A ja nisam rekla da je to najbolje sto covek moze da kupi za te pare...Daleko od toga...Pitanje je bilo koji je od ova tri koja je razmatrao...najbolje resenje...
Ima mnogo boljih fonova za te, i za manje pare, ali on sigurno ima razlog zasto ga bas ovi interesuju...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Moze li da mo kaze neko ko ima ovaj fon,kakva mu je kamera i video zapis,posto sam cuo da primedbe,i da li ima zvucnike dovoljno jake?

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

hvala svima...pomogli ste mi...ipak sam se opredelio za se k750,lep mali zenski kao sto je luka rekao i bez mana....pa da zatvorimo temu jer je zadatak uspesno zavrsen :lol: thanx svima
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

K750i lep mali zenski??????????? :o
Jao bre daniel pa nemoj tako brateee..... :) ,da si rekao za neki Samsung na preklop pa ajde,jos nekako,ali k750i nikako nije zenski,ako cemo ozbiljno klasifikovati mobilne na muske i zenske! :uhuh: :uhuh:
Po meni mislim da gresis,ali i nije tako strasno jer je fon extra,bice dama sasvim zadovoljna,hehehe... :roll:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma i vise nego zadovoljna!A mislim da nije u redu deliti stvari na muske i zenske (sem garderobe),ako se nekome nesto svidja onda nek uzme!
Tesko bi meni bilo da sam rekao devojci da ne uzima Symbian telefon jer nije za zensko,onako veliki i tezak i komplikovan,ali sad evo tera vec drugi Symbian fon od letos!A isto vazi za muskarce,ja kad sam imao D500,bas mi se cinio da je za zensko,ali onda vidim da ga ovde na forumu ima gomila ljudi i vidim da nema nista vise od onih cvrstih podela!
Pozdrav 8)

Odgovori